ברוכים הבאים, אורח

ריקנות פנימית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ריקנות פנימית 1324 צפיות

ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110224

שלום חברים שמי המחלים ואני סקסוהוליסט. בחסד אלוהים לא מובן אני נקי ומפוכח כבר 5 ימים, מתחנן לאלוהים שישמור אותי מעצמי רק להיום. אני מכור למין בצורה קשה ואובססיבית והגעתי לתחתית הבור, אבדה לי השליטה על חיי והגעתי לייאוש ודכאון. אלוהים אוהב ריחם עלי והביאני לתוכנית 12 הצעדים וככה למעשה אני מתחיל ללמוד שניתן לחיות ללא תאווה ועניין המין נתון לבחירה. אני ממש חסר כוח לעשות פעולות של תוכנית, זה קורה לי תמיד כשאני מתחיל לצבור מעט ימי נקיות. כאשר אני לא משומש אני מתמלא בעצב ובפחדים, אני מגלה כמה אדם בודד אני, כמה ריקנות ממלאת אותי מבפנים. המחשבות שלי להיות מישהו אחר חוץ מעצמי, לא נותנות לי מנוח, מעולם לא קיבלתי את מציאות חיי כמו שהיא, תמיד ראיתי באחרים את החיים שרציתי. כל הזמן ברחתי לשימושים, עם עצמי ועם אחרות, לא רק שזה לא השקיט את הכאב הפנימי שלי, הוא הלך והתעצם. אני יודע שתחושות של דכאון ועצבות הם דבר שקיים אצל מכורים, אך זה לא ימשך לנצח. למרות כל הקשיים שאני חווה בהחלמה עדיף תמיד החלמה על מחלה.
שאלוהים יהיה איתי.

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110230

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים!!!!!!!!!!!!!
שאלוקים יהיה איתך תמיד

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110231

• עדינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 372 ימים
  • חבר ותיק

אוהב אותך חבר יקר!
מזדהה.
אולי בעצם זו ריקנות חיצונית:wink:

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110233

• bubh1
  • חבר קבוע
ספינות בטוחות בנמל אבל לא לשם כך הם נבנו כאשר הם יוצאים למסע הם סובלים מיסופות קשות אבל החוכמה היא לא לחכות שהסופה תחלוף אלא החוכמה היא ללמוד לרקוד בגשם ולזכור  אתה רך נחשל כאשר אתה מפסיק לנסות לעולם אל תרים ידיים למרות  שבעד שינויים אין ספור, דרך תנודות קשות, עושים אנו את דרכנולא נוותר עד שהגיע לצד השני ותעמין לי זה שווה את זה
בהצלחה במסע

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110239

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110252

אוהבים אותך חבר יקר, אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת, וזה לדעתי התקדמות יפה לשים לב שבלי תאווה אני חש ריקנות וחוסר טעם לחיים.

אם תעשה הכל בשביל להביא יום נקי, אתה תוכל בהמשך למצוא את החיבור האמיתי ואת הטעם והמשמעות לחיים עצמם.

לי זה עובד, וטוב לי.

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110278

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

חבר יקר,

אני עדיין מחכה לשיחת הטלפון ממך.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110290

יואווווו אחי היקר...מצטער שכחתי אותך לגמרי..
 איך אתה לא שכחת אותי לעזאזל??!!! 

אסירות תודה שיש מחלימים כמוך,חוזר אליך עכשיו.

תגובה: ריקנות פנימית לפני 6 שנים, 3 חודשים #110300

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שמחתי מאוד לדבר איתך. תמשיך להתקשר.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן