ברוכים הבאים, אורח

נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? 432 צפיות

נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108564

• יסוד
  • חבר ותיק

הסיפור שלי בגדול זה שאני נופל פעם בכמה שבועות בממוצע, רק במז"ל בלי סרטים לא צנועים ב"ה.
נראה לי זה בגלל החגים, נפלתי בחוה"מ סוכות במז"ל, ופעם שנייה אתמול בלילה (הפרש 7 ימים).
השאלה שלי היא מה לדעתכם ה' רומז לי? איזה פעולות אני צריך לעשות כדי להצליח יותר להישמר ולפחות להוריד את התדירות של הנפילות? ב"ה אני לא נופל באינטרנט, לכן אני לא חושב שאני נקרא "מכור", אני שומר את העיניים ב"ה די בצורה רצינית, אין לי סמארטפון, משתדל ללמוד תורה בערך 5-6 שעות ביום במציאות שאני נמצא בה בתקופה הזאת.
אני קורא ספרים של הרב ארוש והבנתי ממנו שה' רוצה לתת לכל אחד מאיתנו את הישועה יותר ממה שאנחנו רוצים, אבל הבעיה שאין לנו כלים לפעמים לקבל את הישועות. דוגמה התחום הזה של הנפילות, אם נהיה נקיים יכול מאוד להיות שתהיה לנו גאווה על אחרים. או אולי כשאני מגיע לידי גאווה אז ה' רוצה שאני אפול כדי שאחזור למימדים שלי? או אולי זה מחוסר שמחה?
אגב שמחה, איך מגיעים לשמחה אמיתית? בדקתי בליקוטי עצות וכתוב שם שהתקרבות לצדיקי אמת, וגם תורה ותשובה נראה לי, מביאים לשמחה... יש עוד עצות? וחוזר לשאלה הראשונה מה מנסים לרמוז לי והכי חשוב אם תוכלו לייעץ לי איזה כלי אני צריך להשתמש חוץ מ90 יום ומיילים של חיזוק שזה אני עושה. אני יודע שצריך יותר לשתף בפורום. קבוצת 12 צעדים זה נראה לי לא מתאים לי כי זה יותר לאנשים במצב יותר חמור לא?
תודה על העזרה!

תגובה: נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108568

היי, קודם כל ברוך הבא!

האם יש מישהו שאתה משתף אותו בהתמודדות שלך בנושא?
האם קורה לך שאתה מפנטז רק במחשבה בלי לעשות את המעשה?

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108570

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים אותך,
שתיים, בנושא של גאווה אני נקי והשני לא, אתה חייב להפנים,
להגיד תודה לבורא עולם כל יום שאתה הולך לישון נקי, ולהתמקד בחיים שלך, שכל העולם ישתמשו כל יום ואני לא, זה לא אומר שאני בן אדם יותר טוב מהם, אני רוצה להיות נקי, כי השימוש עושה לי לא טוב, ולא מעניין מהשני, זה מאוד חשוב להפנים.

ולתכלית, מה עושים הלאה, השאלה כמה אתה מוכן להשקיע בהחלמה,אם טוב לך נפילות מפעם לפעם ואתה מתחזק בתורה עד החתונה, לבריאות,
אבל אם אתה חושב שהתאווה מנהל לך את היום, אפילו שיש ימים נקויים אבל אתה סביב זה, אולי תנסה קבוצות, תמיד אפשר לעשות פנה אחורה,
מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך.
ן

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108573

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
רומזים לך שאתה צריך להגביר את פעילות ההחלמה. אם אתה כותב בפורום פעם בשבוע, תעלה לפעם ביומיים.

בכל מקרה, כשרק מתחילה הרגשה של תאווה, הרבה לפני שזה משתלט עליך, כנס לפורום ותשתף
זה רק יעשה לך טוב

תגובה: נפלתי פעמיים בהפרש 7 ימים. מה רומזים לי? לפני 6 שנים, 6 חודשים #108623

• בן פורת
  • רצף ניקיון נוכחי: 1435 ימים
  • דירוג כסף

שלום חבר יקר
אני גם הייתי במצב שלך, והגעתי למסקנא שלא חייבים להיות במצב כ"כ קשה בשביל להיקרא מכורים, מכור פירושו שאתה עושה משהו לא רצוני ולא מצליח להפסיק, אני מציע לך לנסות מגוון כלים שהאתר מציע ואם כל זה עדיין לא עוזר לך, אז כנראה שאתה מכור, ופשוט להתחיל את עבודת הצעדים, ובע"ה תראה ישועה
אוהבים

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן