ברוכים הבאים, אורח

אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... 1148 צפיות

אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10949

תמיד היתה לי בעיה עם החיים.
החיים נראו לי מפחידים, מאיימים,מסובכים.לא תמיד הטובים מנצחים,יש הרבה סיבוכים בדרך.לא הכל דבש.יש הרבה רוע.
הפתרון שהיה לי למצוקות-לברוח לפורנו.השיכור בורח לאלכוהול,המסומם לסמים,ואני לזוהמא.
הפורנו הוא רק החיצוניות של הענין,הבעיות עמוקות הרבה יותר.
ממילא,גם כשהייתי מחליט שזו "פעם אחרונה ודאי",כמובן נפלתי  מיד אח"כ.כי הבעיה לא בפורנו.גם קנסות ושבועות לא עזרו לי.אי אפשר להלחם בכאבי ראש ע"י אקמול,כשהמחלה עמוקה  ויסודית הרבה יותר.
היום אני מבין,שהייתי זקוק לשינוי יסודי בכל החיים,בגישה אל החיים,הסתכלות אחרת לגמרי.אמונה.
זוהי תמצית שיטת 12 הצעדים.שינוי יסודי של כל הגישה לחיים ,וממילא לא אזדקק יותר לברוח לפורנו.
כשהחיים מלאים באמונה,הם כבר לא מאיימים ומפחידים.

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10950

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לייק גדול!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10952

• דובי
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לר' זלמן

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10953

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
ואוו!
כאילו קראת את המחשבות שלי!!!

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10973

דברים ברורים מאוד. אין כל חדש... תודה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #10999

• נעם ה'
אתה באמת מסיירת מובחרת!
יש בדבריך חידוש גדול שכמוהו כמעמד הר סיני. כל מי שמאמין יודע שמעמד הר סיני הינו ניצחי ולכן אופן קבלת הדברים ואמירתם המתבטאת על ידי כל יחיד ויחיד בעם ישראל יש בהם חידוש עצום. האופן שבו אתה כתבת את הדברים נכנס לליבי עמוק יותר מכל קודמיך. תודה!

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #11037

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אשריך! דברים כדרבנות,  מנקודת מבטי אוסיף שהתאווה אכן פתרה לי הכל! הייטב, במשך זמן רב היא השכיחה ממני את כל הדאגות המצוקות ושאר כאבי החיים, בזכותה יכולתי לספוג דברים שבנאדם רגיל היה משתגע מהם, עד ש... היא הפסיקה לעבוד אצלי והפכה אותי לעבד שלה, ומרגע שחשפה את פרצופה האמיתי לא נותרה לי הברירה אלא לעשות את רצונה, זכיתי והבורא נתן לי הזדמנות חד פעמית, כזו שאינה חוזרת, להודיעה שדרכינו נפרדות, היא לא ויתרה עלי בקלות, בתור בן לויה קבוע שלה, קשתה עליה פרידתי (יש ימים שאני חש שהתייאשה ממש!) ומנסה היא את מזלה עימי, ואני, בחסדו, אדיב, חלוש אך חמוש, בכוחו הגדול, לא בכוחי, נחוש, מסרב, בוחר, כל יום, אני יודע  שתמיד אוכל לבחור, מייחל שבכל צומת אפעיל 'וינקר' ואקח את הפניה ההפוכה לה, זה אפשרי! יש פיתרון מוצלח ממנה - כח עליון אוהב טוב ומיטיב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אף פעם לא היתה לי בעיה עם פורנו... לפני 11 שנים, 10 חודשים #11039

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אסיר תודה.
אני חושב שאתה יכול לתרום לקבוצה בפורום הרבה מנסיונך .
מה דעתך להצטרף לקבוצה הטלפונית של זלמן בצהרים(אם לא כל יום לפחות תקפוץ לביקור)
יום נקי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן