ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיפול? 1079 צפיות

טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114357

ללכת לטיפול?
אז היי. אני בן ישיבה בצבא. וכבר יותר מידי שנים שאני מכור לתכנים מיניים פורנוגרפיים וכו'.
מנסה מאוד מאוד קשה עכשיו לעבוד על זה ואני בתקופה הכי ארוכה של נקיות שהייתה לי בהרבה זמן כבר..חודש ברוך ה'.
אבל, כל העניין פגע לי מאוד באישיות. התפיסה שלי של עצמי היא שאני אדם מגעיל וסוטה, שמסכנה האישה שתהיה איתי בסוף.. ו.. שהקב"ה לעולם לא יסכים לקבל אותי. לא משנה כמה אני מנסה לשכנע את עצמי.. וכמה אני יודע שאפשר לחזור בתשובה.. זה מעסיק אותי הרבה. נשרטתי לגמרי.
כל חי רק שמעתי שהעבירות שאני עושה כל כך נוראיות ושאין לי איך לתקן. אני לא מצליח לראות את עצמי בעין טובה. לא משנה כמה יגידו לי שאני בסדר וכמה אני מאמין בכוחה של תשובה.
אפילו כשאני מצליח להתגבר כשמאוד מאוד קשה לי, אני לא מצליח לתת לעצמי מילה טובה על זה. קשה לי לקלוט שזה לא מובן מאליו, מבחינתי כביכול המינימום הנורמלי זה להיות נקי מתאווה.
אני מפחד הרבה שכל התפיסה הזאת תביא לי לבעיות בזוגיות, המיניות בעתיד.
אז התחלתי לחשוב על טיפול. שאולי אני צריך ללכת לפסיכולוג. ואני מלא בחששות, אבל חושב שזה יעשה לי טוב. הבעיה היא שאני לא יודע למי לפנות ואיך.
רוצה עצה מכם. א. אם אתם חושבים שאני צריך טיפול.. אם זה יוכל לעזור לי בתפיסה שלי ובהסתכלות שלי על עצמי, ואיך, למי לפנות, אם יש מישהו שמכירים.. חשוב לי אדם דתי שיוכל להבין.
תודה. שתהיה שנה טובה לכולם, שנה של נקיות וטהרה והסתכלות עצמית טובה.

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114359

עצה מהניסיון שלי.. 

אם ברור לך שאתה מכור - אל תבזבז שקל אצל פסיכולוג.. זה לא יועיל ויסחוט ממך כוחות נפש. 

בקבוצות 12 צעדים תמלא דרך ועזרה מדהימים בחינם. כולנו חולקים את אותה בעיה, יש לנו ב"ה פתרון שעובד, ואנחנו משתתפים בנס ההחלמה. לי זה עובד, לא יאמן.

בקבוצות תגלה שאתה בסדר גמור, לא בן אדם לא מוסרי או מלוכלך. אנחנו פשוט חולים. קשה לשמוע את זה, אבל זה נכון וזה משחרר. אנחנו לא צריכים חיזוק דתי או מוסרי. אנחנו יודעים היטב שזה לא מוסרי והדבר שהכי היינו רוצים הוא להפסיק עם זה. פשוט זה חזק מאיתנו. אנחנו חייבים לקחת את התרופה שלנו, שהיא לקבל עזרה מהחברים ולגלות מחדש את אלוקים. זה עובד, לי ולרבים נוספים. 

למדתי להכיר מחדש את אלוקים, לגלות שהוא לא כועס עלי, הוא בעיקר מרחם עלי. הוא איתי, לטובתי. הוא מקבל אותי בלי תנאי. ועם התובנה הזאת הצלחתי להתחיל לקבל ולאהוב את עצמי. 

לי זה עובד, כבר 226 יום ברצף. 

אני שולח לך את המספר שלי בהודעה אישית, אשמח להסביר עוד ולצעוד יחד. 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114363

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
יכול להיות שאתה צריך גם עזרה מקצועית,
אבל ממליץ קודם להתחיל קבוצות ספונסר, ואז הם יתנו לך אומץ וכוח ללכת לטיפול אמיתי ותועלתי, מנסיון.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114385

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום יעקב.
אני גם חשבתי והרגשתי כמוך, עד שהגעתי לתכנית המדהימה 12 הצעדים.
אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי, אם בא לך.

אוהב.

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114444

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

האה אתה צצרי טיפול? כן. האם הבעיה חריפה כמו שאתה מתאר? לא. האם אתה צריך פסיכולוג? זה לא הכלי המתהמת לדעתי.
אני לא מומחמ בכלל, אבל אני חוחו שאתה בן אדם נורמלי. אני אפילו לא חושב שכדאי שתרגיש חולה. אני מעדיף להסתכל על זה שאתה בן שש מלך וההתמודדות שלך היא ללכת עם חליפות ולא עם טריקו. זו התמודדות אמיתית משום שזו בושה וחרפה שבן המלך יתלבש עם טריקו, אבל זה לא הופך אותך ל"סוטה".
אני לא איש מקצוע, אבל אני חושב שלא על זה בתים מתפרקים. אני חושב שאתה יכול להתחתן בלב רגוע. אחרי החתונה תוכת לחשוף את אישתך לעניין בעדינות והיא תעזור לך. אני לא אומר שתתחתן כדי לקבל עזרה, אבל אם בלי קשר הגיע זמנך להתחתן, אז שזה לא ימנע ממך. אתה תראה שבזכות הרצון להשתפר יהיה לכם בית חזק במיוחד ואתה תצליח. אני לא אומר את זה כדי שתתחתן, כי אני חושב שאסור להסתכל על חתונה כפתרון - כמו שאמרת, זה יכול להיות מקור לבעיות - אלא אני אומר את זה כדי שתדע לפרגן לעצמך. תדע שאתה במצב ממש טוב ובעזרת רצון טוב וחזק אתה תחליף את הטריקו בחליפה.
אני אומר את זה מנסיוני האישי, שלפני החתונה היו לי הדילמות האלה, ומייד אחרי החתונה (בנסיעה הביתה!) שיטפתי את אישתי ברמיזות על זה שיש לגברים התמודדויות ועכשיו אני אומר שהזוגיות שלנו והעזרה שאני מקבל מאישתי הם דברים מדהימים.
המון הצלחה!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114445

סליחה.. אבל להיות מבוגר שתקוע בלהיות ילד (תיאור מדוייק שמתאים לי מאוד כמכור) - זו בהחלט בעיה. 

לא הגון להכניס אשה בריאה למיטה חולה, כשלהתמכרות השפעה ישירה עליה. 

בהחלט יש הרבה גברים מכורים (גם נשים) , אבל לא כולם כאלה. 

לומר לי או למכור אחר שאנחנו לא סובלים, רק כי לא אנסנו - זה לא פייר. נכון, אולי זה נורמלי לאונן או לצפות פה ושם בפורנו. אבל האם הרגשת את הסבל שלי בלילות שלא יכולתי להרדם בלי לאונן? בקרים שלא יכולתי לצאת מהבית בלי כמה שעות של פורנו? את תחושת פיצול האישיות, הכאב והאשמה? הזמנים שלא ראיתי בעולם שום דבר חוץ מפוטנציאל למין? את התחושה לאונן במוצאי יו"כ? את השנאה העצמית כשהייתי חייב לישון כי מחר על הבוקר יש לי טסט, אבל לא מצליח עד 3 בבוקר להתנתק מהמסך? 

היום, אחרי שגיליתי פתרון, קיבלתי על עצמי אף פעם לא לקבל בעיות, אלא תמיד לחפש פתרונות. 

אוהבים 

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114453

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מסכים לכל מילה, גם אמרתי שאני רואה כאן בעיה, אבל אתה אדם טוב.
גם אני אישית סובל מאותן בעיות שינה. 

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: טיפול? לפני 5 שנים, 7 חודשים #114455

מסכים איתך.. אני אדם טוב, בוודאי. אבל חולה מאוד. לכן אני צריך טיפול.

כחומר, כחומר, ביד היוצר
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות