ברוכים הבאים, אורח

הפיקוח על מצב ההחלמה - ספירה משנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפיקוח על מצב ההחלמה - ספירה משנית 26 צפיות

הפיקוח על מצב ההחלמה - ספירה משנית לפני 2 חודשים, 2 שבועות #138009

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 64 ימים
  • דירוג פלטיניום

בעבר הייתי סופר רק ספירת נקיות מהוז"ל. הכלתי את המעידות שלי ברחוב ובצדק, הן אני מכור וחולה, ב"ה בתהליך החלמה ואט אט אצליח בעז"ה. 
לפני כחודש, מתוך רצון להתקדם בתהליך ההחלמה שלי (לא מתחושת כישלון, אלא כדי להתקדם יותר) למדתי מחברים רבים וגם אני התחלתי בספירה משנית של מפוכחות, אני מאפס אותה על כל יוזמה של תאווה, אפילו אם מדובר במבטים מינוריים, אם זה בא מיוזמתי ולא הצלחתי לעצור תוך זמן קצר, אני רואה בזה חוסר שפיות ומאפס.
מאז, נגלה לעיני עולם אחר, החלמה שונה ויפה מזו שהייתי רגיל לה. לפני הספירה המשנית, לא היה לי דרך לפקח על המחלה שלי. ספרתי רק נקיות מהוז"ל, אמנם ידעתי שאני מועד פה ושם, אך לא שמתי על כך דגש וחשיבות ומתוך כך פחות פיקחתי על זה.
תאוה זו תאוה, גם אם זו רק מעידה, זה הגיע מאותה מחלה שעדיין פועמת בלב, חיה ובועטת במלא תוקפה וגבורתה. 
הספירה המשנית ממקדת לי את ההתמודדות לכיוון המעידות ה"קטנות" לכאורה ומפנה אליהן את אור זרקורי ההחלמה. כך אני מתחיל להחשיב את המעידות כאבן דרך משמעותית במחלה ובהחלמה ומשתדל להתמודד איתן על ידי שיתופים ודרכים נוספות.זה מקדם את ההחלמה שלי ומפקח עליה פיקוח של ממש.
ספירת הנקיות הכללית מראה את זמן הנקיות ואת עצם ההחלמה, אולם הספירה המשנית של המפוכחות מראה את המצב בשטח ובודקת את הדופק לדעת איזו החלמה יש כאן ומה ניתן לעשות עוד ולשפר.
זה ממש מכוון את תהליך ההחלמה לדרך הרצויה ועוזר להבין ולהפנים שאני מחפש החלמה אמיתית = החלמה ממחלת ההתמכרות לתאווה ולא רק להפסיק לאונן = תסמין שלא יעבור ללא התמודדות עם המחלה עצמה.

מציע לכולם! ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן