ברוכים הבאים, אורח

טיפות תיקון עולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: טיפות תיקון עולם 871 צפיות

טיפות תיקון עולם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108950

• מארק
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

חברים יקרים.אמנם אני חדש כאן,אבל לאחר שנים רבות של סבל נתקלתי בטיפות טבעיות שפשוט שינו לי את החיים ואת ההתמודדות לבלי הכר ורציתי להמליץ לכולם עליהם.הטיפות נקראת תיקון עולם וממה שאני יודע הן עשויות רק מצמחים ולי באופן אישי זה פשוט שינה את החיים.אני מרגיש נורמלי וההתמודדויות הפכו פשוט מבלתי נסבלות וברמה שכבר הייתי בטוח שאין לי תקנה והייתי ביאוש עמוק לרמה של יכולת לעבור יום כמעט בלי לחשוב על הנושא.בשבילי זה פשוט נס גלוי.אני לא יודע איך זה משפיע על כל אחד אבל עלי זה עשה נס.יש לי בעיה אחת ואולי תוכלו כאן קצת לעזור לי,חבר נתן לי שני בקבוקונים שמספיקים לחודשיים שלושה אבל אני לא מצליח להשיג אותם וגם לא חבר שלי.כך שמי שמכיר ויודע היכן משיגים אשמח מאוד מאוד אם תעדכנו אותי כאן.זה ממש הצלת נפשות.מארק.אדגיש שעל אף השם הדומה אין שום קשר לחברה שמייצרת קנאביס.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי מארק. סיבה: טעות בעריכה.

תגובה: טיפות תיקון עולם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108953

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

שלחתי לך בפרטי

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: טיפות תיקון עולם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108954

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
תיקון עולם באמצעות תיקון האדם

מדען אחד, חי כל הזמן מודאג מבעיות העולם, והיה נחוש בדעתו למצוא להן פתרון. הוא העביר ימים ולילות במעבדה שלו כדי למצוא תשובות לספקות שלו 

יום אחד, בנו בן ה-7 פלש למקום ההתבודדות שלו, נחוש לעזור לו בעבודתו. המדען, עצבני בגלל ההפרעה, ניסה שהילד ילך למקום אחר. כשראה שזה בלתי אפשרי להוציא אותו משם, חיפש משהו שיוכל לספק לילד תעסוקה, ויסיח את דעתו. 

הוא הוציא מאיזו חוברת דף עם מפת העולם, גזר אותה להמון חתיכות, ונתן לילד יחד עם גליל נייר דבק, ואמר לו: "אתה אוהב פאזלים, נכון? אז אני אתן לך את העולם לתקן, הנה העולם כולו מפורק, נראה אם אתה יכול לתקן. תעשה את זה לבד לבד". 

הוא חשב שלילד יקחו ימים עד שיצליח להרכיב את המפה, אבל כמה שעות לאחר מכן, כבר שמע את קולו של בנו קורא לו ברוגע "אבא, סיימתי, הצלחתי להרכיב הכל". 

בהתחלה, האב לא האמין: זה לא ייתכן, שבגיל שבע יוכל הילד להרכיב מחדש מפה שמימיו לא ראה!!! אבל הוא הניח את רשימותיו, וניגש לבנו, כשהוא בטוח שהוא הולך לראות עבודה מבולגנת... 

להפתעתו, המפה הייתה מושלמת, כל החתיכות היו במקומן. איך זה ייתכן? איך הוא עשה את זה? "אתה לא ידעת איך נראה העולם", אמר המדען לבנו, "איך הצלחת?" 

"אבא", אמר לו הילד, "אני אמנם לא ידעתי איך נראה העולם, אבל כאשר תלשת את הדף מן החוברת, ראיתי שבצדו השני יש תמונה של אדם. כשנתת לי את העולם לתקן, אני ניסיתי, אבל לא הצלחתי. זה היה הרגע שבו נזכרתי בתמונה של האדם מהצד השני, הפכתי את כל החתיכות, והתחלתי לתקן את האדם, שאני יודע איך הוא אמור להיות. כשהצלחתי לתקן את האדם, הפכתי אותו, וראיתי שהצלחתי לתקן את העולם... 

המסר ברור: אם אתה רוצה לתקן את העולם תתקן את האדם שבך...

כאשר הייתי צעיר, רציתי לשנות את העולם.

גיליתי שקשה לשנות את העולם, אז ניסיתי לשנות את העם שלי.

כאשר ראיתי שאיני יכול לשנות את העם, התחלתי להתרכז בשינוי העיר שלי. לא הצלחתי לשנות את העיר וכאדם מבוגר יותר, ניסיתי לשנות את המשפחה שלי.

היום, כשאני כבר זקן, אני מבין כי הדבר היחיד שאני יכול לשנות זה את עצמי, ולפתע אני מבין כי אם לפני הרבה זמן הייתי משנה את עצמי, הייתי עושה הבדל עם משפחתי והייתי עושה הבדל בעירי.

ההשפעה שלי הייתה יכולה לשנות את עמי ואז באמת הייתי משנה את העולם.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 6 חודשים על ידי אריה ענק משער האריות.

תגובה: טיפות תיקון עולם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108961

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ברוכים הבאים לעולמנו הנפלא,
בקשר לטיפות, יכול להיות שזה עזר לך, אבל תקופה של חודשיים שלוש, עוד לא ההוכחה שזה עובד, אז אם אתה רואה שהזמן עובר, ואתה ממשיך לסבול, אז אנו מחכים לך פה,
בכל מקרה אל תתייאש, אל תרים ידיים, יש פתרון וזה עובד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: טיפות תיקון עולם לפני 6 שנים, 6 חודשים #108962

• מארק
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

עד היום זה הדבר היחיד שעזר לי.וניסיתי הכל כולל הכל במשך שנים.גם את 12 הצעדים.מבחינתי חודשיים ללא נפילות ובנוסף שאני גם רגוע משמעותית זו ההוכחה הטובה ביותר שיש..

תגובה: טיפות תיקון עולם לפני 2 שנים, 2 חודשים #141286

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

נראה שזה קשור ל-קנאביס (חיפוש בגוגל).

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן