ברוכים הבאים, אורח

למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור 1486 צפיות

למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12031

• stoping
  • חבר חדש
בוקר טוב. רציתי לשתף אתכם עם התמודדתי..
אני מכור ותקוע בעסק כבר 13 שנה.. כל החיים הייתי מכור ותקוע, עד שהתגייסתי (דתי לאומי). במהלך הצבא 4 חודשים הייתי חופשי, ואח"כ בטעות גדולה חזרתי לזה..
אני לומד עכשיו בישיבת הסדר/גבוהה, ובמשך זמן ארוך הייתי נמצא בישיבה שלושה שבועות ולא הייתי חושב על זה אפילו, ובבית כיוון שההורים לא הסכימו לחסום, הייתי עושה שטויות..
אני מאמין שאם אז הייתי מוצא את הפורום, הייתי מתגבר, הבעיה שלי היא שאני יוצא לדייטים עכשיו, אני יוצא עם מישהי חצי שנה (עדיין זמן מקובל בציבור שלנו..) ואנחנו ב"ה שומרים על עצמנו לא לגעת, בעיקר בזכותה.. אבל ברור שזה מגדיל ממש את היצר, וזה התמודדות ענקית אחר כך בבית לבד. בעזרת ה' בקרוב נתארס, אבל זה קושי ואינטנסיביות ממש קשה ומעיק ..
שיתפתי אותה בהתמודדות שלי, כי לא יכלתי להכניס אותה למשהו כזה בלי שתדע, והיא עוזרת לי, אבל אני מרגיש שאני חייב להפסיק. אני אשמח לכמה שיותר עזרה ותמיכה מהחברה, אני מתחיל להיכנס ל12 הצעדים, ובעז"ה נתגבר..
תתפללו עלי שאני אבנה בית נאמן בישראל

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12093

בהצלחה רבה,
אלוקים יתן לך את האשה הראויה לך.

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12098

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
חבר יקר,

כמו שראית מהתגובות, זה בכלל לא פשוט להתחתן כשאתה עוד בתחילת הדרך.
למרות זאת, אני מחזק את ידך ומאחל לך שמכאן רק תגיע להחלמה המיוחלת.

אך מכיוון שזה לא פשוט, אני ממליץ בחום על הצעדים הבאים:
1. ללכת לקבוצות חיות של 12 הצעדים בצורה אינטנסיבית.
2. ללכת למדריך חתנים טוב ואחרי החתונה ליועץ נישואין טוב ברמה קבועה וכל שאלה קטנה ללכת לשאול.
אנחנו חייבים לתחזק את הנישואין שלנו תחזוקה שוטפת !!!
מנסיוני: חוסר שלום בית הוא דלק חזק ומסוכן מאוד לתאווה, ושלום בית טוב הוא מפתח מצויין להחלמה.
3. לקחת לעצמך ספונסר מ-"שמור עיניך" שיהיה לך האורים ותומים בכל שאלה שקשורה להתמכרות לתאווה.
ספונסר - חבר מ"שמור עיניך" שנקי כבר תקופה יחסית ארוכה ונמצא לפחות בצעד 4.
4. קבל ממנהלי האתר אנשי קשר מחברי האתר שתוכל להיות עמם בקשר טלפוני / אימיילי.

אני מקווה שלא פספסתי משהו.

בהצלחה רבה
החלמה מהירה
שתקימו בית נאמן בישראל

באהבה
שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12101

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מצטרף לשמואל בכל מילה. אם בכל מקרה המיועדת כבר יודעת מההתמכרות, אני הייתי הולך לקבוצות חיות באופן מאוד אינטנסיבי כדי לבנות את הבית על יסודות מוצקים. הייתי משלם כל סכום בעולם אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל אחורה ולבנות את הבית שלי אחרי תהליך הגמילה ולא לפניו.

אני יודע שהכל מאיתו ית' ואם הוא רצה שאני יעבור את מה שעברתי - זה בודאי רק לטובתי, אין לי ספק בכך. אבל כשאני רואה אדם אחר שקיבל את ההזדמנות להחלים לפני החתונה - אני מרגיש שהוא קיבל מתנה נפלאה מהקב"ה והוא חייב לתפוס אותה בשתי ידיים.

בהצלחה חבר
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12105

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך ולכולם, מצטרף למה שכתבו 'שמואל, סוד ורק להיום', אכן המשימה מורכבת, אבל מתוך דבריך נראה שנהגת בחכמה: סיפרת לה עם מי יש לה עסק, מנסיוני הייתי מוסיף שלא כדאי לך  לחשוב שנישואין יפתרו לך את הבעיה! (התחתנתי מאוד מוקדם על מנת להינצל מהתאווה, הייתי משוכנע 'שהפת בסלו' תרגיע אותי, והתבדיתי קשות!) אישה בהגדרתה מצילתו מהחטא לא מהמחלה... היא יכולה לעזור לך - בלהקשיב לך ואז בלהפנות אותך לעזרה האמיתית - אצל המכורים שחיים עם הקשיים הללו ביום יום. חזק ואמץ. אסיים באיחול לבניין עד, שאם זו אשתך שיסגר מהר ביניכם, ואם זו לא המיועדת לך שזה יסגר עוד יותר מהר...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12106

• stoping
  • חבר חדש
דבר ראשון תודה על כל התמיכה.
בקשר לנקודות שהצעתם.
א. עדיין מפחיד אותי קבוצה חיה. אני בשמחה אכנס לקבוצה של זלמן או מישהו אחר כל פעם, ואם אני אראה שצריך יותר אני אעשה את הסוויץ לקבוצה אמיתית.
ב. אני לומד ומדבר ושומע הרבה על זוגיות וכו'.. ואני מקוה להיות בקשר רציף עם מישהו.
ג. בקשר לספונסר, אם מישהו מוכן להתנדב אני אשמח, אולי זה קצת חוצפה, אבל אם אפשר מישהו שכבר די מבין ויוכל לעזור לי מנסיונו העשיר, אני אשמח.
ד. לא הבנתי בדיוק איך אני יוצר קשר עם חברי האתר..
שוב תודה על העזרה והברכות, אני יודע שמעצמי אני לא אצליח, אבל בעזרת הקב"ה ושלוחיו בעולם הזה, אני בטוח שאראה ברכה.. יום טוב

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12121

תזכור את הסיסמא של ממלכת אוקיאנה "רק ביחד ננצח"!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12124

• סוד הכניעה
  • מנהל
בתור חבר שהולך לקבוצות חיות - אני רוצה להרגיע אותך. תאמין לי שאין לך מה לחשוש ולפחד. לך על זה ואתה לא תצטער. תגלה חברים שיקבלו אותך באהבה אמיתית בלי תנאים מוקדמים.

חבר אחר יכול להרשות לעצמו להתחיל בקבוצה טלפונית ולראות אם יש צורך להתקדם, אבל אם אתה בנקודת זמן קריטית - נראה לי שלא הייתי לוקח סיכון אלא הולך על כל הקופה.

בכל מקרה, שמחתי מאות לשמוע אותך היום בקבוצה בטלפון, ונשמח כולם כמובן להמשיך לשמוע אותך ולהתקדם איתך בהחלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12130

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חזק ואמץ סוד, ובנוגע אליך חבר יקר, אשתף אותך מנסיוני המועט: הפחד נועד לשמור אותנו ועלינו, לדוגמא, מחשמל שלא נתחשמל, מגובה שלא ניפול, ממים שלא נטבע וכן הלאה, הבעיה שלנו 'האנשים המיוחדים' עם פחד זה שהוא הרבה מעבר למה שהוא באמת, הוא לא הגיוני.
ננסה לפרק את זה לגורמים: ממה אנחנו מפחדים בקבוצה? שאולי יהיו שם אנשים פצועים כמונו שאנו מכירים? נו, ואז מה? הרי מי שנמצא שם, בא כי הוא גמור כמונו! הוא בא כי יש לו בעיה עם במבה?! אה, שידעו עלינו? הסיכוי שידעו עלינו יותר גדול אם לא נהיה בהחלמה... סביר להניח שמתישהו אאבד את שימת הלב ואעשה שטות יותר גדולה  במחלה, ואז כולם ידעו... אה, בושה, חוסר נעימות?! נכון, במחלה נעים לי פחות!
באופן אישי הבעיה שלי גדולה יותר (אני איש ידוע ומוכר בקהילה) ואמרתי לספונסר שלי כדלהלן: שמע, במחלה פעלתי מתוך חוסר שפיות... ולכן עשיתי טעויות, עכשיו שאני בהחלמה, האם אסכים לעשות את אותם השטויות?! (ולמי שלא הבין, התכוונתי לסכן את שמי...) האיש ניחן בסבלנות נדירה לקוץ שכמוני, חייך ואמר לי, שמנסיונו בהחלמה  - שנים רבות - הוא לא ראה איש שניזוק בגלל שהגיע לקבוצה, הוא ראה המון שניזוקו מכך שהתעקשו שלא לבוא... 'והמשכיל נדם'...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12133

• סוד הכניעה
  • מנהל
זה מזכיר לי פעם שהלכתי למקום מסויים של תאווה והיה שם מישהו שאני מכיר... אוקיי, ברגע הראשון שנינו השפלנו מבטים, אבל רגע אחר כך אמרתי לעצמי: "אוקיי, גם הוא פה וגם אני פה, מה בדיוק הוא יעשה? הוא יספר שהוא ראה אותי במקום כזה וכזה? לא נראה לי".

אז היום כשאני נפגש עם מישהו שאני מכיר בקבוצה, מה בדיוק הוא יספר? שהוא פגש אותי בקבוצה של סקסוהוליסטים?...

בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 11 שנים, 9 חודשים #12134

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם היו נותנים לי את האפשרויות שיש לך היום לפני שהתחתנתי אולי החיים שלי היו נראים אחרת. אמנם כמו שכתב סוד הכניעה הכל מאתו יתברך אבל ברור לי שנגרם לי נזק עצום בחיי האישיים והמשפחתיים בגלל שלא טיפלתי בבעיה בצורה נכונה.
אני כותב לך את זה שתבין שד' עושה איתך טובה עצומה שיש לך פה את הכלים והתמיכה לצאת מזה אז לך על זה בכל הכח!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

תגובה: בעניין: למצוא אישה ותוך כדי להיות מכור לפני 3 שנים, 2 חודשים #133418

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 09 יולי 2012 04:51:
שלום לך ולכולם, מצטרף למה שכתבו 'שמואל, סוד ורק להיום', אכן המשימה מורכבת, אבל מתוך דבריך נראה שנהגת בחכמה: סיפרת לה עם מי יש לה עסק, מנסיוני הייתי מוסיף שלא כדאי לך  לחשוב שנישואין יפתרו לך את הבעיה! (התחתנתי מאוד מוקדם על מנת להינצל מהתאווה, הייתי משוכנע 'שהפת בסלו' תרגיע אותי, והתבדיתי קשות!) אישה בהגדרתה מצילתו מהחטא לא מהמחלה... היא יכולה לעזור לך - בלהקשיב לך ואז בלהפנות אותך לעזרה האמיתית - אצל המכורים שחיים עם הקשיים הללו ביום יום. חזק ואמץ. אסיים באיחול לבניין עד, שאם זו אשתך שיסגר מהר ביניכם, ואם זו לא המיועדת לך שזה יסגר עוד יותר מהר...

מאד מזדהה..

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן