ברוכים הבאים, אורח

מיואש. צועד בביטחה אל התהום.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. 1529 צפיות

מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14423

אני רוצה למות. לא להתאבד או לחלות חס ושלום. כוונתי היא שאיני רוצה עוד לחיות בעולם הזה. נמאס לי מההרגשה של חוסר אונים וחוסר שליטה. נמאס לי מהצורך להצטדק בפני אל ששם אותי בנסיונות כאלה, יום אחרי יום אחרי יום. אני מנסה. באמת שאני מנסה. אבל נמאס לי. נמאס לי מההתקפות הבלתי פוסקות על המוח והגוף שלי. נמאס לי מההתקפות הבלתי פוסקות על הרגש והמצפון שלי.

אני לא מעוניין כלל לפרוק עול. אני רוצה לעבוד את יה באמת. רק שבימים כאלה נדמה לי שיה לא מעוניין בי בכלל, ושאין לי מה לעשות. אני מרגיש שהוא נותן לי הכל - בית, אשה, פרנסה, חברים - אבל באותה עת זורק אותי לכלבים ומשאיר אותי בלי כלום. משאיר אותי ריק וחלול.

אני כל כך קרוב לנפילה שאני יכול לטעום אותה. את המרירות המגעילה שלה. כבר מזמן אין לנפילה טעם טוב. איני מרגיש כמו בן של מלך עליון. אני מרגיש כמו שיכור שמתגלגל בקיא של עצמו וצורח בלי שאף אחד ישמע. לא כיף לי.

איני מחפש חיזוקים, נחמות, או עצות. רק רציתי לשתף. פשוט נמאס.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14424

• Ihope
  • דירוג זהב
אני כל כך מזדהה עם הרגשות שלך. חשתי ככה לא מעט פעמים. אבל בסופו של דבר המציאות חזקה מהרגשות. והמציאות היא שקשה לנו לקבל שנחיה חיים שלמים כאשר אנו סובלים ממשהו כל כך קשה כמו המשיכה לתאווה הזאת.

אחי היקר תהיה חזק ועצה ממני ידיד וירטואלי. כאשר אתה מרגיש לא טוב פשוט תתן משהו מעצמך לזולת או לבורא.
זה תמיד יעזור גם אם לא לתמיד בוודאי רק להיום!

אוהב אותך ומזדהה מאוד עם הרגשות שלך!

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14427

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבת יה היקר
אתה אומר שאף אחד לא איתך.. אף אחד לא שומע אותך.. וביחד עם אותם מילים אתה הודף את החברים שרוצים לשמוע, להשתתף יחד בהתמודדויות הלא פשוטות שלך...
אף על פי כן הייתי מציע במקום לפתוח את זה בפורום להתקשר לחברים ובפניהם לשפוך את שיח ליבך.. (לא שיש בעיה עם זה, פשוט שיחה חזקה פי מאה מהשיתוף בפורום..) כך תוכל לחוש שאתה לא לבד.. כך תתחיל לצאת מבבדידותך! שהוא מקור חולי התאווה!

בכל מקרה מזדהה לגמרי איתך.. מכיר את התחושות... אנו היינו שם ועדיין נמצאים שם!!
עלה והצלח

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14433

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!

אני כל כך קרוב לנפילה שאני יכול לטעום אותה. את המרירות המגעילה שלה. כבר מזמן אין לנפילה טעם טוב. איני מרגיש כמו בן של מלך עליון. אני מרגיש כמו שיכור שמתגלגל בקיא של עצמו וצורח בלי שאף אחד ישמע. לא כיף לי.

איך שאני מזדהה עם האמירה הזו...

אני חושב שגם בלי התמיכה של החברים, עצם השיתוף בחוויה משחרר אותך. 

מציע לך בתקופה הקרובה להיות פה מאוד פעיל. לדעתי זה יתן לך אנרגיות להתרומם.

בהצלחה

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14445

• שלום.
  • דירוג כסף
בס"ד

כולם אומרים לך לעשות משהו בשביל אחר תנסה לחשוב על עצות גם בשבילך וגם בשביל אחרים וככה אתה עוזר לך ולאחרים תחשוב עכשיו ברגעים הקשים באות עצות חכמות מאוד תחשוב על זה... וגם תנסה לעזור לאחרים ובכך אתה נותן לעצך תחושה טובה שאתה עושה דברים טובים אתה נמצא במקום הזה רק כי אתה יכול...

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14449

• גמור
  • חבר חדש
כשאני מגיע למקום הזה שאני חושב ככה אני שר לי בקול את השיר אייכה,מילה במילה.

ריבונו של עולם אם נדבר גלויות
לפעמים אין לי כח בעולמך להיות

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14459

• שלום.
  • דירוג כסף
בס"ד

גמור זו שיטה אדירה גם חבר שלי שומע את השיר אין עוד מלבדו כל אחד והשיר שבא לו.... זה מדהים

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14475

• arielwriter
  • דירוג זהב

בס"ד

כולם אומרים לך לעשות משהו בשביל אחר תנסה לחשוב על עצות גם בשבילך וגם בשביל אחרים וככה אתה עוזר לך ולאחרים תחשוב עכשיו ברגעים הקשים באות עצות חכמות מאוד תחשוב על זה... וגם תנסה לעזור לאחרים ובכך אתה נותן לעצך תחושה טובה שאתה עושה דברים טובים אתה נמצא במקום הזה רק כי אתה יכול...

הגבר הזה כבר 80 יום נקי!

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14495

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבתיה איך שכחת את הכינוי שלך?
ד' אוהב אותך גם אם יש הסתר פנים.
אתה בטח כבר יודע שלכולם יש תקופות של עליות ויש תקופות של ירידות. אתה כנראה עכשיו למטה אבל משם תוכל רק לעלות.
אז אל תתייאש גם אם אין לך כח כרגע לנהל את הקרב תדע שמחר יבוא יום חדש שבו אולי תקבל כוחות חדשים שיקרבו אותך לפתרון הבעיה.
אח יקר ואהוב בכל מצב אנחנו איתך ומתפללים להצלחתך החלמתך.
וגם נתפלל ש"יאר ד' פניו אליך" שיראה לך פנים שוחקות.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #14567

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
האם אני צריך "להוכיח" לך שאתה אהוב ה'? האם עצם הדבר שאתה זכית להגיע לאיזור הזה לעומת רבים אחרים שעדיין מדשדשים בקיא של עצמם לא זכו? תסתכל מסביב ותראה איזה אתר נפלא שזה! לא הייתי מציע לאף א' לעבור מה שצריך לעבור בשביל להגיע לפה אבל אלו שכבר עברו וזכו להגיע הרי ש"אהבת קה מגן להם"
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מיואש. צועד בביטחה אל התהום. לפני 11 שנים, 8 חודשים #15086

• Ihope
  • דירוג זהב
מה שלומך אהבתיהמגן לנו?
כל כך קשה לי היום אז נזכרתי בפוסט שלך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן