ברוכים הבאים, אורח

הילדים שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הילדים שלי 996 צפיות

הילדים שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13414

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
מה שמפחיד אותי זה שההורים שלי מעולם לא היו מודעים למה שעברתי עד שתפסו אותי פעם א' וגם אז לא ידעו איך להגיב אז איך אני יכול להיות שאנן ומנין לי שהם לא עוברים משהו רע חלילה? אין לי שום אפשרות לשאול אותם שאלות בנושא רגיש זה. (גיל הילדים מחודשים ספורים ועד לגיל 14) מה גם שכשאני נשאלתי ע"י פסיכולוג (בגיל יותר מבוגר אמנם) הכחשתי הכל.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: הילדים שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13415

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
קראתי לאחרונה מסר של חבר וותיק (בעלון של SA בארץ) ובו הוא אומר שהוא מדבר עם הילדים שלו ואומר להם שהוא מתעסק הרבה בקדושת הברית ושאם הם מרגישים צורך לדבר - שיבואו לדבר איתו. אימצתי את זה בחום והילד הגדול שלי (בן 6) יודע שהוא יכול לבוא לדבר איתי על הנושא. לפני כמה ימים הוא בא אליי ואמר לי שהוא נגע במקומות הצנועים. חיבקתי אותו ונתתי לו דולר מתנה. הסברתי לו שזה בסדר גמור שהוא בודק את עצמו, אבל יש ענין של צניעות וכו'.

כשיגדל עוד כמה שנים - אני מקווה שה' יעזור לי ושאצליח לספר לו את עובדות החיים באופן שירגיש מספיק פתוח ולא יצטרך ללמוד ממקומות אחרים ולהרגיש רע וחטא.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הילדים שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13418

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
ההורים שלי היו מאוד פתוחים איתי על הנושא מגיל צעיר והכניסו לי כל הזמן שזה דבר קדוש בין איש לאשתו וכו' שזה באמת עזר, אבל הם לא היו פתוחים בעניין שאני יכול לבוא אליהם אם אני נופל חס וחלילה, או שיש להם איזה פיתרון בשבילי, וזה חבל. אבל אולי הם פשוט לא הכירו את GYE
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: הילדים שלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #13521

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אצלי דווקא זה היה בדיוק הפוך. הכל היה סוד א' גדול. כששאלתי איך יודעים אם זה בן או בת התשובה היתה שלרופא יש סימן והוא כבר מספר להורים. הייתי מאד רוצה לשבת ולשוחח איתם אבל אני לא מתחבר לזה. אני לא יודע איך עושים את זה. איך מתחילים ומה אומרים
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן