ברוכים הבאים, אורח

הלימוד שבמסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הלימוד שבמסע 690 צפיות

הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101330

• עלינו לשבח
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

אהלן חברים , אני חלק מכם כבר 26 ימים . לפני שנה היה לי רצף של שנה וחצי ללא שימוש ומאז התחלתי ליפול מידי פעם (אחת לחודש בערך) לאחרונה התחלתי ליפול יותר ולהבין שמשהו כאן כבר לא כל כך תקין כי הרי אני לא רוצה את זה . ונזכרתי באתר הזה שנכנסתי אליו לפני כמה שנים, והתחלתי במסע . באופן רציני, התחלתי לקרוא ולהעמיק בנושא וגם לצפות בסרטוני הפורטיפיי(מדהים ומומלץ לכולם , גם לחברים שיותר ב"שליטה") . אחריי עשרה ימים נפלתי אבל אל ייאוש קמתי מחדש . ברוך השם זכיתי כבר 16 ימים . עד עכשיו רק קראתי בפורום ולא כתבתי נושא משל עצמי , והיום חשבתי לעצמי בואנ'ה הרי אני לומד במסע הזה דברים לחיים שמעבר להתמכרות , דברים שמבררים לי ומחזקים אותי בעבודת השם . ואמרתי לעצמי ששווה לראות מה אחרים לומדים . ולכן אני מבקש וממליץ מכל אחד רק לקחת פסק זמן לחשוב ולהבין מה הוא למד במסע הזה . הרי כל החיים הם מסע אחד גדול וכמו שאומר רש"י בפרשתנו (ויקהל פקודי) שגם החנייה נקראת מסע . כל דבר הוא שיעור מהכל אנחנו לומדים . אז מה אתם למדתם ורכשתם מהמסע ? אני למשל הבנתי הרבה דברים על הנפש שלי . על איך היא מתנהלת ולמה . והתיישבה אצלי מאוד חזק חכמתה האין סופית של התורה שניתנה ע"י הבורא ושאם אנחנו נלך רק על פי התורה ונתגבר על יצר הרע חיינו יהיו גן עדן עלי האדמות והאנושות כולה רק יכולה לשאוף להגיע לרמתה . אז חברים אנא מכם תרשמו כאן מה אתם למדתם (אשמח אם תפרטו מהלך של מה קראתם ומה חשבתם) תודה רבה והצלחה רבה לכולם .

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101337

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלםו!

כל הכבוד על ההודעה שכתבת לא ברור מאילו!

אני למדתי שגם אחרי 500 ימים אם אני לא אעשה את הפעולות שאני צריך לעשות בשנייה הכל יכול להתהפך

שיהיה ים נקי!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101339

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר יקר!
ראיתי ככה את השם שלך למטה ושמח שסופסוף יש לנו הצצה לעולמך. 
אני אישית ממש מתחבר למה שכתב קדימה. 
אם אני למדתי משהו זה שאני חסר אונים ולא משנה כמה זמן אני יהיה נקי עדיין בממש שתי דקות אני יכול להיות אחרי נפילה...
וגם למדתי שמי שעושה את התוכנית אז זה עובד לו. וזה ברור ומוכח.
(וגם ששווה לבוא לכנס...ובמיוחד לחברים חדשים). 
אוהבים אותך!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי גיימס.

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101357

אני למדתי שיש לי אבא בשמיים שאוהב אותי ולוקח אותי יד ביד בכל שלב של החיים, גם כשנפלתי עוד ועוד גם שם הוא היה איתי וליווה אותי.
למדתי להודות לו על הנס שהוא עושה איתי, למדתי להרגיש בכל רגע שאני חושב על זה שמחה גדולה והרגשה ממלאת של חסד ה' אינסופי, כי הוא לא חייב לי כלום ובכל אופן הוא בחר להוציא אותי מהזבל שחייתי בו ולתת לי אפשרות לחיות קרוב אליו.
תודה לך על ההזדמנות לכתוב על זה קצת.

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101377

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

מבקש להרגיש את האבא הזה שהולך איתי יד ביד. קצת קשה כשכואב. אבל אומרים שבסוף זה עובר. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101387

תודה על השאלה; למדתי אין ספור דברים! מבחניתי גיליתי את הגן עדן בעולם הזה!!
גליתי שההתמכרות היא בעצם תריגר להביא אותך כמה רמות קדימה ברוחניות - שבלעדיה לא הייתי שם היום! ולא נראה לי שהייתי זוכה לכך. אני כמעט בטוח בכך. 
ואני שמח שה' גלגל אותי למצב הזה שממנו אני לא מפסיק לעלות להשתפר ולהתקדם בחיים!
אבא, תודה רבה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: הלימוד שבמסע לפני 7 שנים, 1 חודש #101393

• עלינו לשבח
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

חברים יקרים תודה רבה על התגובות זה חשוב . אני גם מרגיש ושתפו אותי אם גם אתם שכשאשר אני נופל , אז ממש בחוש אני רואה ומרגיש איך בימים שאחריי הנפילה נוספו עליי קליפות ואני מרגיש מרוחק מהשם יתברך וקשה לי להבין וליישב את הדעת בלימוד . דבר שאחריי זמן מה של נקיות משתחרר ב"ה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן