ברוכים הבאים, אורח

אז משהו שכתבתי.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אז משהו שכתבתי. 751 צפיות

אז משהו שכתבתי. לפני 5 שנים, 5 חודשים #115464

פעם, אהבתי את החטא, אהבתי אותו מאוד. איך אפשר שלא?
פעם פחדתי מה', פחדתי מאוד. 

היום, עכשיו, אני פוחד מהחטא, מאוד. אני יודע כמה חזק הוא. 
אני יודע כמה חלש אני מולו. 
אבל היום, עכשיו, אני אוהב את ה', שברא את התשובה עוד לפני
החטא. שהבטיח שמכל מקום, אפילו הכי נמוך, אפשר לקרוא לו.
היום אני אוהב את ה', שפעם אחר פעם, נפילה אחר נפילה,
נותן לי את הכוח לא להתייאש. להמשיך להתמודד.
היום אני אוהב את ה', רק כי אני לא יכול אפילו לדמיין
כמה הוא אוהב אותי.

ובעתיד? עוד יבוא יום שכבר לא רק אפחד מהחטא. אני אנצח אותו.
בעזרת ה' כמובן.

מישהו מזדהה?

תגובה: אז משהו שכתבתי. לפני 5 שנים, 5 חודשים #115467

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

בטח מזדהה! במיוחד מזדהה עם האמונה שיבוא יום בו לא אפחד מהחטא. ברור לי שחלק משמעותי ביותר ביכולת להחלים הוא האמונה שיש אפשרות לא לסבול החיים, ושמח למצוא עוד אנשים שמאמינים בזה, כי זה נותן תקוה, אז תודה על השיתוף. מזדהה גם עם היכולת לחיות בשלום עם נפילות וקימות, כי אני יודע על עצמי שאם אני לא בשלום עם זה, זה אומר שאני אפסיק לקום. היום נזכרתי שראיתי פעם בתוך איזו כתבה שהאיש כתב שם על זה שהוא חוזר לעשות ספורט אחרי תקופה של הפסקה. הוא כתב שהוא היה מוכרח להתגבר על הקול בראש שלו, שבטח גם יהיה קול אמיתי של שאר חברי מכון הכושר אליו הוא מנוי, שהקול הזה אומר לו "תמיד אתה תפסיק עם הספורט אחרי כמה ימים, אז מה הקטע..." והחברים שואלים שאלות ציניות כמו "כמה זמן תשרוד הפעם?". הוא לא הולך לחדר הכושר כדי להתמיד. הוא הולך כדי ללכת, גם אם זה לקצת פעמים. הוא לא יתן לימים שבהם הוא לא עושה ספורט ליצר עבורו ימים נוספים של אי התעמלות. נזכרתי בזה היום בגלל שאני סוגר שבועיים של התמדה בספורט, ופתאום שכתבת את זה נורא הזדהתי שזו בדיוק אותה התמודדות מול התאוה.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: אז משהו שכתבתי. לפני 5 שנים, 5 חודשים #115500

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני קצת פחות מזדהה. 
כי אני יודע שאני אף פעם לא אנצח את התאווה, ואני גם יודע שאני לא חוטא, אלא חולה.

תגובה: אז משהו שכתבתי. לפני 5 שנים, 5 חודשים #115502

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבחינתי לנצח את החטא פרושו להפסיק לסבול באופן יומיומי. לא לשחוט את יצר הרע, ולכן הזדהתי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן