ברוכים הבאים, אורח

נושא: ? 5457 צפיות

? לפני 11 שנים, 10 חודשים #10150

• דובי
  • דירוג פלטיניום
הפוסט נמחק , מכיוון שנכתב מהבטן  או מהראש החולה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10154

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
הייתי כותב את זה בסגון קצת יותר נחרץ, אבל אני לא רוצה לפגוע באף אחד, אז אכתוב את זה בעדינות.

לכל המזועזעים מעצמם ומהחברים כאן, הגיע הזמן שנפנים שאנחנו חולים. לא רשעים, לא אנשים רעים, לא בעלי יצר הרע גדול. חולים. מ-ח-ל-ה.

במחלה הזאת צריך לטפל כמו בכל מחלה אחרת וכך גם צריך להתייחס אליה. אולי כאשר באמת אפנים את הנקודה הזאת, אוכל גם להפסיק למדוד אנשים לפי חומרת ה"עבירות" שהם עברו. זה בכלל לא נוגע.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10157

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אכן צדקת אחי. אני לא צדיק. אני גמור.    אבל אם אשתדל לטפס ללא חשש מהחלקה יש סיכוי שאגיע לפסגה  :
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10160

שאני אתחיל שוב להגיד שאנחנו לא חולים, התמכרות זאת לא מחלה!,  או שאין צורך בכך...  ;D
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10161

• סוד הכניעה
  • מנהל
משוש, אתה אולי לא חולה אבל אני חולה מאוד. אין לי בעיה שאתה בריא, אבל תעשה לי טובה - אל תפריע לי בריפוי.

צדיק גמור, אם תמשיך לנסות לטפס אולי באמת תצליח להגיע, אבל אני ניסיתי עשרים שנה וכל פעם התרסקתי יותר חזק, אז אני מעדיף לחשוש ולחפש דרך אחרת שבה אני מתקדם - לראשונה בחיי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10163

זללמן, קצת הומור גם אי אפשר? נכון, אנחנו שקועים עמוק עמוק בבוץ, אבל מותר לנו מידי פעם להעלות חיוך על דל שפתינו, או שזה חלק שעדיין לא קראתי מתוך הספר...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10166

• דובי
  • דירוג פלטיניום
משוש ,אחי היקר
אתה מבחינתי גם הליצן של הפורום(.מאחל לך ולי ולכולנו הומור,ושמחה, בפנימיות כמו בחיצוניות) ,וממש לא התכוונתי אליך
בריאות אושר ושמחה
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10169

• סוד הכניעה
  • מנהל
למה לא? לשמוח ולצחוק זה דרך מצויינת להשתחרר, אבל אני לא כל כך מתחבר לסמיילים אז אני די מדלג עליהם, ואז לא מבין את הכוונה... סורי.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10200

• גד
  • דירוג זהב
אל תתיאש זלמן, אני מכיר אנשים שהיו במצב שלך, ואף יותר גרוע, ובכל זאת למדו בסוף להבין בדיחות. :D ;D 8) :-X :-* :D :D ;D ;D ;D
(נראה אותך מדלג על הסמייליס)
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10210

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חברים. הייתי רוצה לשאול אתכם מכיוון הפוך. למה זה מעצבן אותנו שמזדעזעים מאיתנו? אולי זה בעצם אומר לנו שאנחנו עדיין ממשיכים להזדעדע מעצמנו?
נגיד שחילוני היה מזדעזע מזה שאני שומר שבת והוא היה אומר שאני הורס לי את הכיף של כל השבוע. חוץ מלמשוך בכתפיים ולהגיד 'נו טוב', לא הייתי עושה מזה עניין.
שלא יובן לא נכון, ברור לי שבזעזוע של החברים החדשים יש או חוסר הבנה או הכחשה של מצבם שלהם, אבל השאלה היא למה זה מעצבן אותנו?
חבר'ה, כניעה....

שבת שלום
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10226

• דובי
  • דירוג פלטיניום
.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10228

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי.
אני יודע. דובי, ואפילו אני מסכים, אלא שאני מחזיר לך שאלה אחרת: למה זה מעצבן אותך? למה אתה לא מגיב לזה בחיוך סלחני?
שבת שלום
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10233

• סוד הכניעה
  • מנהל
כי אני רואה את עצמי במראה לפני תקופה לא ארוכה ואני משתגע איך יכולתי להיות כזה טמבל. אז במקום לכעוס על עצמי - אני כועס על הזולת.

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10238

לזלמן, "הסר כעס מליבך והעבר רעה מבשרך" זהו המשפט שאני משתדל לשנן לעצמי יום וליל. אולי בין הדברים שאנחנו משננים מקבוצת 12 הצעדים, צריך גם לשנן פסוקים, שמעתי שזה עוזר, ואני חושב שלא כולם כאן ניסו באמת ובתמים לחזור על אותם פסוקים עשרות פעמים ביום למשך תקופה ארוכה.
זאת שיטה שראיתי שפועלת להחדרת המסרים למוח.
ואני יודע, אנחנו המכורים לא עזרה לנו לימוד התורה עד כה... עובדה שנפלנו. אך, אני מדבר על משהו קצת אחר...

בעניין: לכל "הצדיקים והחסידים" לפני 11 שנים, 10 חודשים #10250

• דובי
  • דירוג פלטיניום
.
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן