ברוכים הבאים, אורח

חוסר סיפוק עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוסר סיפוק עצמי 1485 צפיות

חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110319

שלום חברים שמי המחלים ואני מכור בהחלמה, בחסד אלוהים אוהב אני נקי כבר 10 ימים, זהו נס גדול עבור חולה כמוני, למרות שאולי יש כאלו שיגידו 10 ימים?? על מה כל הרעש?? 

אני אוהב להשתמש מאוד ויותר מזה אוהב את ההרגשה של הדופמין שרץץץץ אצלי במח בכמויות אדירות בזמן שימושים. אני מרגיש באופן תמידי שההתמכרות היא חלק מולד ממני, בלתי ניתן להפרדה מאישיותי. האמת היא שאני, זה לא ההתמכרות שלי, אני אדם טוב וחולה במחלה ערמומית והרסנית מאוד. אחד הדברים הקשים ביותר עבורי כאשר אני נקי, הוא הרגשת הריקנות המטורפת וחוסר הסיפוק שאני מרגיש ביחס למי שאני. אני מביט בתוכי ורואה אדם מפוחד מאוד, אדם שחי בתוך הראש שלו ואינו מחובר למציאות. אדם שהתחום היחיד שהוא אלוף בו, הוא השימושים, המיניות והנשים. אם רק הייתי משקיע את האנרגיה והזמן שהשקעתי בשימושים בדברים אחרים כמו לימודים לדוגמא, הייתי היום פרופסור באותו תחום לימודים. אבל האמת היא שאני מי שאני, מכור למין, אדם שכל מרכז חייו סובב סביב השימושים והמין. איני צריך לברוח מזה, שכן אם אעשה זאת זה לא ייעלם לפתע. עד שלא ימציאו משהו פלאי נגד ההתמכרות, כנראה שאמות בשיבה טובה כמכור, אבל רק להיום אני יכול להיות שותף בהחלמה. אני מתחנן לאלוהים שיהיה איתי עכשיו, אני לבדי לא יכול מול ההתמכרות שלי, אין לי את הכח להתנגד לה, אני צריך את אלוהים אוהב איתי שישמור עלי. אני צריך לזכור שזה בסדר וטבעי להרגיש חסר ערך לגמרי, זה בסדר גם לא לאהוב את מי שאני באמת, העיקר והכי חשוב זה להשאר נקי היום!!!  כל המחשבות האלה ייעלמו ככל שאתקדם בהחלמה, הטראומות שלי ייעלמו וככה גם הדכאון. איני צריך לחיות את כל חיי משומש או במלחמות פנימיות עם עצמי. עלי ללמוד לאהוב את עצמי כמו שברא אותי אלוהים אוהב. תודה לך בורא עולם על ההחלמה ועל מה שהיא מספקת לי. אני מתפלל למצוא באלוהים היום את מה שחיפשתי בתאווה. יום נקי ומפוכח!!!

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110323

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
מזדהה איתך, ואומר לעצמי שוב: איזה נס שרגשות הם לא עובדות...

סתם חופר לך:
אתה עושה צעדים? הולך לקבוצות? בקשר עקבי עם חברים?

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110326

• גילי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • חבר חדש

אוהבים!!
אכן אתה צודק בענין של האנרגיות והזמן שאני השקעתי בדמיונות
אך מה לעשות ששהרגלים  והדחפים גוברים על השכל
אולי בימי השובבי"ם השנה נזכה להושע

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110328

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
גילי היקר, ברוכים הבאים,
ברוך הבא לעולמנו המקסים,
אני יהיה קצר,
למה השנה תעבור נקי את ימי השובבים משאר השנים?
אני ניסתי 20 שנה וזה לא עזר,
ממליץ להתחבר פה יותר,
תשתף ותחלוק, ותנסה ליצור קשר עם חברים, ועם הזמן, תבין מה יכול לעזור לך להמשך הדרך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110332

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

עשרה ימים זה נפלא, אבל הכי חשוב להתמקד ביום הזה - היום שבו אנחנו נמצאים עכשיו. ההתמקדות בעבר או בעתיד לא משרתת אותנו.

זה חוזר שוב ושוב לענין שהחיים בכלל וההחלמה בפרט היא לא שחור ולבן. זה לא "או שאני נקי שנה או שאני נופל", כי יש גם הרבה אפור בחיים, ולכן צריך להתמקד במה שעובד עבורנו.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110344

• עדינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 372 ימים
  • חבר ותיק

הגדרת יפה "המחלים" היקר.
אכן זה מקום נהדר להתקדם בהפסקת השימושים אבל בעיקר בפתרון הבעיה שמביאה אותי לשימוש.
אני מוצא כאן הרבה הכוונה תקווה תמיכה ואהבה.
לסיום, יש שיר / פיוט שאומר
"בן אדם,
אל תדאג לשעבר כי הוא אין
ולעתיד כי הוא עדיין
קוה לממציא יש מאין
ותשועת ה' כהרף עין"

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110366

אני כותב דברים שבטח תתקל (אם תמשיך להיות איתנו) בהם המון בהמשך:

1. הרבה פעמים, ההתמכרות יושבת על איזה חור שיש לאדם בלב. 
     היא נותנת לו לרגע תחושה של התמלאות, אבל אחרי הוא מבין שזה כלום.
    באמת צריך לפתור את הסיבה לריקנות בנפרד, חוץ מבעיית ההתמכרות. 
    למלא את החיים בדברים אמתיים, בחיים טובים, בהנאות בריאות, באהבה אמתית.

2. בתקופת הגמילה מההתמכרות (וגם אחרי זה)
    היצר ינסה לשכנע אותך בכל מיני דרכים שרק ההתמכרות היא הפיתרון בשבילך. שאין דרך אחרת.
    שבלי זה אתה לא שווה כלום. כלב זרוק בשום  מקום( לא יודע מאיפה הבאתי את הביטויים האלו).

וצריך להיות חזק  לא להאמין למחשבות האלו, לתת להם להופיע ולהמשיך הלאה בחיים.
    יגיעו רגעים שתרגיש ממש שבלי ההתמכרות אתה עומד למות( תלוי כמה אתה בפנים). וצריך לעבור אותם.

אבל לזכור שאחרי גל כזה שנמשך כמה שעות, או ימים, החיים חוזרים למסלולם.

תגובה: חוסר סיפוק עצמי לפני 6 שנים, 3 חודשים #110372

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מאמין היקר,
אהבתי את הכתיבה שלך,
תמשיך בדרך, זה נראה שאתה על המסלול הנכון,
באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן