ברוכים הבאים, אורח

הגיע הזמן להוריד את המסכה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הגיע הזמן להוריד את המסכה 933 צפיות

הגיע הזמן להוריד את המסכה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14045

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אנא מכם חברים יקרים.
עיזרו נא לאדם שתיימר להיות צדיק גמור.
כשאני הולך ברחוב ורואה מולי אשה לבושה בצניעות הרי שבאופן אוטומטיהראש מסתובב לכיוון הפנים. בודק מי מבליטה יותר ומי פחות.
תלוי תוכלו לראות אותי נוהג ועושה פרסה פעם אחרי פעם כאילו אני לא בטוח בכיוון. פשוט את האשה "ההיא" לא היצלחתי לראות טוב או שראיתי רק את הגב או שמצאתי אחת שאצלה זה בולט במיוחד וקדימה להחטיף מבט נוסף.
מה שמעניין שאם תופיע מולי אשה בלתי צנוע היהפך פתאם ל"צדיק גמור" ואסובב את הראש (לא תמיד אמנם אבל בד"כ. 99% מהמקרים).
אמנם ב"ה זה מסתיים בזה ואין שז"ל אבל גם זה לא פשוט.
מה עושים?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: הגיע הזמן להוריד את המסכה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14072

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לצדיק, מכיר את זה מקרוב, תקופה לא קצרה בהחלמה הייתי כך, נקי, סובל. ואז הסבירו לי שאפשר אחרת. אם אהיה צמוד לאלוקים ואדבר איתו. זה לא יקרה. ניסיתי. זה עובד.

הספונסר שלי אומר שבתחילת ההחלמה שלו הוא דיבר עם אלוקים 200 פעם עד עשר בבוקר. פחדתי לשאול אותו מתי הוא קם... - אני משתדל לדבר עם אלוקים כמה שיותר. אני מציע לאלוקים לנסוע איתי כטרמפיסט ברכב. מבקש ממנו שיעזור לי לא להעלות תאווה לאוטו. כשאתחנן למעט חופש מהתאווה. אקבל.

אשתי קנתה לי מתנה ליומולדת - דגלון בצורת חולצה קטנה, מצד אחד יש תפילת הדרך מהצד השני תמונת כל בני השפחה וכתוב עליה: לאבאל'ה היקר זכור אנחנו מחכים לך בבית... אני מסתכל על זה כל הזמן וזוכר את אבאל'ה שלי ואותם.

בהצלחה. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הגיע הזמן להוריד את המסכה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14073

• Ihope
  • דירוג זהב
אסיר תודה קבל לייק

בעניין: הגיע הזמן להוריד את המסכה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14079

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך
צדיק גמור ידידי היקר.

אומנם מצבי הנוכחי לא נותן לי חשק להגיב מידי , אני בעצמי מדשדש בבוץ , ולא מצליח לעלות.
מה שאתה מתאר , היא תופעה מוכרת , גם אצלי בתקופות שונות בחיי היו לי התנהגויות מטורפות כאלו .
  אין מה לעשות אני חולה ,  וככזה אצטרך לבצע את מה שהתוכנית אומרת ,
וכתבו על זה רק לאחרונה , "שיויתי הוי' לנגדי תמיד" 
כתב על זה, אסיר תודה וזלמן היקר,  להיכנע ולחיות עם ה' נון סטופ .
(שלא תחשוב שאני שם כבר , הלוואי עלי . אבל אני שואף ורוצה להגיע לחיבור כזה)

אספר לך קטע שקרה לי לפני מס' שבועות בהם ההייתי חזק בתוכנית , ולפני הנפילה הגדולה .
נסעתי באוטובוס , ועלתה חיילת , והיא נראתה ....  והתיישבה ממש מולי ,,, לא היה לי לאן לברוח ,
גם לא הרגשתי נעים , והיה לי קשה שלא להסתכל ,  ממש קושי מטורף .
וכשהסתכלתי גם היא הסתכלה , שזה נעשה קשה יותר .
עצמתי את העיניים ואמרתי לבורא עולם במחשבה " אנא ה' תעזור לי קשה לי ..קח מפה את הקושי הזה ...
פתחתי את העיניים והיא נעלמה ,  ואני לא שמעתי ,, שהיה תחנה והאוטובוס עצר ...לא יודע איך להסביר
מה שאני יודע זה שה' עזר לי,  ורק כשפניתי אליו באמת ומכל הלב .
רק להיום לילה טוב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן