ברוכים הבאים, אורח

אפשר אחרת 2
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אפשר אחרת 2 706 צפיות

אפשר אחרת 2 לפני 11 שנים, 10 חודשים #11613

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים

מענין לענין באותו ענין .
אשתף אתכם "בחוויה" ממש אחרונה שהיתה לי .
היכן שאני גר כרגע בשכירות חייבים להעלות את הכוח בחשמל ל"תלת פזה" . בשביל זה צריך אישור מחברת חשמל , והם לפני האישור בודקים עם החשמל "תקני"  (הבעיה שמי שהרכיב את החשמל בבית היה  חאפר , ולא יוצלח. מה שאומר שצריך כמעט לעשות הכל מחדש)
וכבר תקופה ארוכה {מעל חודש} שחשמלאי מגיע אלי הביתה מנתק את החשמל  ,  בדרך כלל בלי התראה מוקדמת , פעם ביום שישי , ועוד מתעצבן שאנו לא נותנים לו לעבוד .
טוב אחרי שזה חזר על עצמו כמה פעמים והוא גם אעז לדבר לאשתי בצורה מאוד לא מכובדת,שגרמה לי להתפרצויות כעס  ואח"כ לצערי גם ליפול לתאווה  , אמרתי לו בנוכחות בעה"ב  בשלווה עד כמה שיכולתי , שבלי הודעה יום מראש מתי הוא בא , ומדבר יפה בביתי ובכבוד .  הוא לא ידרוך בביתי בל"נ .      אח"כ הוא ביקש סליחה ,  ואתמול הוא התקשר ושאל אם הוא יכול לבוא בשעה מסויימת , לי זה התאים והסכמתי.
היום הוא הגיע באיחור של שעה ואחרי 3 שעות עבודה  שבהם הייתי רגוע ,הייתי חייב לצאת מהבית .יצאתי ונעלתי אחריי אחרי שהוא הודיע שאצלי הוא סיים את העבודה ונשאר לו לסדר אצל השכנים.(דרך אגב הפעם השכן מתחתיי מאוד כעס עליו, שהגיע בלי להודיע)

טוב .אני חוזר עם הילדות הבית מהקיטנות,רגוע ובטוח שיש לי חשמל וכו' ונדהם לגלות שרק  לי אין חשמל,לכל השכנים יש (אחרי כל הנסיון ללכת בתלם ולכבד אותו ולהיות בשלווה בתיקוני חשמל שלא פוסקים )  דווקא אני שהייתי נחמד "נדפק" ונשאר בלי חשמל .
ברגע הראשון עלו לי הפיוזים,פיזית נהיה לי שורף בבטן , ואז קלטתי ששקוף שזה נסיון  בכניעה, ונכנעתי . ככה ה' רוצה מה הענין בעצבים? מה זה יעזור ? חוץ מלהוציא אותי מהשלווה.  ולגרום לנפילה ח"ו.

אז....התקשרתי אליו ובשלווה הסברתי את המצב (בלי עצבים וכעס כמו תמיד) והוא הגיעה כעבור שעה ותקן .
נקי רק להיום 4 ימים בערב
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: אפשר אחרת 2 לפני 11 שנים, 10 חודשים #11614

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
דובי אתה גיבור על! חיזקת אותי
עלה והצלח בדרך הכניעה!
"עלה למעלה עלה כי כח עוז לך יש לך כנפי רוח כנפי נשרים אבירים אל תכחש בם פן יכחשו לך דרוש אותם וימצאו לך מייד!"

בעניין: אפשר אחרת 2 לפני 11 שנים, 10 חודשים #11621

לדובי,
כל הכבוד על הכניעה, והעוז לתפוס את עצמך ולהרגיע את הכעס הפנימי השורף והמאבד כל חלקה טובה בתוכך.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אפשר אחרת 2 לפני 11 שנים, 10 חודשים #11677

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב.
דובי, אתה יכול בבקשה ללמד אותנו - מה עבר לך בראש כשחשבת שזה ניסיון בכניעה? איך הצלחתי פתאום 'לתפוס את עצמך'. בגלל שלי זה מאוד קשה, לחשוב על זה בתוך המציאות.
תודה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אפשר אחרת 2 לפני 11 שנים, 10 חודשים #11738

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום נתן
האמת שלצערי נפלתי היום (אחרי נקיון של 4 ימים ) וקשה לי לכתוב על הכניעה שהצליחה , ובנסיון אח"כ לא הצלחתי ונפלתי .
אבל בכל אופן אנסה לתאר את מה שהיה ומקווה שיצא מזה משהו
,  כמו שכתבתי באותו מקרה עם החשמלאי האינסטיקנט הראשון כשראיתי שאין חשמל היה עצבים וכעס , היה איזה כמה דקות של נסיונות לחפש מפסק שנפל , שאולי גרם לכך , ובדקות הקצרות האלו הראש חושב, ומבין שאי אפשר להסביר את זה אחרת מאשר נסיון.    אני מדבר על הסיפור והכניעה הספציפית ,  אני בבוקר הייתי איתו הלכיפק (בקיצוניות לטובה מהפעמים האחרונות שביקר אצלי)
  ושדווקא לי לא יהיה חשמל מכל השכנים זה ממש  נסיון שקוף . והרגעתי את עצמי כמובן בשכל ע"מ להיכנע,  חייגתי אליו ודיברתי איתו יפה , והיה ממש מדהים השינוי הספציפי אצלי.  (אפי הבת שלי שלצערי רואה את ההתפרצויות שלי , סיפרה לאשתי איך ממש לא צעקתי על החשמלאי למרות ש... כששמעתי את זה ממנה היו לי רגשות מעורבים של עצב , על מה שהיא ראתה ורואה ברוב המקרים , וסיפוק מההצלחה )
* לסיכום העצירה לפני התגובה , שהיא אינטינקט שבמקרה הזה של כעס, 
לעצור רגע לפני ש....
לצערי נפלתי ,  כנראה משהייה עד מאוחר מול המחשב,(ואולי חבר מהפורום, שמערער את המצב רוח שלי ) , בעיה שחוזרת על עצמה , לישון שעתיים בלילה ולקום להוציא את הילדים ולחזור במצב עכב"ר(עייף ,כועס, בודד,רעב) , "סגולה" בדוקה לנפילה, מסתבר שלהיכנע בענין הזה עוד לא למדתי איך עושים זאת .
המסקנה שלי לא להתלהב מהצלחה אחת וגם לא מהשניה , ואולי בכלל לא להתלהב מעצמי , כי מי אני? אפס מאופס
  לעבוד על הכניעה כל הזמן , וגם ברגעים של איי לזכור את ה'
מקווה שאני חוזר למסלול של השפיות .
תודה חברים
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן