ברוכים הבאים, אורח

החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! 921 צפיות

החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! לפני 11 שנים, 8 חודשים #14568

• דבוק בה'
רציתי לשתף במה שעובר עלי ביומיים האחרונים.
המצב רוח היה בקרקע.
כל היום הגלים עולים ועולים, אני נכנע לה', וכעבור כמה זמן שוב עולים..
מנסה לעשות הרבה חסד עם אחרים, גם זה עוזר לי אבל.. בסוף המחשבות מתרוצצות.
אין לי לאן לברוח!
אני חושב לעצמי הרי זה החיים שלי, ואם אני רוצה למות אז קדימה! לא!! אני לא רוצה למות, ושוב נכנע, המצב נהיה קשה מיום ליום (תספרו לי על "מרעיבו שבע"...)
בקיצור מצב קשה!

כל זה היה עד אתמול בלילה.

לפני שהלכתי אתמול לישון, בדרכי לדירה חשבתי על המצב הקשה, שאמנם לא נפלתי עדיין(למורות שהייתי דיי קרוב לזה) אבל, אבא, מה יהיה? המצב קשה.
והתחלתי לדבר עם הקב"ה 'ב"ה הצלת אותי 18 יום, בבקשה תמשיך עוד יום אחד.
ואז נפל לי האסימון!
א-נ-י ל-א מ-א-מ-י-ן!!!
18 יום שאני נקי!!!
18 יום בלי פורנו ובלי אוננות!!!

רבש"ע תודה רבה לך, והתמלאתי בכ"כ הרבה שמחה, עד הרגע הזה(חצי שעה לפני שבת, פשוט רק עכשיו יש לי כמה דקות על המחשב) אני מודה לקב"ה וכל כולי שמחה ואושר!!

היום, היה יום נפלא, קמתי שמח, היה יום שמח, ואני מרגיש חיים חדשים ונפלאים!!

רציתי לשתף בזה את כולם, והמסר הוא אחד!
להשתדל להסתכל כל הזמן על חצי הכוס המלאה, על החסדים שה' עושה איתנו יום יום, שעה שעה. ופשוט להיות בשמחה, אם אנחנו בשמחה כל החיים נראים אחרת!

אולי כדאי לסיים מציטוט מיוחד של ר' שניאור זלמן, בעל התניא והשו"ע בספרו המיוחד, ספר התניא בתחילת פרק כ"ו:
"ברם כגון דא צריך לאודעי כלל גדול כי כמו שנצחון לנצח דבר גשמי כגון שני אנשים המתאבקים זה עם זה להפיל זה את זה. הנה אם האחד הוא בעצלות וכבדות ינוצח בקל ויפול גם אם הוא גבור יותר מחבירו ככה ממש בנצחון היצר אי אפשר לנצחו בעצלות וכבדות הנמשכות מעצבות וטמטום הלב כאבן כ"א בזריזות הנמשכת משמחה ופתיחת הלב וטהרתו מכל נדנוד דאגה ועצב בעולם..."

שיהיה שבת שלום, ושבוע טוב, נקי ונפלא לכולם!!

בעניין: החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! לפני 11 שנים, 8 חודשים #14578

• גשש
  • חבר ותיק
איזה חשבון פשוט!!!  כל הכבוד. שמונה עשרה ימים נקיים שאי אפשר לגעת בהם יותר, אי אפשר לקלקל אותם, אי אפשר לאבד אותם. לא משנה מה יקרה היום או מחר. הימים הנקיים שחלפו נמצאים בכף הזכות באופן סופי! יישר כוח!

בעניין: החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! לפני 11 שנים, 8 חודשים #14593

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל, ברוך הבא חבר יקר. נדמה לי שלא דיברתי אתך קודם לכן.
דבר שני, הרשה לי לסרטט למענך את השלב הבא אליו בע"ה תתקדם: בשלב הבא, לא רק שאנחנו מבינים שאפשר להסתכל על חצי כוס המלאה. אנחנו למעשה מבינים שהיא מעולם לא הייתה מלאה במים שלנו. גם בברכת בורא מאורי האש -  גם האש מן ההדיוט היא בעצם אש מן השמים. גם ההצלחות שלי, החיים התקינים, האיזורים בהם אני מוצלח ויכול ושולט - הם חסד אלוקי. אבל בניגוד לאיך שראינו את זה בעבר, המילה חסד אלוקי הופכת להיות משהו הרבה יותר משמעותי ואמיתי - הרי אנחנו באמת מרגישים אותו. איך הוא מציל אותנו מהמצולות...

כל הכבוד לך על תנועת הנפש הזו, זה הצעד הראשון להחלמה.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! לפני 11 שנים, 8 חודשים #14606

• דבוק בה'
הנקודה שרציתי להעביר מהסיפור האישי הזה, שפשוט נתמקד בדברים הטובים, והעיקר לעשות הכל בחיות ובשמחה, ככה ההתמודדודיות שלנו הרבה יותר פשוטות!
יומיים הייתי בדאון, וכמעט נפלתי שוב ושוב.
מאז ששיניתי את הראש, ואני מסתכל רק חיובי, ומשתדל כל הזמן לא להיות שקוע בעצמי, לחשוב על עצמי וכו', אלא פשוט להיות שמח ותוסס (אם אין על מה, אני חושב לרגע על ה20 ימים הנקיים שלי, ואני מיד מתמלא במחה עצומה על החסד האלוקי שעושה איתי!) ואז פשוט לא מגיעים המחשבות!
שבוע טוב לכל!

בעניין: החיים קשים? תלוי איך מסתכלים על זה! לפני 11 שנים, 8 חודשים #14608

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
זאת בדיוק המטרה של הקבוצה הטלפונית החדשה שבה אנחנו משתדלים לסיים את היום (מי שבארץ) במבט חיובי. השינוי בגישה הוא קריטי עבורי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן