ברוכים הבאים, אורח

אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי 3110 צפיות

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10435

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
whiteandfair אני קורא כאן את האשכול, ונראה לי שאתה פשוט מפספס נקודה קריטית!
לפי איך שאתה מתאר את דרכי ההתמודדות שלך, אתה פשוט שם את עצמך כל הזמן במרכז "אני צוחק על התאווה.." "אני ימעיט את התאווה והיא תקטן ותקטן ותקטן.." "אני חושב שסיימתי עם הזבל הזה באופן סופי..."
תשמע, אין לי בעיה עם העקרונות שהצבת.. סבבה.. זה עוזר לך להתגבר, עלה והצלח.. הלוואי עלי!
אבל
אני חושב שזה לא אמיתי כי אתה חושב שאתה עושה כאן משהו! אולי בימים אלו אתה מרגיש חסון עם כל ההגנות שבעולם.. מה תעשה כשבימי חייך יזדמנו לך נסיונות שיהיו גדולים עליך בהרבה ממה שאתה תופס את עצמך? מה תגיד אז, שלא תצליח בכל מיני אתגרים שהחיים מציבים לפנינו?.. סתם תרגיש שפל.. חסר ערך.. פתאום תגיד לעצמך.. מי אני?.. מה אני שווה?.. וכו' וכו'..
אז כדי לחסוך לך את כל הדרך הקשה שעוד אתה עלול לעבור בימי חייך
מציע לך כבר עכשיו, בפשטות, בלי יותר מידי תחכומים ושכלים
פשוט להיכנע לפני ה'
רק הוא באמת יכול לנצח בשבילך את הכל, ובלי כל מיני "אני" "אני" "ואני" שסופם מר שקרי ומתסכל

הרבה הצלחה

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10436

• דובי
  • דירוג פלטיניום
די דיינו היקר,
אני חותם על כל מילה ,
רק שנפלנו עליו כבד כולם ביחד 

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10437

אני לעצמי, אין לי כלום, מעפר אני בא ואל עפר אשוב. אני חושב שהמילים הנ"ל יסכמו את דברי די דיינו...
חוץ מזה, הבנאדם לא מכור! אז מה אתם מנסים להכניס דברים למוח של "כניעה", תנו לו את הפידבק, פרגנו לבחור, תנו לו הרגשה טובה.
זה שאחד מאיתנו הצליח, זה עדיין לא אומר כלפי השאר. זה רק אומר שהוא הצליח בדרכו שלו, וכל הדרכים מובילות אל הים, והים אינו מלא...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10577

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

תרגום בבקשה?
לאנשים הפשוטים

בס"ד
קודם כל עבדך הנאמן גם כלול ב"אנשים הפשוטים!"
אך לעצם העניין הגמרא מספרת על גדולי התנאים, רבי מאיר בעל הנס  ורבי עקיבא שהיו מתלוצצים על עוברי עבירה. כלומר - על אלו שחוטאים בפגם הברית ובחטאי העריות. ומסביר רש"י שהם היו אומרים : "שנקל הוא להתגבר על יצרם (אותם חוטאים) אם היו רוצים!!!"
ובגלל התנהגות זו הם גם הועמדו בנסיון של עריות ולא עמדו בנסיון ורצו לחטוא אך בזכות תורתם שהגנה עליהם, בסוף הם לא חטאו בפועל...
ושלחתי את הסיפורים האלה כי פותח הנושא אמר שהוא צוחק על התאווה ורק רציתי להזהירו מכך...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10863

• סבבה
  • דירוג זהב

אני לעצמי, אין לי כלום, מעפר אני בא ואל עפר אשוב. אני חושב שהמילים הנ"ל יסכמו את דברי די דיינו...
חוץ מזה, הבנאדם לא מכור! אז מה אתם מנסים להכניס דברים למוח של "כניעה", תנו לו את הפידבק, פרגנו לבחור, תנו לו הרגשה טובה.
זה שאחד מאיתנו הצליח, זה עדיין לא אומר כלפי השאר. זה רק אומר שהוא הצליח בדרכו שלו, וכל הדרכים מובילות אל הים, והים אינו מלא...

חח צודק אחי לגמרי מה נפלתם עליו...

וויטאנדפייר  קראתי את האשכול שלך רק עכשיו ואני מזדהה עם כל מילה שכתובה שם אחי
הרבה הצלחה פה לכווולנו וקגדימה להיסתער!!
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן