ברוכים הבאים, אורח

רק לפני נפילה משבוע של רחמי שמיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק לפני נפילה משבוע של רחמי שמיים 814 צפיות

רק לפני נפילה משבוע של רחמי שמיים לפני 11 שנים, 10 חודשים #12459

ממש קשה לי אפילו לכתוב בפורום אני מרגיש ממש רגע קטן לפני התפוצצות ונאי חייב להוציא את זה

ב"ה טעמתי השבוע שמירת עניים וברית, ולא שלא חוותי זאת מעולם הפעם הרגשתי שונה, הרגשתי שאני לומד ישירות על הנושא בזכות ה"חוברת העצות שאני מקפיד ללמוד בה סדיר (בפלאפון) .

ובמהלך השבוע לא רק של נכנסתי לאתר פורנו אלא אפילו שמרתי עניים בד"כ זה נורא גדול עליי ב"ה אני נלחם כבר כמה שנים ויש תקופות ארוכות שאני בחסדי ה" מצליח לשמור שלא להכנס לאתרי פורנו אבל זה מגיע מכיוון אחר מהרחוב מהסתכלות בנשים ברחוב שאז הדמיונות בשילוב של קצת עייפות וחוסר סדר יכול בקלות להוביל להוצאת זרע ...

אבל השבוע גם ברחוב מאוד נשמרתי וגם שעברתי מקומות מלאים בבנות שפעמים רבות הרגשתי שאין ברירה בכלל . השבוע הצלחתי ואני מרגיש שזה קודם כל חסדי ה" ודבר שני זה ההאתר הזה התפיסה החדשה שאני מכור , פעם הייתי משתמש בזה כתרוץ  " אני לא יכול " אבל הראייה קצת השתנתה אני מרגיש כמו אלכוהלסט או מכור לסמים שדורש מנה וכשאני עושה את ההשוואה הזו על עצמי יותר קל לי להשאר נקי זה יותר ממחיש לי את ההרס האמיתי שאחר החט אחרי רגעי הסיפוק שמגדילים את הדיכאון והעצבות ומרחיקים אותי מה" יתברך

טוב הכתיבה קצת עזרה לי, קראתי קצת על עניין השבועות של לפני ואחרי .. נשמע קצת גדול עליי , אבל אולי אפשר להתחיל הפוך להשבע שלני שאחטא אכתוב בפורום ... אני רואה שכעת זה עוזר ואולי אם זה יהיה כנדר זה יכריח אותי להתנסות בעצה וב"ה להנצל...

והאמת שבאתי לבקש עצה ממי שכבר עבר זאת ... שחווה יום אחרי תקופת נקיות חווה "שנייה לפני התפוצצות" ויצא מאותו הנסיון...

כיצד מה הציל אותו ??  וגם מתי זה חזר שוב ואיך הוא הרגיש בדיוק..

סיפרתי בעבר שדאני רווק ואני יודע שחתונה זה לא הפתרון אבל היצה"ר  דוחס לי מחשבות שאם הייתה לי אישה או מאורסת הייתי חושב עליי ונרגע יותר בקלות.  אבל האמת היא שה" יודע מה טוב בשבילי וכרגע הכי טוב לי זה להיות רווק בן 25 עם כל טונות הנסיונות אלפי הנפילות והתשובות ..

תעזרו לי אני בן אדם נורא מאמין שדרך האמוןנה והחשיבה השכלית והרגשית מנעים אותו, כלומר אני מסוגל לשמוע אז חידוש בתפיסה או רובד פנימי מסוים על עניין הנשמה התבודדות וזה מאיר בי אור ונותן לי כוח שמירה ...  אנא עזרו לי  תגלו לי את רובדי המחשבה שלפיהם  את מתנהלים נצלים ומתפללים...

נקווה שלא נפול היום (ומכאן ולהבא) שבת שלום- מלאה בהודאות לה"  .... חשובה כל תגובה הערה  או עצה  (כשזה על נושא שאתה פתחת אתה יותר עוקב וזה יותר מחזק אותך)

***תודה ה" על אהבתך, שבחרתי בי לתת לי נשמה כזו להתמודד בנסיונות כאלו - תודה על שאתה עתיד לתת לי לקדש את שמך ברבים *****

בעניין: רק לפני נפילה משבוע של רחמי שמיים לפני 11 שנים, 10 חודשים #12461

• נעם ה'
מנסיוני:
אין כמו ריצה טובה או פעילות גופנת מאומצת בשלב כזה של הצפה. לפחות חצי שעה.
אני יוצא החוצה ומתפלל. מדבר עם השם. כמה זמן שצריך וכמה זמן שאפשר עד שארגיש שאני מתחבר שוב לעבודת ה'.
בהמשך, תכיר עוד חברים ותוכל לדבר איתם במצב כזה. זה עוזר מאוד מאוד.
בהצלחה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן