ברוכים הבאים, אורח

בבקשה עידוד אחים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בבקשה עידוד אחים 135 צפיות

בבקשה עידוד אחים לפני 11 חודשים #146554

פעם ראשונה שאני כותב פה..
אני בן 29 נפלתי בערך מגיל 15 עם עליות וירידות .. לצערנו לא סיפור מיוחד.
האמת אני בה די בשקט מהרעש כרגע וזה משהו טוב .
העניין הוא שזה ממש עצר לי את החיים אני מסתכל על עצמי ולא יודע איך להתמודד עם זה  הייתי בישיבה אז אין לי עבודה אין לי מושג מה אני רוצה לעשות הלאה אין לי שום קרקע להשען עליה. איך שאני רואה את זה בדרך הטבע לא רואה איך אני מתחתן ובכללי מוציא את עצמי לפועל.. 
וכואב לי מאוד כי כלפי שמיא באמת השתדלתי וניסיתי עוד ועוד ונראה כאילו זרקו אותי לכלבים
אשריכם..

תגובה: בבקשה עידוד אחים לפני 11 חודשים #146555

משבר זה מתנה שניתנה לנו בחיים. כי במשברים צומחים , זו ההזדמנות שלך בחיים לשנות ולעשות. 
תתחיל מהצלחות קטנות כשאתה קם בבקר, תחשוב על משהו שאתה יכל לעשות אותו במצבך הנוכחי ותעשה אותו בתחילת היום. תקטוף לעצמך הצלחות קטנות ותרשום אותם לפני שאתה הולך לישון. אתה תתחיל לראות בשינוי שצף בתוכך, אתה תרצה עוד הצלחות ואתה תתחיל לפעול למענן.
תמצא עבודה אפילו זמנית שלא דורשת נסיון שתעסיק אותך במהלך היום. שיעמום זה אוייב גדול.

תגובה: בבקשה עידוד אחים לפני 11 חודשים #146556

יהונתן היקר!
אני ממש מבין את הכאב שלך ומזדהה עם כל מילה
גם אני הרגשתי תקוע ואבוד מבולבל ועזוב
וב"ה מצאתי פה פיתרון 
אני מתפלל בשבילך שגם אתה תמצא מה שטוב לך ותצא מאפילה לאורה
יהיה טוב, אוהב אותך משה

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: בבקשה עידוד אחים לפני 10 חודשים, 4 שבועות #146592

• תשבי
  • דירוג כסף

יהונתן היקר
אספר לך, אני מתמודד מגיל ילדות עם משיכה למין בדרכים לא קובנציונליות, ממש כל חיי מתמודד כמו שתיארת עליות וירידות. היום אני 30+ נשוי וגם בנישואי שהתחילו בשנים יחסית די נקיות, נפלתי עמוק, והייתי על סף יאוש.
ואז קרה מקרה מצער עם מכר טוב שלי, שבגד באלוקיו, באשתו ובילדיו והלך לגור עם אשה אחרת שהכיר.... כל כך כאב לי הסיפור שלו, הוא היה גבר מדהים מוכשר מוצלח נחמד מאד, הקים משפחה לתפארת, בחור בן 40+, למה....
בתקופה שזה קרה הייתי שקוע בתוך חלאת הפורנו, ואמרתי לעצמי כל הזמן גם לי זה עלול לקרות והבנתי טוב איך זה קורה לי, כי לא היה לי מושג בכלל איך אני יוצא מזה....
ואז החלטתי שלא, אני נשאר עם האשה עם הילדים, אני נשאר עם כל המצוות שאני יכול לקיים, גם אם לא אצליח לעולם לצאת המתאוות השפלות האלה. וכך חייתי תקופה מאד ארוכה, זה עזר לי יותר להתגבר מידי פעם על התשוקות, אבל גם כשלא, לא שברתי את הכלים.
ועד שברוך ה' בימים האחרונים זכיתי להכנס לאתר זה, וכאן לראשונה אני מרגיש שיש לי תוכנית אמיתית לצאת מזה.
אז הכי חשוב בעולם אסור ליפול לייאוש.
היה חזק

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן