ברוכים הבאים, אורח

מחפש חברותא לתכנית פורטיפיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מחפש חברותא לתכנית פורטיפיי 1273 צפיות

תגובה: מחפש חברותא לתכנית פורטיפיי לפני 3 שנים, 3 חודשים #132870

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

שאלת את שאלת המחץ.

אני לא מכיר מכורים שהחלימו בזכות פורטיפיי.

אני כן מכיר את עצמי, שהתכנית עזרה לי, אבל לא הגדרתי את עצמי כמכור, לפחות לא כמו הרבה מהמכורים באתר.
אני מכיר גם את אותו חבר שהזכרנו לעיל שהוא מרוצה מהתכנית הזו ויש לו קבוצת עבודה בטלגרם לפי פורטיפיי.
גם האתר של פורטיפיי מלא בעדויות של מחלימים והוא ארגון ללא מטרות רווח שמציג את עצמו כפלטפורמה מעולה בשביל להחלים, אז הייתי מאמין.

אני גם יכול להגיד בתור אחד שראה את כל הסרטונים, שהסרטונים מעולים והם מקנים המון ידע, חומר למחשבה, כלים ורעיונות איך לצאת מהמחלה, כך שגם אם התוכנית לא מרפאת, היא בהחלט מועילה.
אבל האם זה מה שהמכור צריך? עוד ידע?
כנראה שלא.
הנסיון של החברים בשמור עיניך מראה שאפשר ללמוד הרבה על היציאה מההתמכרות ואפשר להיות בטוח שתצליח לרפא את עצמך לבד, אבל בפועל חברי שמור עיניך מעידים שרק מי שהשתתף בקבוצות הצליח להחלים.
כאמור, זה לא מוכח. אולי יש כאלה שהצליחו להחלים בכוחות עצמם ופשוט לא חזרו לכאן כדי להעיד לנו על כך.

אז מה בדבר פורטיפיי?
אני לא מכיר אף אחד שעשה את פורטיפיי כחלק מקבוצה. כל מי שדיבר עליו כאן באתר הם אנשים שראו את הסרטונים לבד, בתקופה שהיה להם קישור מהאתר וכתוביות בעברית.
אני מאמין שמי שנרשם לאתר הרשמי של פורטיפיי ומנצל את כוח הקבוצה של חברי האתר, אכן יכול להגיע להחלמה כפי שהם מתארים, אבל אני לא מכיר מי שעשה את זה. זה כנראה לא כזה פשוט בגלל האנגלית...
מה שכן, אתה יכול לנסות את הקבוצה בטלגרם. אולי יש להם שם את הכוח של הקבוצה. תתיעץ איתם, תשאל אותם אם יש להם דיווחי הצלחות, כמה חברים יש שם, כמה זמן, ועוד.
ותחזור לדווח לנו בשביל הבאים אחריך.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן