ברוכים הבאים, אורח

נקודה למחשבה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקודה למחשבה 519 צפיות

נקודה למחשבה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112873

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

ערב טוב.
היום אחרי שסיימתי ללמוד לקראת מבחן חשבתי לעצמי עכשיו השעה 11 וחצי כולם ישנים סיימתי לעיין בכל החדשות של היום (תחביב שלי). אמרתי לעצמי נו יאלה בו תבדוק אם יש איזה אתר פורנוגרפיה מעניין ואז אמרתי לאאא! אני נקי.
טוב אמרתי אולי תכנס שוב לחדשות אולי משהו השתנה באמת משהו קטן השתנה ואז אמרתי טוב אולי תכנס לחפש פורנוגרפיה.
כלומר מה שאני מתאר כאן זה לא בדיוק שעמום זה החוסר שמגיע אחרי שאני נקי תקופה מסויימת חסר לי משהו המוח שלי מתגעגע לאותה תחושה נעימה שמתקבלת לי במוח על ידי הסתכלות בפורנו.
כלומר אדם מפוכח ונורמלי יגיד לעצמו לך לישון סיימת לילמוד מאוחר לילה טוב.
ואז הבעיה בכלל לא מתחילה.
לכן ההצעה שלי היא להבין שברגע שאני מחליט לעזוב את הפורנו אני משנה את עצמי מבפנים ולכן זה אומר שהמוח שלי לאט לאט יתרגל לדפוס חשיבה אחר ויהנה ויתרגש מדברים שאליהם אני שואף.
ולכן בתקופת הביניים הזאת חייבים להיות מוחלטים לא לוותר בשום צורה.
למרות שזה למעשה משחק מוחות.
הרי המוח שלך מצד אחד צודק הרי הוא רוצה את מה שהרגלת אותו הרבה מאוד זמן 
אך מצד שני המוח רוצה להנות מדברים טהורים ואמיתיים ולכן למרות ששתי הטיעונים נכונים צריך לדבוק במטרה עד הסוף.
אני למשל תקופה מאוד ארוכה לא ראיתי שם סרט ושום סדרה אפילו מצויירת ואני זוכר שברגע שהתחלתי מסרטים מצויירים מהר מאוד נפלתי.

תגובה: נקודה למחשבה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112877

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"
פלא אתה צחי!  צריך כוחות אנשויים ומעבר, לשנות הרגלי צריכה. כול שינוי הרגל רע -להרגל טוב, זה בונוס ענק לשחרר אותנו לחיים בריאים ולגילוי כוחות של ה' בעולם, דרכנו ובתכונו.

שתי נקודות

נקודה ראשונה שעלית עליה, זה שיש לך הרגל, שהמוח שלך רגיל בו. אפילו בלי סיבה מיוחדת הוא מושך אותך לשם.

בנקודה הזאת, נראה לי שהעצה היא לעשות פעולה הפוכה, או פעולה שיוצרת הרגל מחשבה דרך המעשה בצורה אחרת. כלומר אם אחרי יום שעבדתי בו קשה, אני אלך להיפגש עם חבר ואחגוג את המאמצים שלי, או שאני אעשה פעילות טובה אחרת שתעשה לי טוב, כגון להיפגש עם ה' בשיחה

נקודה שניה: היא בעצם מקרה שונה; בו כן יושב לך משהו על הלב, רגש לא נעים, ואז אתה צריך להבין אותו, ולא סתם להדחיק אותו.. שם יש עניין גדול לגלות אותו, לדבר אותו ולראות על מה הוא יושב. שיחה עם חבר ושיחה עם ה' עושים מהפכות בקטע הזה!

שתי הנקודות קשורות בדיבור אל השם. בדיבור אל ה' התחלתי להודות לו על הכול ועל הנפילות שהוא שלח לי, שהם סימני דרך שלי לפגוש אותו בדרך ולראות לאן הוא רוצה שאתקדם. תודה ה'

חזק ונתחזק ונדבר דיבורים של אמת - תודה לך על השיתוף
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי איש פלא.

תגובה: נקודה למחשבה לפני 5 שנים, 10 חודשים #112882

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
אתה בדרך הנכונה,
תמשיך לשתף.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן