ברוכים הבאים, אורח

סיום הש"ס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סיום הש"ס 1030 צפיות

סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14030

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אנו מתחילים בימים אלו מחזור חדש בדף היומי.
אדם יכול לעמוד ולחשוב לעצמו: ש"ס? אני יסיים? 2,711 דפים? איך עושים את זה בכלל? איך מתחילים?" לר' מאיר שפירא זצ"ל יש את התשובה:
"רק להיום"! יום א'. דף א'. שבע שנים 4 וחצי חודשים (לערך). ש"ס.
זה המסר שאנחנו יכולים וצריכים לקחת לעצמנו. לא "איך אני עושה 90 יום"? וכ"ש שלא 200 יום. היום יש לי את הדף של היום. מה יהיה מחר? לאלוקים פתרונים. זה לא העסק שלי.
איך אוכל להתחייב לשבע שנים? ל2,711 דפים? ומה אם ר"ה? יו"כ? שמחת תורה? פורים? ת"ב? ועוד כל מיני ימים עסוקים? ומה עם הדפים בב"ב שיקח לי שבוע לסיים דף? התשובה היא אני לא מתחייב לשבע שנים. ולא 2,711 דף. אני מתחייב בל"נ "רק להיום" "רק לדף הנוכחי"
ככה כלל ישראל סיים 12 פעמים ש"ס וככה יסיימו אי"ה את הפעם ה13 ביום ז' טבת תש"פ
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14035

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מקסים. הספונסר שלי לימד אותי לעשות דף יומי משלי... עמוד בספר הגדול - עמוד בספר הלבן... הוא עושה את זה 19.5 שנים.

פעם כשנחה עליו הרוח הוא סיפר לי שעבר על הספר הגדול ועל הספר הלבן יותר ממאה פעמים..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: סיום הש"ס - בשנה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14097

אני יותר מעדיף 7 דפים ליום ( אפילו בגרסא בלי רש"י ובלי להבין ...

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14098

עדיף לי לעבור על הש"ס ולהתחזק באמונת חכמים טהורה וקדושה מאשר להחדיר לעצמי ספרים לבנים וגדולים,
הבעיה שלי היא שלא הפנמתי, ואני מדבר עלי, כמה חשיבות וכמה עוצמה ורוחניות הטהורה יכולה להביא לי...

שבת שלום
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14101

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
למשוש היקר, יהי רצון שתסיים את הש"ס, וספרי ההחלמה כולם.
שנמשיך להחלים יחד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14104

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
נראה לי די מגוחך לגרור שוב את הדיון לשאלה הזאת. כאשר מגיע חבר חדש ושואל מדוע לא ניתן ללמוד גמרא מוסר וחסידות כדי להתרפא - זה בסדר גמור. לעומת זאת החברים המשתתפים בדיון הספציפי שלנו כבר עברו את הדיון הזה מספיק פעמים ואין שום טעם לחזור אליו.

פותח הפוסט התייחס לנושא ההחלמה והביא דוגמא מסיום הש"ס. הדיון כאן אינו האם הש"ס יכול או לא יכול לעזור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14107

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
צדקת רבי סוד. זאת אכן היתה כוונתי.
לרגע חששתי שהנקודה או שלא הובנה כהלכה או שהוסתה מהנושא במתכוון או שלא במתכוון
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: סיום הש"ס לפני 11 שנים, 9 חודשים #14312

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אכן צדיק גמור העיקרון הוא אותו עיקרון ואם תרשה לי להוסיף גם אם "פספסתי" את הדף של אתמול זה לא סיבה לא ללמוד את הדף של היום גם אם לא אגיע לשלמות אני אתפוס את כל מה שאצליח.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן