ברוכים הבאים, אורח

הצילו!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצילו!!! 1179 צפיות

הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12658

• יהושע
  • חבר חדש
  • לשעבר eins zwei
הגעתי לפני 20 יום
אז הייתי (כנראה) בשפל פרסמתי את ההיסטוריה שלי, התחלתי עם ה90 יום, דיברתי עם יחזקאל והצטרפתי לפגישות SA. יש לי ספונסר זמני והשיתי שבועה. הכל נראה טוב, נראה שאני בדרך הנכונה.
היה קשה אבל עשיתי את זה ובחסד השם לא מובן מאליו אני נקי 20 יום ואני מתפלל לעוד יום נקי!
אבל הכל מתדרדר לאט אבל בטוח אני פוחד ואני לא יודע מה לעשות! בהתחלה ממש לא הסתכלתי אבל עכשיו יש לי דחף בלתי נסבל להיכנס לאינטרנט ולהסתכל (אני מחכה לסינון זה יגיע בעוד שבועיים). אני לא עושה את זה כי אני יודע שזה יהרוס אותי אבל אני נקרע!
אתמול הייתי חייב ללכת לרחוב יפו וכמובן ראיתי "בשר לא מאורז" אבל לא הסתכלתי ולא נתתי מבט שני ויד הבטתי הצידה הייתי ערוך לזה אבל זה היה כבר מדי הרבה, המחשבות רודפות אותי אני לא יכול.
האם אני לא יכול להסתכל על נשים כמו בני אדם למה זה כ"כ סוחף אותי?
אף פעם בחיי לא היה לי כזה משיכה לנשים אבל היום אני משתגע!
מה עלי לעשות?
אנא הצילו!!!

p0573181086@gmail.com

בעניין: הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12659

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מכיון שיש לך ספונסר, אני מציע לך קודם כל להרים טלפון אליו ולשוחח איתך. תשתף אותו בכנות במה שעובר עליך, וזה כבר יקל עליך.

אבל חשוב מזה: תדבר עם הקב"ה. תגיד לו שאתה לא יכול, שאין לך סיכוי. תבקש ממנו לעזור לך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12688

אני מאד מקוה שתחזיק מעמד, ומתפלל להצלחתך. הקיץ הוא זמן בכלל לא קל.

"כי הנה כחומר ביד היוצר / ברצותו מרחיב וברצותו מקצר / כן אנחנו בידך חסד נוצר / לברית הבט ואל תפן ליצר"

אנחנו עושים מה שאפשר כדי לשמור על הברית הזו. התפקיד שלנו הוא לעשות השתדלות אמיתית. לבסוף, נרצה או לא, הכל בידי כח עליון. כמו שאמר זלמן - פשוט דבר עם אבא שנוצר לך כל כך הרבה חסד.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12702

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
יהושע היקר,
מצטרף בחום לדברי סוד הכניעה!
אצלי זה תמיד עובד!
ובפעם ההיא שזה לא עבד, פשוט לא דברתי מספיק עם אבא.
"גם כי אלך בגי צלמוות לא אירא רע כי אתה עימדי"
בזמן שהתאווה בוערת היצר נותן לך להרגיש שזה לא הזמן המתאים בכלל לדבר עם ה', הוא מכניס לך רגשות אשמה וגועל, ונותן לך להיות בטוח שזה כמו להתפלל בשירותים!
ואפילו יותר גרוע!...
אבל אם תשים את המחשבות המתעתעות הללו רגע אחד בצד, ותדבר עם אבא במילים הכי פשוטות, בשפה שלך, תאר מה עובר עליך, איך אתה מרגיש, תודה לה' שנתן לך כוחות להחזיק מעמד עד עכשיו....  תבקש ממנו שיתן לך עוד קצת כוח! "אך הפעם הזאת האלוקים"....
פתאום תקבל כוחות כאלו שלא חלמת!!!
לא חלמת - שיש בך כאלו תעצומות!
בדוק ומנוסה!
נסה ובע"ה תצליח!

בעניין: הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12812

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
בנוסף לכל העצות הנפלאות שכתבו חברי לפני
הוסיף אני הקטן שעל מנת לצמצם את כח התאווה תשתמש תמיד בכלי הנפלא של "רק להיום" או אפילו "רק לשעה"
לפעמים כשהארס של התאווה חילחל כבר ללב האדם ולא חשוב למה אם זה בכוונה או בגלל מצב שהאדם נקלע אליו  מכל מקום הוא מרגיש שאם לא יפעל על התאווה הוא יתפוצץ או ימות
אבל כאדם דןחה את התאווה לעוד יום ועוד יום הוא פתאום קולת שאפשר לחיות אם התאווה אני לא ימות אם אני לא
יציית לה וזה תובנה נפלאה
מכל מקום כמו שצינו חברי קח את השם איתך לאורך כל הדרך דבר איתו שהוא ילחם לך כי הבנתה שאתה כלום ולא יכול בלעדיו

באהבה ברית קודש

בעניין: הצילו!!! לפני 11 שנים, 9 חודשים #12883

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
יהושע היקר
התחושות האלו מוכרות...
לדעתי לכל חברי הפורום...
אך מנסיון אפשר לומר בנוסף למה שכתבו קודמי...
אחרי שעוברים את תקופת המשבר (בד"כ זה עניין של ימים ספורים.)
אז זה כבר פחות קשה...
(כמו בסיפור הידוע על זוג הורים המנחמים את בנם שהפסיד הרבה כסף בעסקים
"התעודד בננו, המצב יכול להיות הרבה יותר גרוע"
אז הוא התעודד. והמצב באמת נהיה הרבה יותר גרוע!    ;D  ;D  ;D 
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן