ברוכים הבאים, אורח

משבר/שביזות יום א'..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: משבר/שביזות יום א'.. 802 צפיות

משבר/שביזות יום א'.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #103323

• Kobilevigye
  • דירוג כסף

חודשיים שבהם לא הצלחתי לחבר שני ימים נקיים נגמרו בשבת של פסח. איזו התבודדות ביער גרמה לי קצת להבין שלמרות שאני מגיע לקבוצות ומשלם למרכז לטיפול, מעבר לזה אני לא באמת פועל למען הניקיון שלי. לא משתף חברים בחוסר אונים שלי, לא כנה עם עצמי, לא פונה מספיק לאבא הגדול שלי שיעזור לי, ובעצם משחק בכאילו. מאד רוצה להיות נקי, אבל מצד שני לא מוכן להשקיע בזה באמת את כולי.
התובנה הזאת, או כמו שחבר הגדיר- התגלות/רוח הקודש- עזרה לי לשמור על ניקיון שלושה שבועות. שלשה שבועות שהיו מאד קשים. האובססיה בערה, התאווה בערה, ואני בערתי. אבל בעזרתם של חברים ושל אבא, איך שהוא הצלחתי להישאר נקי.
אז באה נפילה. זה שוב נדלק, ולא הצלחתי למצוא את הכוחות להרים טלפון לחבר באותו רגע, ונפלתי..
ומאז אני בשביזות יום א'. המשבר של היום הראשון. היום שבו הכי קשה לי להישאר נקי, זה היום הראשון שאחרי נפילה. אני פשוט לא מצליח לעבור אותו. מספר לעצמי סיפורים שאני גם ככה משומש, ושכל עוד לא צברתי ימי ניקיון, כדאי לי ליפול עכשיו. אם אני אחכה כמה ימים, הנפילה תעלה לי בהרבה יותר נזק. אני אצטרך לאפס את כל הימים שהייתי נקי בהם. עכשיו זה רק עוד שימוש קטן, הוא לא שורף אחריו יותר מידי דברים. 
המשבר הזה חוזר על עצמו בכל פעם שאני מצליח להישאר נקי למשך תקופה ואז נופל. לוקח לי ימים, שבועות וחודשים לחבר כמה ימים נקיים.
אני חייב לשבור את המעגל הזה הפעם. אני לא מסוגל להיכנס לעוד תקופה של שימושים. אבל אני חסר אונים מול זה. לא יודע מה אני יכול לעשות כדי לצלוח את הסופש הזה נקי.
פונה אל אבא הגדול שלי, אולי הוא ידע איך לעזור לי. תכלס הוא בטוח יודע, אולי הפעם הוא גם יסכים לשתף פעולה. כי בלעדיו אין לי סיכוי.

תגובה: משבר/שביזות יום א'.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #103329

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

דבר ראשון מצטער לשמוע על הנפילה זה באמת כואב, ומאוד קשה גם שאתה לא מצליח לעלות על דרך. 
דבר שני וזה רק התחדש לי ואני לומד את זה עוד כל יום - זה שאלוקים תמיד תמיד תמיד מוכן לשתף פעולה... השאלה היא האם אני מוכן לעשות את הצעד שלי.
אם אני לא עושה את שלי הוא לא עושה את שלו. כשאני מגיע להבנה שאני חייב לפעול אז הוא עוזר לי. 
בצעד שלוש אנחנו מוסרים את חיינו לאלוקים. למה צריך צעד לזה הרי הכל מסור בידו?  
והתשובה היא שצריך צעד. כי עד שלא נעשה את זה כצעד אנחנו לא באמת מוכנים לעבוד אלא רוצים שהוא יעבוד אצלינו. ביום שאני מצליח לעבוד אצלו ולא לרצות שהוא יעבוד עבורי אז הוא באמת ישתף פעולה. 
אוהבים אותך. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: משבר/שביזות יום א'.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #103336

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי, אוהבים אותך, אני גם חווה קריזים מטורפים של תאווה, ואני מתפלל דזה לא יגמר בנפילה אצלי,
אני חושב מה לכתוב לך, אבל חבר יקר, רק להמשיך לבוא, להביא את הגוף שלנו ולמסור את עצמנו לאבא אוהב, והתוצאות לאלוקים, אפילו שזה תוצאות כואבות ביותר שנגמרות בנפילה, אף אחד לא הבטיח לנו שאייך שנגיע לקבוצות נהיה נקויים, זה תהליך, אבל...
מחזיק לך ידיים, נראה לי שיש לך את מספרי, ואני זמין תמיד בשבילך,
אח לדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: משבר/שביזות יום א'.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #103353

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שומע את כאבך!!

באילו כלים אתה משתמש?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן