ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שליטה 307 צפיות

שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144590

הבוקר קמתי עם רוח קרב. כינסתי ישיבת חירום עם השותפים שלי, יצר טוב ויצר רע, והודעתי להם שהיום אני אתאמץ קצת יותר לשמור על עצמי.
היצר הטוב היה בעד. התלהב. תמך. פירגן. טפח על השכם. טוב, זה לא מפתיע. הוא כזה. תמיד רואה את הטוב.
היצר הרע לעומתו, קצת פחות התלהב. אפילו קצת סקפטי. גם זה לא מפתיע. בשונה מחברו, הוא תמיד רואה את הבעיות.
אני (במבט חסר סבלנות): מה עכשיו?
יצר הרע: שלא תבין אותי לא נכון. אני לא נגד. הרעיון טוב, אפילו טוב מאד. אבל רק בגדר רעיון. אבל הוא לא ישים.
אני: למה ככה?
יצר הרע: בוא נרד לפרקטיקה.
אני: אוקיי.
יצר הרע: יצאת ב6 בבוקר מהבית. חושך בחוץ, כולם עוד ישנים. הכל טוב. אפילו בהסעה הכל יעבור בשלום. אבל בסוף תגיע לעבודה.
אני: ומה הבעיה בעבודה?
יצר הרע: אתה באמת שואל את זה? אתה?
אני: כן. אני באמת שואל.
יצר הרע: אוקי. אני אענה לך. מההסעה לשער עוברים רק גברים? ומהשער למשרד? ומה יקרה כשתעבור לידך מישהי? אמנם כבר מתחיל להתקרר בחוץ אבל שנינו יודעים שזה לא מה שימנע ממך לנעוץ מבטים ב(תאור גרפי) וב(תאור גרפי) שלה. זה מה שקרה לפני יומיים, ולפני שבוע, ובכל פעם שדיברנו על זה. ודיברנו על זה המוןןןןן.
אני (עדיין ברוח קרב): לא. הפעם זה יהיה שונה. אני מזכיר לך שרק לפני יומיים בכיתי את החיים שלי ביחד עם אישתי בגלל דברים כאלה. ובכלל שלושת השבועות האחרונים לא עברו להיט. וזה בעיקר בגללך.
יצר הרע: כן. בגללי. תמשיך לספר לעצמך סיפורים. כאילו אתה לא היית שם ולא נהנית.
יצר הרע: אפשר להמשיך? תודה. הגעת למשרד, עשית קפה, יצאת לעשן. מה תעשה עם הטלפון? לא תכנס לאתר ... לבדוק אם יש עדכון? והאתר ... שהרבה זמן לא התעדכן? והאתר ...
אני (קוטע אותו בזעם): לא. אני אשחק. להזכיר לך כמה שלבים עברתי בסוליטר כשאתה לא בסביבה?
יצר הרע: יודע מה? סבבה. אני איתך. היום הולכים על זה בכל הכח. אבל אם לא תצליח, אני אחכה לך בסיבוב, ואז תראה איך כל התפילות, הלימוד, התהילים, וכל ה"מעשים הטובים" שאתה עושה לא שווים כלום, כי זה מי שאתה והגיע הזמן שתודה בזה.
אני: אין בעיה.

דיון עם השותפים כעבור כמה שעות...
אני: נו?? מה אתם אומרים?? עומד בזה  או לא?
יצר טוב: אשריך צדיק. אמרתי לך שזה רעיון מעולה.
יצר הרע: חכה "צדיק". היום עוד לא נגמר.

ואני, שולח בו מבט כועס, מפנה את הגב וממשיך הלאה. אני לא אתן לו לשבור אותי. לא היום. אולי מחר. אבל היום זה היום שלי!!!! היום אני שולט!!!!

תגובה: שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144592

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שיחה ממש יפה עם הרבה רצון טוב!!!
אני חושב שיש משהו מסוכן במשפט האחרון "היום אני שולט", אנחנו אומרים "אל תביאני לידי ניסיון", מלך זקן וכסיל כבר הרבה אנשים שכבר לא איתנו וצדיקים גמורים נפלו, לא פשוט להגיד לו "היום אני שולט" והוא ישב בצד.
אני הייתי אומר "הקב"ה, היום אני משתף אותך בקושי שלי ואני מתפלל שאתה תהיה איתי ותתן לי את הכח לנצח, כי אני לבד לא יכול"
בכל מקרה, חזק ואמץ, יש לך את היום הזה ואתה יכול! עוד כמה שעות ואתה נכנס למיטה אחרי יום נקי.
אוהבים אותך

תגובה: שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144593

אתה צודק לחלוטין.
אני חושב שהתחושה הזאת של "אני בשליטה" בלי להכניס את הקב"ה למשוואה היא תחושה ראשונית. בהחלט מסכים שהיא לא תחושה נכונה, אבל זאת התחושה הראשונה אחרי שהצלחת לעמוד ביעד שלך. 
תודה רבה על התמיכה.

תגובה: שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144596

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

שיחה יפה וחזק, מקודם צריכים לידע מה שאנחנו רוצים באמת, ובשיחה זו גלית לעצמך הרצון שלך מעומק הלב, אני רוצה להיות נקי, נקי להשי”ת, נקי לעצמי, נקי לאשתי, ואז אחר שנתגלה הרצון, אז באים לשלב ב’, אני רוצה אבל איני יכול, והשם עונה אתה לא יכול, אבל אני כל יכול, ואני אעמוד מאחריך וישמור עליך.

תגובה: שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144599

כל כך נכון.
אם הקב"ה אינו עוזרו - אינו יכול לו.

תגובה: שליטה לפני 1 שנה, 5 חודשים #144618

אתה יכול להסביר למה אתה מתכוון? לא כל כך הבנתי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן