ברוכים הבאים, אורח

איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! 1265 צפיות

איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13479

כ"כ נהנתי והתחזקתי ברוחי מהקבוצה היום.. שהרגשתי צורך פשוט לסכם אותה...כל מה שכתוב פה זה בלשונו של זלמן{אולי עם שינויים קלים אבל אותו התוכן..} יש כאן גם את כל שאלות המגיבים... ואת תשובותיו של זלמן או של משתתפים אחרים...
אני לא מאמין שחששתי להצטרף לקבוצה הזאת.. לא מאמין!!
לכל אלה שעדיין לא קבלו את האומץ.. הנה..תראו!!אלו השיחות,בערך.. שיש כל יום בקבוצה..זה מתוק ומהנה!!אין ממה לחשוש!מלטף ורך!!
נצא לדרך...

זלמן:השבוע הייתי בקבוצה, ישבנו סביב השולחן בסביבות השישים אנשים, ודברנו על הפחד, אני לא יאריך אבל הנקודה היתה שאין דבר כזה פחד, לא שייך לפחד מהעבר כי זה עבר, וגם לא שייך לפחד מהעתיד כי זה לא בידינו,זה לא כאן, ועל זה בעצם היתה העבודה,להתגבר על הפחד!!על הפחד העתידי,המדומה.
וודאי שיש פחד וצריך שיהיה פחד, אם לא היה לי פחד מאש הייתי נכווה, ואם לא היה לי פחד מחשמל הייתי מתחשמל ואם לא וכו' יש פחד!!אבל אנחנו הרחקנו לכת עם הפחד המדומה שכלל לא קיים!פחדתי בילדותי להתקשר ל144,ממה פחדתי???!!מה יש לפחד מזה??והיום אני מסתכל על כל פחדי העבר ואומר יאוו,ממה פחדתי?שטויות והבלים,זה לא פחד!!
מגיב:אבל זה לא כזה נכון, אנשים לעיתים חווים משהו בעבר ומאז הם חוששים שזה יקרה שוב, הפחד הזה עיקרו בעבר,לא?
זלמן:לא מדויק,נכון שקרה משהו בעבר, אבל ממה הפחד??לא מהעבר!! הפחד הוא שיקרה משהו זהה בעתיד, הפחד הוא מהעתיד, ובעצם זה לא נכון, כי לא שייך לפחד מהעתיד ,לא שייך לפחד מדבר שלא קיים, לא שייך לפחד מהעתיד שלא נמצא כאן.
מגיב:אבל א"א לבקש מבן-אדם לא לא לפחד... אם אני הולך בספארי וקופץ מולי אריה!!איך לא אפחד??יש לי חבר שלא משנה מה,הוא פשוט מתבייש ומפחד לדבר בקבוצה..
מגיב אחר עונה:אומרים בשם הבעל שם טוב.. שהפחד כולו צריך להיות מהקב"ה כך שאם לדוגמה יש מולך אריה ואתה נושא תפילה להשם יתברך שיעזור לך וישלוט על הסיטואציה הנוכחית, מאליו אתה מבין שיש כוח גדול יותר בעולם הזה שזה הקב"ה.. ואם כך הפחד מתגמד בהרבה מהאריה כי יש כוח אחר ששולט כאן!!
מגיב אחר מוסיף:לי היה פחד מגמגום, פחדתי לדבר בעברי,אבל היום אני יודע שהגמגום הוא לא הפחד.. הפחד שלי הוא ממה שמאחורי זה.. וכל הזמן חשבתי שהגמגום עצמו הוא פחד ורק לאחר מכן קלטתי שאם אפתור את מה שמאחורי הגמגום הפחד יעלם..
זלמן:ברגע שאני מפחד לבא לדבר בקבוצה,אני צריך לעבוד על הצעד הרביעי!!להכיר בזה שאני מפחד,להבין שזה תוקע לי את ההחלמה, להבין שזה מגיע מכך שאני אגואיסט ואני לא מוכן להיות בשליטה של מישהו.. עובר לצעד החמישי,אני מתקשר לקבוצה!!מקבלים אותי כמו שאני,אוהבים אותי ומכבדים אותי,אני מראה נכונות להחלים ומשם השאר היסטוריה!בל נשכח את הצעד השלישי למסור את הכל להקב"ה!!הפחד הוא היפך האמונה,כמו שאומר השיר{גיחוך קל של זלמן...}"מי שמאמין לא מפחד.."
מגיב:האם הפחד שלנו המכורים הוא יותר קשה משל אנשים רגילים?
זלמן:אני לא יודע בדיוק,אבל אני כן יודע,שלנו,הפחד הוא מסוכן!!כי אנחנו לא יודעים להתמודד ותמיד בורחים לתאווה,אצלנו זה קטלני..
מגיב:הכל טוב ויפה זלמן,אבל יש מקרים שהפחד פשוט משתק כמו שכתבת באחד הפוסטים שפחדת לכתוב דברים על עצמך מחשש שישלחו אותך לכלא,בושה מחברים וכו'
זלמן:כבר דברנו,אנחנו לא מדברים על פחד נורמלי כמו לגעת בחשמל!זה בסדר גמור, אנחנו נגד פחד כמו להרים צלצול ל144,מה יש לפחד?ממה?מה יש לפחד מלהרים צלצול לקבוצה??אין מה לפחד מעבר כי זה עבר!!ואין מה לפחד מהעתיד כי זה לא כאן!!זה לא בידיים שלי!!
אנחנו שומרים על עצמנו תקופה נקיים ובמקום לומר להשם תודה בורא עולם שאני נקי אנחנו מפחדים.. מפחדים ליפול,והפחד הזה ספציפית איננו הגיוני..
כשכתבתי על עצמי אמרתי לספונסר שלי.. תראה זה לא צחוק,זה לא פחד שיהרוס לי בשדוכים.. זה פחד של כלא!!יקחו אותי לכלא!איך אני יודע שזה לא יזיק לי?
הוא אמר לי משפט קצר.. אבל כ"כ נכון...
"יש לי אבא אוהב שדואג לי..." אני מוסר את הכל להקב"ה ואני בטוח שהוא יעשה את הטוב ביותר עבורי!
מגיב:אם אני לא יפחד אז אני כבר לא יהיה מכור?
זלמן:נכון!אבל אל תשכח שזה לא הכל יש סדרות שלימות של צעדים.. וזה חלק חשוב אך לא הכל!

תראו ידידיי.. זה כזה מתוק וכ"כ מחזק.. נסו.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13483

• נעם ה'
שכוייח צדיק!
גם אתמול וגם היום לא יכולתי להשתתף והנה אתה משתף אותי.
תודה!
נעם

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13508

היום כשהגיע התור של להציג את עצמי.. אזל לי הדם מהפנים.. כפשוטו!!אפילו קבלתי סחרחורת קלה..
אבל מיד ארי שדיברתי זלמן אמר "אוו!!מעולה!!הכנות..זה שאתה כנה זה כפך הופך את המצב שלך למצוין..נדבר על זה בהמשך"
פתאום הרגשתי טוב עצמי.. הדם חזר לי לפנים..
ב"ה!!!

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13510

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
יישר כח לך קרבן. אכן הקרבת עצמך לקרבן כשהיזדהית.
ותודה רבה על השיתוף במה שהולך מאחורי הקלעים. ממש מתוק. אבל מה לעשות!!! הפחד!!!! אוי הפחד!!! ואולי משהו יזהה אותי??!?! מצטער אבל בנתיים אני לא מצטרף.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13513

אני גם טירון!!כולה פעם שניה היום הייתי.. אתה לא חייב לדבר!!אתה יכול לשתוק ולהאזין לכל הפולמוס!!!
תאמין לי!!זה שווה פשוט!!

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13522

• דובי
  • דירוג פלטיניום
צדיק יקר.
מי אמר לך שבין השורות בפורום, לא זיהו אותך כבר?
אולי אני זיהיתי אותך?
רק שלא תברח לנו עכשיו

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13523

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
בטח אני לא בורח. להיפך. אני נשאר סגור מול המחשב ולא מוציא את האף החוצה. רק זה חסר לי. שכשאצא לרחוב תעבור שם ותצביע עלי 
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13525

• דובי
  • דירוג פלטיניום
יש שיר שכדאי לי לשיר מידי פעם ,  ואולי גם לך 
"מי שמאמין לא מפחד .........ולנו יש את מלך העולם , והוא שומר עלינו מכולם"
אז יאלללל

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13542

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
דובי, מה עניינים?
אני רואה שאתה מת על זה...
אה?

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13546

• דובי
  • דירוג פלטיניום
על מה?

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14037

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
על אייל גולן ויאללה להתפרע חחח !!! באמת יפה
יש עתיד

בעניין: איזה תענוג הקבוצה!!!תענוג!!הנה!סיכום הדיאלוג של היום!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #14192

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לא יודע אם הפחד זה ההגדרה הנכונה...
נראה לי שפשוט אין לי אומץ...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן