ברוכים הבאים, אורח

החלמה? מה זה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: החלמה? מה זה? 2441 צפיות

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14929

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני מציע שתיגש עם המחקרים האלו לכל אחד מהילדים הסובלים מאלרגיה לבוטנים ותספר להם שהם יכולים לשנותה על ידי אימון תת הכרתי של האדם.

תכל'ס, אני אלרגי לתאווה, לנשים, למין ולעוד כמה דברים, ובנתיים לא מצאתי דרך להפסיק את האלרגיה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14932

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
סוד
למה אתה שולל לפני שבדקת את זה לעומק,
אני מציע שתבדוק על עצמך את השיטה החדשנית באימון תת הכרתי ,
והיה אם הצלחת תוכל לעשות מליונים,
ואם זה לא ילך ותיפול כי האלרגיה נשארה , תמידתוכל לחזור לשיטת 12 הצעדים המיושנת.
בהצלחה בדרכך...
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14934

• סוד הכניעה
  • מנהל
אתה צודק ואולי בעבר הייתי מסכים עם כך, אבל הבעיה היא שברולטה הרוסית בה שיחקתי עשרים שנה - הגעתי למקום האחרון וכעת האקדח טעון עם כדור שבודאי יירה. אני לא עומד למות בגלל שיש מי שלא רוצה לחשוב שהוא חולה.

א-נ-י    ח-ו-ל-ה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14938

לסוד היקר, אני סבלתי דברים לא קלים בחיי, שיחקתי עם עצמי בהרבה משחקים מסכני חיים עד מוות כמעט טוטאלי, ובגלל זה ובעקבות כך נוצרה בי האמונה שצריך בכל מחיר למצוא דרך לצאת מההתמכרות באופן מלא ושלם. 12 הצעדים מהווה עבורי עוגן ממשי ליציאה מהסבל בו הייתי חי ועזרה לי מאוד בהרבה דברים שהצלחתי סוף סוף לגעת בהם ולשנות אותם. אך עדיין האמונה שלי היא שאפשר לצאת מההתמכרות ולהפסיק להיות אלרגיים אליה. האמונה התת הכרתית הזו איננה באה לשלול את 12 הצעדים ואף לדעתי יכולה להעצים יותר את העוצמה שטמונה בשיטה הנפלאה הזו ולגרום לה לחולל ניסים גלויים יותר וחזקים יותר בפחות זמן הסתגלות אליה. לכן אני תמיד שואל את עצמי מה עליי לעשות כדי להפסיק להיות אלרגי לתאווה, ועם אילו כלים אשתמש כדי לממש את הדבר הזה... אני  משתדל לא לקבל דברים מובנים מאליהם, וכן לא לקבל את האלרגיה הזו כמובנת מאליה. לפי עניות דעתי זה איננו רצון בוראי...              בהצלחה
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14957

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
למשוש חיי, זה זמן שאני נמנע באופן שיטתי להגיב לדעותיך. אין לי עניין להתעמת איתך או עם כל אדם אחר, בנוגע לשיטות אחרות, אכבד אותך ואת הצלחותיך, ואנסה ללמוד מהן, מכל מלמדי השכלתי. אולם איני יכול להתעלם מדברים שאתה כותב על תוכנית שמדבריך נראה שאינך מיישם את הדברים הבסיסיים ביותר ביסודותיה. כתבת ואני מצטט:

12 הצעדים מהווה עבורי עוגן ממשי ליציאה מהסבל בו הייתי חי ועזרה לי מאוד בהרבה דברים שהצלחתי סוף סוף לגעת בהם ולשנות אותם. אך עדיין האמונה שלי היא שאפשר לצאת מההתמכרות ולהפסיק להיות אלרגיים אליה

זה משפט של מי שלא התחיל לצעוד את הצעד הראשון. לימדו אותי שלא ניתן לעשות את הצעדים באופן מושלם, למעט הצעד הראשון, הכניעה. היא חייבת (בתוכנית 12 הצעדים) להיות מושלמת. ללא תנאי.

אצטט מהספר הגדול - הספר הראשון, הבסיס לכל תוכניות הצעדים כולם - עמ' 29: למדנו שאנחנו צריכים להודות בפני האני הפנימי שלנו שאנו אלכוהוליסטים. זהו הצעד הראשון להחלמה. יש צורך לנתץ את האשליה שאנו כמו אנשים אחרים או שנהיה כמו אנשים אחרים.

אנחנו האלכוהוליסטים הננו גברים ונשים שאבדו את היכולת לשלוט בשתיה שלהם. אנו יודעים שלעולם לא יוכל אף אלכוהוליסט לקבל בחזרה את השליטה בשתיה.

אם לא קיבלת את המשפטים הללו כיסוד ההחלמה שלך. אם אתה חושב שתצליח לצאת מהאלרגיה, לא התחלת לצעוד. הצעדים לא יכולים להיות שום עוגן ממשי למי שלא מקבל את ההנחה הראשונית שלהם.

תדבר על שיטות אחרות. לא על הצעדים. אין לי בעלות על הצעדים. ואין דרך אחת ליישם אותם, אולם בכל תוכניות הצעדים (יש עשרות) יש את היסוד הזה, הוא לא ניתן לשינוי. שינית אותו, יצרת משהו אחר, הודית שלא קיבלת את התוכנית כולה.

אני מציע לך לדבר על שיטתך, לא על משהו שאינך עושה, זה פשוט לא לעניין.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #14976

• סוד הכניעה
  • מנהל
אצטרף לדברים של אסירותודה ואוסיף שבסוף הספר הגדול ישנו סיפור נפלא על רופא, אלכוהוליסט, מתמכר (מומלץ מאוד!), ושם הוא מספר איך לא הצליח להחלים, למרות שבעה חודשים בתכנית AA, עד שלא קיבל את האלכוהוליזם שלו באופן מוחלט. הוא הצליח להוריד את המינון אבל לא להישאר נקי. קבלה היה המפתח.

בעניין: החלמה? מה זה? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15017

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

אז אנסה לסכם: ברור שהחלמה כולל לא לקיים יחסי מין או לצפות בפורנו וכיו"ב ואי אפשר להיות בהחלמה כאשר עדיין ממשיכים עם ההתמכרות, אבל יש כאן משהו הרבה יותר עמוק, שהוא הניצחון הגובר והולך על התאווה על ידי אימוץ דרך חיים רוחנית.

סליחה על חוסר ההבנה שלי
אבל לעניות דעתי היהדות מדברת בעיקר על אימוץ דרך חיים רוחנית
בכל ספר מוסר יהודי
אם ניקח את הדרכתו באופן מעשי
נלך ללא ספק בדרך חיים רוחנית...
אז גם בלי 12 הצעדים
אם נעשה את ג' הנקודות שדברת עליהם נוכל להחלים?
או לפחות ללכת בדרך ההחלמה... :-\
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן