ברוכים הבאים, אורח

מחלה נפשית ואוננות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחלה נפשית ואוננות 221 צפיות

מחלה נפשית ואוננות לפני 8 חודשים, 4 שבועות #147968

יש לי מחלת נפש.
אני חושב שהסיבה למחלה היא: שהפסקתי לאונן לזמן ממושך, ומרוב החוסר השתגעתי. הפסיכיאטר שלי לא יודע על  הסיבה למחלה הנפשית שלי, אני לוקח כבר שנים כדורים וזה עוזר לי, אבל עדיין לפחות פעם בשנה יש לי בעיות פסיכיאטריות שבהם אני "חולה" לחודש לפחות, עד שאני חוזר לעצמי. וגם לא סיפרתי לו שאני מכור לפורנו. אבל אני בדקתי וחשבתי לעצמי שכל הפעמים שבהם היו לי התקפים מה שקדם להתקפים היה הינזרות מפורנו. אני יודע שאתם לא מוסמכים לענות על השאלה אבל אני שואל כי אולי מישהו גם מתמודד עם הבעיה שלי ויודע לענות תשובה? וגם מי שלא מתמודד עם הבעיה שלי ויש לו מה להעיר ולהאיר מוזמן לענות 

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 4 שבועות על ידי אברהם איש.

תגובה: מחלה נפשית ואוננות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147976

שלום חבר!

כשמתנתקים מהפורנו ומתחברים לעצמינו טבעי שנפגוש את החסרונות והבעיות שלנו, והם יפריעו לנו יותר מבדרך כלל, כי אנחנו נתמודד איתם במקום לברוח.

אבל אחרי הפסקה ממושכת זה מתחיל להתאזן לאט לאט, כי:
1. כשאנחנו מתמודדים עם בעיה ללא אפשרות לברוח, נהיה 'מוכרחים' למצוא פתרונות.
2. והוא העיקר - אנחנו מחוברים לעצמינו, הן למעלות והן לחסרונות. וזוהי הדרך הטובה ביותר לאושר וסיפוק.

בהצלחה

תגובה: מחלה נפשית ואוננות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147980

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,

אולי כדאי לספר לפסכיאטר על ההתמכרות ולשאול אותו האם לדעתו יש הקשר בין הדברים?

אינני מטפל, אבל באופן כללי ידוע לי שקיימת התמודדות כפולה שבה יש אנשים שמתמודדים גם עם התמכרות וגם עם הפרעה נפשית אחרת (לפעמים גם יש קשר בין ההתמכרות להפרעה הנפשית).

בהצלחה!

תגובה: מחלה נפשית ו~~~~~~ לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147992

• 9625
  • דירוג זהב

אברהם איש היקר!!!!!!
קודם כל כיפאק לך על השיתוף. שמח בשבילך שפרצת את מחסום הבושה וסיפרת מה קורה איתך. מייחל לשלוותך מעומק הלב.
לדעתי, אם ההתנזרות לא מגיעה בצורה נכונה, היא יכולה להתבטה רק בתופעות הלוואי שלה בלי המעלות שלה.
חס וחלילה שלא יישמע מדברי שלא כדאי להתנזר. אבל צריך לחשוב אם ההתנזרות גורמת בעיות שיכולות להקשות על התהליך, הבעיות יכולות להרחיק את הפתרון.
אני אישית, יחסית חדש במיזם GYE. עם זאת, יצא לי להבין שיש תכנית של 12 הצעדים, ויש חיפוש טייס משנה [אנונימי עד מציאת אותו שותף לדרך]. ממליץ לך לברר אודותיהם. 
שוב, אוהב אותך ומעריך את השיתוף ומייחל לשלוותך, 6925

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

תגובה: מחלה נפשית ואוננות לפני 8 חודשים, 3 שבועות #148001

תודה לכולכם על התשובות שנתתם! מקווה שאמצא את הפיתרון לבעיה

תגובה: מחלה נפשית ואוננות לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148090

• תשבי
  • דירוג כסף

כל הכבוד על התעוזה.
דבר ראשון, אני חושב שכדאי מאד לברר את הסיבה האמיתית להתפרצות זה חצי תרופה, לכן כמו שהמליצו לך ספר לפסיכאטר על נושא ההתמכרות.
דבר שני, כאשר הגוף נמצא בסטרס זה ברור שעלול להביא להתפרצויות שונות, כפי שמצוי אצל הרבה נשים בזמן מחזור וכו', גם אני מרגיש ככה כשאני בהתנזרות זמן רב אבל לא ברמות שלך, הגיוני מאד שיש קשר בין הדברים.
יכול להיות שאם תמצא תחליף לדבר שאתה מכור אליו זה יעזור לך.
באהבה גדולה והחלמה מהירה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן