ברוכים הבאים, אורח

כלי עזר שיוכל לשמש את חברי הפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כלי עזר שיוכל לשמש את חברי הפורום 783 צפיות

כלי עזר שיוכל לשמש את חברי הפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #11509

שלום לכולם,
בס"ד פתחתי שרת קבצים במחשב האישי שלי, שבו נוכל המחלימים והמכורים, לשתף קבצים בין החברים בקלות וביעילות.
השרת יהיה זמין להכנסת קבצים עליו, ולהוצאתם ממנו, כמו כן אוכל לעלות מסמכים או חומרים לפי בקשת החברים.
השרת יהיה זמין ברוב שעות היום, כך שתוכלו להכנס אליו בדרך כלל ללא בעיה. בשעות הלילה הוא יהיה פחות זמין...

אם תרצו עוד פרטים על איך השרת עובד, או כל שאלה שקשורה לנושא, תוכלו לפנות אליי כאן בפרטי.

וכן, אם זה נראה לכם מעניין, אז אשמח לשתף אתכם את הקישור לשרת, בפרטי.

ושיהיו בשורות טובות...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: כלי עזר שיוכל לשמש את חברי הפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #11856

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
סליחה על הבורות
איך משתמשים בדברים אאמרת?
מה התועלת שלהם וכו'
אשמח על פרוט
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: כלי עזר שיוכל לשמש את חברי הפורום לפני 11 שנים, 10 חודשים #11857

למי אני,
השימוש בשרת, הוא דיי פשוט.
אני מעדיף לשלוח את ההוראות כניסה בהודעה פרטית.
התועלת שלהם תהיה בכך שחברים יוכלו לשתף חברים אחרים, במאמרים שמצאו, בקבצים של הומור ושירים, תמונות וסרטים מחזקים.

ושוב, אני מעדיף להסביר ולתת את הכתובת בפרטי מכיוון שרק אנשים רציניים שרוצים להשתתף בשרת, ישתתפו בו...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן