ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: קפצתי! 1277 צפיות

קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13389

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אז היום עשיתי משהו שלא הייתי מאמין שאני אעשה. דברתי בקולי בקבוצה. לחלק מכם זה אולי לא נראה משהו מיוחד אבל בשבילי זה כן. זאת לא פעם ראשונה שאני מאזין לקבוצה אבל הפעם דברו על דברים שמאוד הזדהתי איתם ורציתי להשתתף אז קפצתי לים. אמנם לא דברתי הרבה כי גם ככה זה לא היה קל (מצד שני זה ממש לא היה נורא לא יודע איך להסביר את זה). מאוד התרגשתי. זה היה בשבילי עוד צעד קטן לעזור לעצמי (אולי הצעד שלפני ה12!).
אז קודם כל תודה לאלה שעודדו אותי.
ואני כבר שואל את עצמי מה הלאה. מצד אחד אולי היה טוב שאני אתחיל להשתתף בקבוצה הטלפונית אבל טכנית זה יהיה לי מאוד קשה מבחינת זמנים ועוד.
חוץ מזה שקשה לי באופן כללי להתרכז בשיחה בטלפון. זה ישמע אולי מוזר אבל נראה לי שיהיה לי יותר קל בקבוצה חיה אבל אני לא יודע אם יהיה לי את האומץ. יהיה לי גם קשה לעשות את זה בלי לשתף את אשתי ובשלב זה זה ממש לא בא בחשבון.
אולי הכי טוב זה שיהיה לי ספונסור? אפשר לעבוד איתו בלי להשתתף בקבוצות? מי יוכל לעזור לי למצוא אחד? יש עניין להתאים אותו לפי גיל וקריטריונים אחרים או שזה בכלל לא קשור? חוץ מלדבר אתו שזה כבר המון מה אני צריך לצפות ממנו?
סליחה על השאלות ועל הבלבול אבל אני זקוק לעזרתכם.
אתמול ישבתי הרבה זמן בפורום אבל בסוף היום עשיתי חשבון עם עצמי והגעתי למסקנא שלמרות שאני ב"ה 40 יום נקי אבל לא ממש התקדמתי.
היו לי בעבר תקופות נקיות הרבה יותר ארוכות וחשבתי שזהו כבר נפטרה הבעיה אבל בסופן נפלתי בלי שהיה לי שום כלים לעצור. ואז הבנתי שלא היה באמת שינוי במצבי רק כנראה התעוררות חזקה שעזרה לי להחזיק תקופה ארוכה יחסית עם עוד כל מיני דברים שעזרו לי במשך הזמן ואולי היו טובים בשבילי אם הייתי בריא. אבל כנראה שאני חולה.
אז אני לא רוצה שזה ייגמר כך הפעם ולכן אני מוכן לעשות דברים שהם נראים לי מנוגדים לחלוטין לאופי שלי אולי אפילו לחינוך שקיבלתי אבל אני לא רואה דרך אחרת.
ועוד שאלה לגבי נקודה שעלתה היום בקבוצה האם קיים רב שמודע ומבין בנושא ההתמכרות שאפשר להתייעץ איתו בנושאים שנוגעים לזה.
אני אף פעם לא פניתי לרב למרות שרציתי כי היה לי די ברור שהוא לא יוכל להבין אותי. אתם כן אז אנא תעזרו לי בתשובותיכם המחכימות.
תודה רבה לכם.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13401

• דבוק בה'
אשריך אחינו!
גם לי היה מאד קשה בהתחלה, אבל בסוף עשיתי את זה.
אני דיי חדש, בוודאי יש כאלו עם הרבה יותר נסיון ממני, ומי אני ומה אני שיאמר לאחרים מה לעשות, אבל אוכל לשתף אותך במה שאני עובר, ונראה לי שזה יעזור לך.
דבר ראשון בנוגע לקבוצה, אני נמצא כעת בחו"ל והקבוצה מתחילה ב6:30, ובתור אחד שיושן הרבה.. היה לי מאד קשה, אבל ברגע שהבנתי שבשבלי לחיות אני חייב את זה, אז בשעה 5:55 שהשעון מצלצל, מאד קשה אבל בסוף אני קם.
מה שאני רוצה להגיד בזה, שאם אתה מבין שבזה תלויים החיים שלך, אז תעשה כל מאמץ כדי להגיע לקבוצה.
דבר שני, מאד הייתי ממליץ לך לקחת מישהו שאיתו תעמוד בקשר אישי, לי זה עוזר מאד!!
בהצלחה רבה ומופלגה!!!

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13405

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר,

שמחתי מאוד לשמוע אותך משתתף היום בקבוצה, וזה באמת לא צעד קל - אבל צעד חשוב מאוד להחלמה, ובדיוק כמו שדיברנו היום, זהו שלב קריטי כדי להפסיק את הפיצול אישיות והבריחה והבידוד שהם אחראים לחלק גדול מההתמכרות.

מהנסיון של מליונים בעולם - אין החלמה בלי קבוצה. ספונסר זה טוב ונפלא, אבל זה לא מספיק, וכדי להתקדם באמת ולהחלים - חייבים קבוצה.

אולי באמת תנסה קבוצה חיה ותראה איך זה הולך, למרות הקשיים האחרים.

בנוגע לרבנים - יש את הרב ד"ר טווערסקי שנחשב בארצות הברית לרב הכי בכיר בנושאים של חינוך והתמכרויות (כתב 50 ספרים בנושאים האלו) והוא ממליץ בכל פה על קבוצות הצעדים. ישנם עוד רבנים שמבינים בנושא, אבל תלוי מאיזה חוג אתה כדי למצוא את הרב שמתאים לך.

אני מצטרף לדברים של ידידי משה בנוגע לנקודה שאם אני מבין שזה החיים שלי - אני יעשה מאמצים מאוד גדולים להגיע ולהתקדם.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13408

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
איזה כיף. אשריך. אני זוכר את ההרגשה הראשונית אצלי (הפגישה הראשונה שלי היתה עם עוד שני אנשים בלבד...)פשוט הגעתי הביתה. למרות שהבריכה נראתה כריקה המפגש עם המים הצוננים החיה את נפשי. עלה והצלח.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13426

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה לכולכם על העידוד והאיחולים.
לסוד אני אשמח לשמוע פרטים על קבוצה אולי אאזור אומץ כמו שקרה היום. אבל בכל אופן בתור התחלה אולי תוכל לשדך לי ספונסור נראה לי שזה יעזור לי להתקדם לקראת הקבוצה.
בקשר לרב לא התכוונתי לרב שיאשר לי השתתפות בקבוצה אני התכוונתי לרב שיוכל לי בנושאים הקשורים להתמכרות. ואני מתכוון לרב שיהיה נגיש. הרב טווערסקי הוא כנראה בכלל לא.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13447

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אשריך על האומץ. פרטים על הקבוצות החיות תצטרך למצוא אצל החברים שהולכים לקבוצות בארץ (אני בחו"ל אז אם אתה רוצה פרטים כאן - בשמחה).

נראה לי שמוטי ראוי ישמח מאוד לעזור לך.

בנוגע לספונסר - אנחנו קצת במחסור של ספונסרים כעת... אבל בחסדי ה' יש יותר ויותר חברים שעולים על דרך ההחלמה ומוכנים להיות לעזר לחברים אחרים שסובלים, אז תנסה לדבר מחר בקבוצה ואם זה לא יניב תוצאות - כתוב לי בפרטי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: קפצתי! לפני 11 שנים, 9 חודשים #13464

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
כמו שידידי י"סוד"כתב אשמח לעזור בענין הקבוצות החיות,
תוכל לפנות אלי באישי, ואוכל להמליץ לך על קבוצה באיזור מגוריך,
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן