ברוכים הבאים, אורח

אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי 3109 צפיות

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10123

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
דובי, ענק!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10125

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
השאלה היא גם מה נקרא מכור ומה נקרא לצאת מזה.
אם מכור זה אדם שתמיד יחפש את זה ולא יוכל לעצור עצמו בכל מצב ובכל מחיר הרי שביום שהוא יחדל לחפש את זה וירגע מהצורך הבילתי נשלט הרי שהוא יצא מזה.
אם לעומת זאת כל אדם שעובר ברחוב ונקלע מולו מראה לא הכי צנוע הוא לא עוצם עיניו ותקרא גם לו מכור אז מה ההבדל בין זה לאדם שמדבר לשה"ר?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10126

• סוד הכניעה
  • מנהל
מכור הוא בדיוק האופציה הראשונה שכתבת.

גם כאשר אני חדל לחפש את זה - אני לא נרגע מהצורך הבלתי נשלט ולא יוצא מזה.

היתה לי שנה נקיה בה לא חיפשתי ולא פעלתי על התאווה, אבל לא יצאתי מזה. זה התפוצץ לי בפרצוף וזה כאב נורא. לא שווה לנסות. תנסה לברר עם החברים שנקיים כבר תקופה, האם הם "נרגעו מהצורך הבלתי נשלט" או שהצורך הבלתי נשלט עדיין חי ובועט, ורק שבחסדי שמים התאווה לא פעילה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10136

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זלמן היקר,

אני מאוד מאוד מודה לך שענית.
הייתה פה איזו תגובה שגרמה לי קצת לכעוס והתאפקתי לא להגיב.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10137

• סוד הכניעה
  • מנהל
אז תתחיל בבקשה צעדים את צעד ארבע... הגיע הזמן להיפטר מהטינות האלו שנורא מסוכנות לנו - המכורים.

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10138

זלמן, אתה המרגיע הלאומי. אשריך!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10140

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זלמן,

אתה בהחלט צודק.
כתוצאה מהמודעות שהביאו לי הדיבורים והקריאה על צעד 4, התאפקתי ולא נתתי לעצמי לכעוס.
הרי אף אחד לא באמת רוצה להכעיס אותי אז למה לכעוס לחינם?
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10419

ב"ה

לצערי נכשלתי שוב  :'( :'( :'(

חחח סתם :D .. חברה זה פשוט עבר לגמרי ב"ה.. ועוד יותר מזה.. עכשיו כשאני יודע שבתקופה כשהייתי עושה את העבירות האלה הייתי יותר עצוב ויותר דכאוני (כמו שפירטתי בתגובות או באשכול עצמו, לא זוכר), אני לא רוצה לחזור לזה בחיים ולא לעשות את זה שוב, יותר ממה שלא הייתי רוצה לעשות את זה עוד לפני שהתחלתי עם זה..

ההצעה שלי למי שעדיין נכשל, לסיים עם זה כמה שיותר מהר, זה יהיה הרבה יותר קל כמה שיותר מהר, לפני שזה יתפתח ויתנפח ויגיע להיות תאווה ענקית.. (את האמת שכבר מהתחלה זה נהיה תאווה ענקית, אבל התכוונתי לתאווה ענקית עוד יותר) כמובן שאני ממליץ לקרוא את שאר הטיפים שכתבתי באשכול..

כמובן שמי שיש לו תאווה מפלצתית שלא יתייאש , אני חושב שיש פתרונות להכל ב"ה, כשם שאפשר לקלקל כך אפשר לתקן..

מאחל לכולם ב"הצלחה :D
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10424

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
whiteandfair כתב on 14 יוני 2012 12:24:

היי

כשמגיעה "התאווה" אני קצת צוחק עליה משתי סיבות:L
א. היא חלשה מאוד לעומת פעם
2. אני גם ככה חסום חח..

בס"ד
צריך זהירות רבה בעניין זה ראה מה הגמרא בקידושין מספרת
www.hebrewbooks.org/shas.aspx?mesechta=20&daf=81&format=pdf
רבי מאיר הוה מתלוצץ בעוברי עבירה יומא חד אידמי ליה שטן כאיתתא בהך גיסא דנהרא לא הוה מברא נקט מצרא וקא עבר כי מטא פלגא מצרא שבקיה אמר אי לאו דקא מכרזי ברקיעא הזהרו בר' מאיר ותורתו שויתיה לדמך תרתי מעי ר' עקיבא הוה מתלוצץ בעוברי עבירה יומא חד אידמי ליה שטן כאיתתא בריש דיקלא נקטיה לדיקלא וקסליק ואזיל כי מטא לפלגיה דדיקלא שבקיה אמר אי לאו דמכרזי ברקיעא הזהרו ברבי עקיבא ותורתו שויתיה לדמך תרתי מעי  (עיין שם גם בפרשנים ובמבארים)
אז אם להם היה סכנה כזו! מה נגיד אנחנו אזובי הקיר?
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10425

• דובי
  • דירוג פלטיניום
תרגום בבקשה?
לאנשים הפשוטים

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10426

מצטרף לדברי דובי..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10428

ברור ששום דבר לא אומר שבן אדם לא יעשה עבירות מחר.. וצריך תמיד להזהר..
אבל מה שאני מנסה להגיד שכשמתגברים על זה למשך תקופה מסויימת, התאווה מתחילה לרדת ולרדת עד שאפשר להתחיל לצחוק עליה.. ואם אני זוכר נכון אז מישהו פה הזדהה עם הדברים שלי , אז זה לא רק אצלי..

זה הטיפ שלי לאנשים, שלא יכנסו לסרט של "מה כל החיים אני יחייה ככה עם המשיכה החזקה הזאת? איך אני יתגבר על זה כל החיים?" כי זה לא כל החיים כל כך קשה כמו שזה נראה, זה רק תקופה מסויימת שזה קשה, אחר כך זה נהיה יותר ויותר קל..

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10431

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום אחי היקר
א. אשמח בשבילך שתמיד תשאר במצב כמו שכתבת.
ב. החיים ובמיוחד של מכור עוברים בעליות וירידות . היום אתה מרגיש מלך העולם , ומחר אתה מרגיש גרוע מסמרטוט(אני מתכוון בדוגמאות אלו לעצמי והרגשתי)  ובגלל שינויי מצב רוח קיצוניים כל כך, על מה שנראה קל כ"כ היום, עלול להיראות קשה מוות מחר.
גם מי שנקי הרבה זמן .

יוסיפו חברי הבקיאים והמנוסים מנסיונם

לסיום אני מאחל לך שתמיד יהיה לך הכי קל
יום נקי

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10432

אני שומע מחברים שנקיים זמן רב, שאכן חווים שחרור מהאובססיה רוב הזמן.
אך מנגד בוודאי לא צוחקים עליה- ההפך, תשמע מהם שהם עדיין חסרי אונים מול התאוה ומאמינים שביום שיפסיקו את הפעולות הם יפלו.

מי שעושה את הצעדים ומכניס את אלוקים לחיים שלו- יוכל לחוות שחרור- כל זמן שיהיה במצב רוחני תקין.

בעניין: אני חושב שב"ה סיימתי עם הזבל באופן סופי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10433

זה הטיפ שלי לאנשים, שלא יכנסו לסרט של "מה כל החיים אני יחייה ככה עם המשיכה החזקה הזאת? איך אני יתגבר על זה כל החיים?" כי זה לא כל החיים כל כך קשה כמו שזה נראה, זה רק תקופה מסויימת שזה קשה, אחר כך זה נהיה יותר ויותר קל..

לפי מיטב זכרוני, המקרה שלך הוא מבין המקרים הקלים שיצא לי לראות במשך שהותי בפורום הזה.
לכן, מה שהתרחש אצלך איננו מדד לגבי רוב המכורים כאן, שבאמת התמכרו לתאווה באופן חזק מאוד, שכמעט ולא ניתן לנתקו, כמו שבעצמך אתה אמרת שלא להפוף את התאווה למפלצת ענקית עוד יותר...
לכן, הבשורות שלך משמחות אותי, כי אני רוצה אדם שהצליח לשמור על קדושת המחנה הפרטי שלו, אך מאידך אני לא מתרשם כל כך בשביל שאר המכורים כאן, לעניות דעתי.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן