ברוכים הבאים, אורח

שאלה לזלמן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה לזלמן 895 צפיות

שאלה לזלמן לפני 11 שנים, 9 חודשים #12451

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לזלמן היקר שלום רב!
מצטער על ההתפרצות הזו לדלת הפתוחה... :-\
ואם זה לא ראוי אז אפשר למחוק את זה ...(כמנהל פורום)
ישנם הרבה בפורום שמשנים את שמם וכנוייהם מסיבות כאלה ואחרות...
אך כבודו אינו "עוד משתמש בפורום"!
אלא אח"מ אישיות חשובה מאוד בפורום הזה (לא סתם מנהל)
אלא ממש הרוח החיה של הפורום (נראה לי שזה על דעת רבים...)
אז למה שינת את הכינוי ל"סוד הכניעה"?  ???
זה קצת שונה לפנות ל"שינוי השם" הזה... :-\
האם תוכל להסביר?  ???
ושוב סליחה אם השאלה לא במקום!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: שאלה לזלמן לפני 11 שנים, 9 חודשים #12482

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
האמת היא שתכננתי לכתוב על כך פוסט וכמה פעמים כבר הגעתי לכתוב על כך אבל כל פעם יצא לי משהו אחר, אז תודה על השאלה.

תכל'ס, היו לי שתי סיבות שהן אחת לשינוי השם. קיבלתי ספונסר חדש לא מזמן והוא שאל אותי: למה זלמן? עניתי לו שאין לי מושג וזה פשוט השם הראשון שעלה לי בראש כאשר הצטרפתי בפעם הראשונה לאתר, ומאז זה נשאר שם. הוא שאל למה לא השם האמיתי שלי, ועניתי שאני לא מתחבא אבל השם שלי הוא שם די נדיר, ובחוג שלי אני כמעט היחיד עם השם הזה, כך שאם אכתוב את השם שלי - מחר כולם יידעו מי אני, ועדיין לא בא לי ללכת עם שלט על הגב שכתוב עליו: סקסוהוליסט.

הספונסר הסביר לי שאכן אין סיבה ללכת עם שלט שכזה, אבל מאידך אנחנו לא רוצים להתחבא יותר ובעיקר רוצים להפסיק את חוסר הכנות, והשימוש בשם אחר הוא שיא של חוסר כנות. לכן, באם אינני יכול להשתמש בשמי, לכל הפחות אשתמש במושג מהתכנית שאיתו אני מזדהה ולא בשם של מישהו אחר.

האמת היא שהיה לי די קשה. כולם מכירים אותי בתור זלמן, וגם לא כל כך ברחתי כי בפועל כל החברים היותר קרובים אליי יודעים את שמי וגם יש רבים שאני מכיר מהחיים הרגילים שיודעים מי אני, הן כאלו שפגשתי בקבוצות החיות והן חברים שסיפרתי להם מעצמי למרות שאינם מכורים. למרות זאת, היה ברור לי שאשנה את שמי.

השיחה היתה ביום חמישי או שישי, ואז הגיעה שבת שהיתה לי די קשה עם כל מיני דברים. הילדים קצת השתוללו ואני לא הצלחתי להיכנע ולמסור לה' את החיים, ולקראת סוף השבת ידעתי שאני חייב פעולה רצינית של כניעה. למזלי, היתה לי פעולה כזאת בהישג יד. מיד כשיצאה השבת, נכנסתי לפורום ושיניתי את שמי. זאת היתה פעולה שמנוגדת לרצון שלי, והיא היתה כניעה מוחלטת.

זהו, מאז אני נקרא סוד הכניעה...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שאלה לזלמן לפני 11 שנים, 9 חודשים #12491

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אשריך. אכן, גילית את סודך... נכנעת. כניעה אל מול הרצון העצמי היא הדבר הקשה בהחלמה, וזו הסיבה שהיא כל כך מועילה. חזק ואמץ בכניעתך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שאלה לזלמן לפני 11 שנים, 9 חודשים #12501

גמאני רציתי לשאול אך חשתי בושה..
תודה על הכנות..
זלמן..
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: שאלה לזלמן לפני 11 שנים, 9 חודשים #12504

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
תודה רבה על הכנות והפתיחות...
אוהבים אותך בכל מצב ובכל שם
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן