ברוכים הבאים, אורח

עוד שיתוף אקראי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עוד שיתוף אקראי 944 צפיות

עוד שיתוף אקראי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13427

שלום לכולם!

אני במקום מעט מוזר.
אני מתפלל על עניין הכניעה באופן יומיומי, ומודה כי אני חסר אונים אל מול התאווה. אני ממשיך לבקש מיה שיעזור לי לוותר ולמסור את עצמי אליו, במלוא מובן המילה.
במקביל, אני עדיין חש לפעמים את אותן התחושות הישנות - כאלה הגורסות כי עלי להיות חזק במלחמת היצר ולמצוא כוחות כדי להאבק ברוע שסובב אותי. יש לציין שאני לא עושה שום דבר קיצוני, שנותן לי תחושת ניצחון מנופחת. כבר נפלתי בפח הזה מספיק פעמים, תודה. אני פשוט מרגיש מדי פעם שעלי להתגבר, להיות איש חיל. ללחום את מלחמת השם.

יוצא שאני עדיין מברר את הדרך שלי. אני מאד מאמין לשתי הגישות הללו, ומאמין ששתיהן תקפות באותה מידה. השורה התחתונה היא שרק האל יוכל להביא אותי לשפיות, זה ברור לי. אני מקווה ללכת בדרכיו ולעשות את ההשתדלות המקסימלית. ולו רק להיום. יכול להיות שחלקכם יגיד: "טוב, סבבה גבר, נתראה כשתתרסק." לגיטימי. רק ימים יגידו. הרצון שלי שלם ואמיתי. בזה אני מאד בטוח. האם זה יעזור? אני מקווה שכן.

בעשרת הימים האחרונים אני מתנסה בשיטת taphsic. אני מקווה לדבוק בה, ושהיא תהווה נדבך נוסף בדרך להחלמה. אחלו לי הצלחה. אני זקוק לה.

ממתין לשבת המלכה כמו שלא המתנתי לשום דבר בחיים... אין כמוה...
אבא שמח בנו מאד. והוא גאה בנו על כל צעד - גם הכי קטן - שאנו צועדים בדרך אליו.

יונתן
אהבת יה מגן לנו

בעניין: עוד שיתוף אקראי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13430

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
יונתן אהוב ה'
אתה יכול לשמוח בעצמך שאתה במקום טבעי..
כל אחד רוצה בטבעו להרגיש שולט.. שהחיים בידיים שלי.. אם תהיה לי בעיה אל דאגה, אסתדר בכוחות עצמי.. (ובעז"ה... )
ופתאום אומרים לי עזוב.. תרפה.. ה' יסדר את העניינים..!!!! מה באמת???? :-\
אגיד לך את האמת זה מפחיד!! בדיוק משם אני בורח כל חיי!! תכלס' הבנתי שכל הפחדים והבריחות שלי הם כי אני לא נותן לה' לסדר לי את העניינים!! אם רק הייתי אומר לה', אני מרפה!! מעכשיו הדברים בידיים שלך.. ובאמת!!!! החיים שלי היום היו נמצאים במקום טוב בהרבה!!

עלה והצלח אוהבים אותך 

בעניין: עוד שיתוף אקראי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13530

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ישנו מעשה על אדם שהלך בשפת הים. מקום מלא חול. לאחר הליכה ממושכת הוא מסתכל אחורה ורואה ברוב המקומות ישנם שני סטים של פסיעות. פה ושם יש רק סט א'.
הוא מרים עיניו למרום וקורא: ריבון העולמים. אני יודע שליווית אותי על כל צעד ושעל אבל למה פה אני רואה במקומות מסויימים רק זוג א' של פסיעות בעוד שברוב הדרך ישנם שנים? מה עוד שבדיוק במקומות שיש רק א' זה היה הכי קשה לצעוד! מדוע ריבוני בדיוק שם עזבתני! והנה הוא שומע מעין בת קול הקוראת לו ואומרת: טעות בידך! דווקא שם, אפה שהיה הכי קשה, נשאתי אותך על כפים. ולכן אתה מבחין רק בזוג א' של פסיעות. הם שלי. לא שלך!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: עוד שיתוף אקראי לפני 11 שנים, 9 חודשים #14235

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!

ישנו מעשה על אדם שהלך בשפת הים. מקום מלא חול. לאחר הליכה ממושכת הוא מסתכל אחורה ורואה ברוב המקומות ישנם שני סטים של פסיעות. פה ושם יש רק סט א'.
הוא מרים עיניו למרום וקורא: ריבון העולמים. אני יודע שליווית אותי על כל צעד ושעל אבל למה פה אני רואה במקומות מסויימים רק זוג א' של פסיעות בעוד שברוב הדרך ישנם שנים? מה עוד שבדיוק במקומות שיש רק א' זה היה הכי קשה לצעוד! מדוע ריבוני בדיוק שם עזבתני! והנה הוא שומע מעין בת קול הקוראת לו ואומרת: טעות בידך! דווקא שם, אפה שהיה הכי קשה, נשאתי אותך על כפים. ולכן אתה מבחין רק בזוג א' של פסיעות. הם שלי. לא שלך!

תענוג של סיפור
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן