ברוכים הבאים, אורח

הרהורים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרהורים 671 צפיות

הרהורים לפני 6 שנים, 10 חודשים #105156

הרהורים ומחשבות שהיו לי לפני שהגעתי למקום הזה:
אילו הייתי חילוני או אפלו גוי הרי שאז הייתי יכול לעשות מעשים רבים ולהגיע רחוק. מה אעשה ועם כל ה"תלבושת" שלי אני לא יכול להסתובב ברחובות. וגם להחליף בגדים זה לא כ"כ שייך ולא כ"כ עוזר. חותמת יהדותי על פני.
ואז הגעתי לכן. ומה אני רואה, לתדהמתי? אני לא מכיר כאן איש. לא נפגשתי עם אדם כאן. אין לי מושג איך הפרצוף שלכם נראה. אך לפי סגנון הכתיבה פה זה עושה רושם חרדי ביותר. ולפי סיפורים מסויימים אפשר בהחלט להגיד שישנם אנשים  רבים (וטובים)  מסלתה ומשמנה של היהדות החרדית אשר עשו עושים ויעשו לכל המעשים.

השבח לקל שלא גיליתי זאת מוקדם מדי. שלא ניסיתי ולא התנסתי. ובעזרתו יתברך גם לא אנסה

תגובה: הרהורים לפני 6 שנים, 10 חודשים #105163

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מפה המקום רק לגדול ולהתרחק מהתאווה, לא משנה לאיפוה הגעת, אתה יכול לעצור את זה פה, ולהתחיל את הדרך להחלמה, המון הצלחה בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הרהורים לפני 6 שנים, 10 חודשים #105295

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מסכים עם אבי. 
המחשבות של ״אילו רק הייתי משתמש ככה״ או ״חבל שלא ניסיתי את זה״ או סתם לשקוע בפנטזיות על זה, אילו מחשבות אובדניות - ״תוכניתית״. אסור לי לחשוב על זה ואני צריך להתמקד במה אני חסר אונים ואיך אני נכנע ומהו הצעד הבא שלי. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן