ברוכים הבאים, אורח

למה יש לי סינון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה יש לי סינון 816 צפיות

למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 5 חודשים #115462

יש לי סינון בפלאפון ובמחשב. אני יודע שיש חברים עם החלמה משמעותית שאין להם סינון, ועובדים עם אינטרנט. אבל אני צריך סינון. 

הפוסט הזה לא נועד לשכנע את כולם בצדקתו. הוא מסביר למה אני, בדגש על אני בלבד, צריך את הסינון. יכול להיות שאתה כמוני וכדאי לך גם, יכול להיות שלא, אז תעשה מה שטוב לך. 
בשבילי חלק מצעד ראשון הוא העובדה שאני חסר אונים. כשאני מזהה אינטרנט פתוח (אפילו ברמה סבירה) - האובססיה תוקפת בכל הכוח, ובאלף הפעמים האחרונות שניסיתי - זה לא נגמר טוב.
מה זאת אומרת שהאובססיה תוקפת? 

המחשב שלי מזהה ווי-פיי ומיד עולה בלון - זוהתה רשת אלחוטית.
המוח שלי רואה ווי-פיי ומיד עולה בלון - זוהתה תאווה. 

ברור לי שהבעיה זה לא האינטרנט, זה אני. כשאני בקריז אני יכול לאונן גם מול קיר לבן... לכן זה חייב להיות מגובה בצעדים, בלמסור וכו'.כשאין ברירה ואני צריך אינטרנט פתוח - אפתח מעגל, אמסור חוסר אונים, ארד על הברכיים וכו'. וגם אז זה נס שאני לא נופל. זה רק מתנה מאלוקים.
אז יש מי שיכול להחזיק בקבוק כל היום ולא לשתות. אני לא. מקבל את זה. זה מבאס לפעמים (עכשיו לדוגמה. היה מאוד מקל עלי להתחבר לווי פיי בדרך. גם יש דבר חדש בוואטסאפ של מדבקות, ויש הווי שלם סביבי שאני לא מחובר אליו, וזה מרגיש לי שאני מפסיד). אבל הנקיות שלי היא הדבר הכי יקר לי בעולם.

המחשבה שאני אוכל להסתדר עם אינטרנט פתוח היא בשבילי עוד הכחשה, כמו לחשוב שאני יכול לשתות כמו ג'נטלמן או שהתרפאתי.
אני מבין שיש מי שהצעדים מספיקים לו, ושמח בשבילו.ויש אחרים כמוני שלא יכולים, וצעד ראשון בשבילם כולל חסימה, או להחליף טלפון, או להוריד משקפיים ברחוב, או לא לעבור במקטמות מסויימים, או ללכת לטיפול פסיכולוגי משלים. וזה בסדר

אז לחיות עם אינטרנט פתוח, בשבילי זה מזכיר לי סיפור אמיתי על דוד רחוק שלי שמת מסיגריות.
כשהתחיל להשתעל הוא בא לרופא, והרופא אמר שהוא מוכרח להפסיק לעשן. הוא אמר שאין סיכוי. הרופא נתן לו טיפ: כל פעם שבא לך לעשן - תאכל תפוח, כדי להזין את הדחף.
אחרי חודש הדוד אושפז. הרופא שאל אותו למה הוא המשיך לעשן, ומה עם העצה לגבי התפוחים?
הוא ענה:"נראה אותך אוכל 50 תפוחים ביום...".
כאמור, הוא מת מזה.
אני יכול להתקשר ולמסור חוסר אונים. אבל נראה אתכם עושים 50 שיחות ביום... בשביל זה מגבה את עצמי *גם* בסינון.

כמובן שההחלמה שלי היא לא רק תלויה בסינון, אבל זה צעד ראשון. 

בפרט שהחלמה היא לא רק לא לראות פורנו. אם אני טכנית לא זמין לפורנו, אבל משתמש בשלל בריחות אחרות מהחיים (החל ממשחקי מחשב דרך שינה ועד טינות והתמסכנות) - בשבילי זה אותה מחלה. 

אבל מצד שני, כל עוד הראש שלי שטוף פורנו - אני שיכור. ולך תדבר עם שיכור על אלוקים, חיים רוחניים, פגמי אופי,קבלה ושאר ירקות... 
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 5 חודשים #115468

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על המאמצים שאתה עושה בתחום.
האופן שבו אתה משתף וצועק את חוסר האונים שלך, מזכיר לי מישהו (שמתמודד עם חוסר אונים אחר) שתלה שלטים בבית שיזכירו לו ולכולם שהוא חסר אונים. נעזר באישתו, במלצר (לפחות, זו רק דוגמה שהוא סיפר לי) ולא מתביש מהשכנים. ליתר דיוק מתביש אבל מבין שהוא חייב עזרה.
היכולת להבין שהוא חסר אונים בדבר שאמור להיות מביך (אני כותב "אמור להיות" בגלל שבאמת המוחלטת אדם לא צריך להיות נבוך ממשהו שהוא אינו אשם בו, וככה גם אנחנו לא אמורים להיות נבוכים מההתמכרות. כמו שילד לא אמור להיות נבוך מלהסתובב עם ההורים שלו ולא ההורים אמורים להיות נבוכים מלהסתובב עם הנער המתבגר שלהם, הכבשה השחורה, כמו שהם אינם נבוכים עם התינוק שלהם פתח שירותים ציבוריים בטיטול באמצע הקניון וכל עוברי האורח רואים אותו בתנועות של עצירות) והוא זורק את כל הקלפים בשביל זה כמו היכולת שלך היא מדהימה!
אני לא מכיר את הצעדים, אבל אני מתאר לעצמי שהרבה אנשים יגידו שהצעדים המתקדמים יותר משמעותיים, אבל דוקא אתה מראה לי כמה עבודה אפשר לעשות בצעד 1. אני יכול להבטיח שהיכולת שאתה בונה להודות בחוסר אונים, היא דבר שיעזור לך בכל החיים!  (יש לי הרבה דוגמות לכך ואפילו מדברים שכתבת על עצמך).
שנזכה ללמוד ממך.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 5 חודשים #115496

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
אני מסכים למה שכתבת. 
לי חשוב לזכור זה שהסינון הכי טוב, זה סינון שאני לא בודק אם הוא עובד או לא.

יום שפוי ונקי לכולנו.

תגובה: למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 5 חודשים #115504

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך בסד
נאה דורש ונאה מקיים !
אני מאד מזדהה איתך ומנסה עם כל הרגשת החסר אונים לברוח ממקום נסיון וכאשר אני נמצא בכזה מקום הלב שלי לא רגוע בכלל בכלל ! ואני כבר מפחד שהקיץ יבוא ושהנסיונות הקשים יחזרו חס ושלום !
אבל כמו שאמר הספונסור שלי, רק להיום !!!!
תודה רבה לכולכם !

תגובה: למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 5 חודשים #115509

אני חושב שאני צריך להתחיל את היום בכול יום עם השיתוף הזה ...
אני אישית עם אינטרנט פתוח נופל ולך תוכל 50 תפוחים כול יום 
מסכים שהבעיה היא לא האינטרנט אבל עבודה בשלב הראשון היא לנקות תנפש ותראש מאפשרות בכלל להגיע לשם כי כשאני מגיע לשם אני נופל אלפי פעמים ניסיתי .... 
תודה על השיתוף ....

תגובה: למה יש לי סינון לפני 5 שנים, 4 חודשים #115552

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך צריך. 
מאחל לך גם חופש מהתאווה.

יום שפוי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?