ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצילו 1332 צפיות

הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12399

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
חברים יקרים אני זקוק לעזרה.
אני ברוך השם נקי 4 שבועות אך היום קורה משהו שאני חושש כל הזמן ממנו.
אני בעבר כבר הייתי נקי לתקופות ארוכות יחסית של חודשים עד חצי שנה ואף יותר אך כל פעם קורה אותו דבר. אני יום אחד נתקף ביצר הרע בלי שליטה ובלי כל סיבה הנראית לעין תרתי משמע. דהיינו ברוך השם שמרתי באופן מוחלט על עיניי ועל מחשבותי במשך כל התקופה אני מתהלם עם תחושה טובה ויחד עם זאת מודע לחלוטין לעובדה שהיצר אורב לי ולכן לא נרדם בשמירה גם בחיים האישיים שלי איני רואה סיבה לבריחה או משהו כזה.
אז תגידו לי ידידים מה זה? מה אני עושה?
למעשה זאת הסיבה שאני מסתובב בו בשבועות האחרונים אני מחפש פתרון לבעיה.
הבעיה הזאת היא שנתנה לי להבין אחרי תקופה ארוכה שאני בעצם חולה, היום אחרי שהשם הנחה אותי לאתר הזה אני יודע לקרוא לזה התמכרות.
אנא עזרו לי בעצותיכם כי אני מרגיש שאני יכול להחזיק עוד יום יומיים אולי שלוש אבל מה הלאה?
יש לי כבר סינון במחשב אבל כולכם מן הסתם יודעים שזה לא פוטר את הבעיה. גם להסתובב ברחוב ולתור אחר כל מראה באופן חולני הוא דבר שאני לא רוצה לחזור אליו אבל ממש לא.
ובכל זאת אני כבר מכיר את התהליך........ די די די די די
הדמעות זולגות אנא תעזרו
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12402

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אם כבר נכנעת, למה לא תצטרף לקבוצת תמיכה?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12403

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
מה זה קבוצת תמיכה?
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12404

קבוצות SA, סקסוהוליסטיים אנונימיים- קבוצת 12 הצעדים למכורים למין.
שם תוכל למצא חברים לחיים הסובלים ממה שאתה סובל,
משם תוכל לבחור ספונסר שיראה לך כיצד הוא נשאר נקי וכיצד עשה את הצעדים.

בשבילי הקבוצות הללו הצילו את החיים.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12405

• סוד הכניעה
  • מנהל
מצטרף לחברי "רק להיום!". הקבוצה הצילה לי את החיים - לא כמטאפורה אלא באופן הכי אמיתי שיש.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12433

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
אתם מתכוונים לקבוצות הטלפוניות?

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12436

• סוד הכניעה
  • מנהל
יש קבוצות טלפוניות ויש קבוצות חיות. לגבי הקבוצות הטלפוניות - הפרטים מופיעים באימייל מידי פעם וכן נראה לי שבאתר עצמו.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12452

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים אני זקוק לעזרה.
אני ברוך השם נקי 4 שבועות אך היום קורה משהו שאני חושש כל הזמן ממנו.
אני בעבר כבר הייתי נקי לתקופות ארוכות יחסית של חודשים עד חצי שנה ואף יותר אך כל פעם קורה אותו דבר. אני יום אחד נתקף ביצר הרע בלי שליטה ובלי כל סיבה הנראית לעין תרתי משמע. דהיינו ברוך השם שמרתי באופן מוחלט על עיניי ועל מחשבותי במשך כל התקופה אני מתהלם עם תחושה טובה ויחד עם זאת מודע לחלוטין לעובדה שהיצר אורב לי ולכן לא נרדם בשמירה גם בחיים האישיים שלי איני רואה סיבה לבריחה או משהו כזה.
אז תגידו לי ידידים מה זה? מה אני עושה?
למעשה זאת הסיבה שאני מסתובב בו בשבועות האחרונים אני מחפש פתרון לבעיה.
הבעיה הזאת היא שנתנה לי להבין אחרי תקופה ארוכה שאני בעצם חולה, היום אחרי שהשם הנחה אותי לאתר הזה אני יודע לקרוא לזה התמכרות.
אנא עזרו לי בעצותיכם כי אני מרגיש שאני יכול להחזיק עוד יום יומיים אולי שלוש אבל מה הלאה?
יש לי כבר סינון במחשב אבל כולכם מן הסתם יודעים שזה לא פוטר את הבעיה. גם להסתובב ברחוב ולתור אחר כל מראה באופן חולני הוא דבר שאני לא רוצה לחזור אליו אבל ממש לא.
ובכל זאת אני כבר מכיר את התהליך........ די די די די די
הדמעות זולגות אנא תעזרו

בס"ד
כנוע יקר ואמיתי! :-*
התחושות שאתה מתאר מוכרות כל כך... :'(
וזו הסיבה שיש בי פחד עצום להודות "בהתמכרות"
כי אז כשמגיע מצב כזה אז יש כאילו "תרוץ"
"זה לא אני זה המחלה שלי" ומשם הנפילה קרובה וכואבת... :'(  >    :'(
אך זכור נא כמה היא כואבת אל תתפתה ליפול
כמובן שזה רק עצת היצר  - היצר הרע

אל תיפול תחזיק חזק ומתוך תחושה של הצלחה תתקדם - בקבוצה טלפונית, קבוצה חיה או כל דרך שתתאים לך
        בהצלחה רבה מכל הלב
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12467

• כנוע
  • דירוג פלטיניום
תודה תודה לכולכם. האמת שזאת פעם ראשונה שאני משתף מישהו במה שעובר עלי אחרי 25 שנה של בדידות וגם אם זה רק דרך הפורום זה כבר עושה לי טוב. אבל אני יודע שזה עדיין לא הפתרון ואני לא רוצה לקחת שום סיכון.
בנוגע לקבוצות הטלפוניות האמת הקשבתי השבוע פעמיים בלי להשתתף אבל קשה לי להתחבר לזה. גם טכנית איכות השמיעה לא משהו זלמן נשמע מאוד חלש גם כשאין רעשים אבל חוץ מזה זה נראה לי רעיון מוזר כמו מין כת כזאת (אני לא מתכוון חלילה לתקוף או שום דבר אני רק מחלק את תחושותי) אולי אם אני אתעמק יותר ואקרא באתר על השיטה אני אוכל יותר להתחבר לזה.
בכל אופן אני מבין שיש תמימות דעים שזה הפתרון?

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12468

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי. אף פעם לא אמרנו כאן שזה ה-פתרון. כל מה שאנחנו אומרים זה שזה פיתרון שעובד לנו כרגע, אם תמצא אחד יותר טוב, נשמח לדעת אותו (משוש למשל, מסתייג מהדגש על ההתמכרותיות שיש בקבוצות, כך שיש כאן מספר דעות בדבר).
בכל מקרה, התחושה שיש כאן 'כת' כזו, זה מעניין. אני מציע לך לקפוץ למים - תשתף ותזדהה בקבוצה הטלפונית. נראה איך תרגיש...אתה מפחד לנסות? נראה לי שעדיף לפחד מהפורנו:-)

שבת שלום.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12473

• סוד הכניעה
  • מנהל
אני מעדיף להיות בכת ולהתקרב לה', מאשר להיות עם הפורנו ושאר התאווה בלי הכת ולהתרחק ממנו.

ושוב: אף אחד לא אומר שזה הפתרון היחיד, אבל אנחנו כן אומרים שזה הפתרון שעבד אצלנו.

(לגבי איכות השמיעה - ננסה לבדוק אם אפשר לטפל בזה. ומצידי אשתדל לדבר בקול רם יותר).

נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12475

ראיתי שנתן כתב כאן את דעתי, וארצה להעיר הערה קטנה, ברשות פותח הפוסט,

היום, ידוע לי, שאני מכור לתאווה, שזה אומר, שאבדה לי על השליטה על החיים, ושאין לי עוד כל ברירה אלא לעשות הכל אבל הכל כדי לצאת מהמקום שבו אני נמצא.
אני מכור, ואני משתדל להגיד את זה בקבוצות בקצב שלי ולהפנים את זה עמוק לתוכי. וזלמן יודע כמה זה קשה לי, אני בטוח,
אבל בכל זאת אני עושה הכל כדי לצאת מהמקום בו אני נמצא.

לפותח הפוסט היקר,
פעם, באמת השתוממתי לגבי שיטת 12 הצעדים, וחשבתי שמדובר בכת או משהו בסגנון,
אך כיום, אני יודע, שללא הכת הזאת, אני משתגע ומתפוצץ בתוכי, נשאר במקום בו אני נמצא ללא יכולת עליה, ללא חברים אמיתיים וכנים ותומכים.
והדבר הכי חשוב, התכנית מקרבת אותי לאלוקים, ומחזקת אותי באמונה שלמה בבורא עולם.
האם זה עדיין נשמע לך כמו סוג של כת? אני מציע לך לבדוק את העניין, כמו שאני בדקתי.
פשוט, לתן לזה צ'אנס.
ואם יש לך דרך אחרת, לך עליה, אני תומך בך במאה אחוז! העיקר, שתמצא את הדרך לצאת מהבוץ בו אתה נמצא...

מאחל הצלחה רבה בהמשך הדרך...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הצילו לפני 11 שנים, 10 חודשים #12485

• סוד הכניעה
  • מנהל
משוש אתה אדם אמיץ ונפלא.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן