ברוכים הבאים, אורח

אנחנו אנשים טובים, אנשים טהורים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנחנו אנשים טובים, אנשים טהורים. 114 צפיות

אנחנו אנשים טובים, אנשים טהורים. לפני 1 שנה, 3 חודשים #145375

• אני יכולל
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

אנחנו אנשים טובים.
כןכן אתה עכשיו שקורה את זה תוך כדי מאבק ונשיכת שפתיים אם ליפול או לא ליפול,
או  אתה שאחרי הנפילה רוצה קצת "מים קרים לנפש עייפה" ודברי חיזוק וחיבוק חם ואוהב ללא שפיטה, רק אהבה.
אז יש לי בשורה, אתם אנשים מדהימים!
אין לכם מושג כמה אתם אלופים!
הרצון הטוב, המוסריות הבריאות הזאת שנמצאת בכם, זה מדהים!
באמת מרגש אותי לקרוא את מה שאתם משתפים, אתם באמת כל אחד תורידו את הביקורות העצמיות שלכם עליכם, תנשמו, יש בנו כל כך הרבה טוב, נשמה טהורה, תסתכלו על העולם, על עצמכם, תזרקו את כל הדברים הרעים שאתם חושבים על עצמכם ותנשמו, תחשבו וואו כמה שברוך ה' נתן לי כזה טוב, כזה עולם טוב, נשמה טובה, תנו לעצמכם טפיחה על השכם, אתם טובים!
מחשבה חיובית עלינו זה הדבר הכי טוב שנוכל לעשות כדי להתמודד ולצאת מיזה אחת ולתמיד לא יותר לירות לעצמנו ברגל עם הביקורת הרעה שלא עוזרת, אלא לקבל שזה לא ראוי, אבל זה לא סוף העולם, כמו תינוק שרק מתחיל ללכת, אז נפל ואפילו התלכלך וליכלך האם נכעס עליו "יואוו איך אתה נופל, איזה בלאגן אתה עושה?" ממש לא!
אנחנו נחבק אותו ונגיד אתה מקסים ולאט לאט אתה תצליח כי אתם רואים את הטוב והמתיקות שבתינוק ואז בגלל החיבוק והאהבה הוא מתחיל ומצליח ללכת.
ככה אנחנו, בואו נחבק אתאת עצימנו, מה שהיה, היה, העולם כל שניה ושניה מתחדש, אנחנו כל שניה ושניה מתחדשים, בואו לא ניתן ליצר הרע לקחת לנו עוד ימים, הוא לקח לנו מספיק.
אוהב כל אחד ואחד כאן, בהצלחה לנו.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן