נקודה שחשוב להבין בתחילת המסע

נקודה שחשוב להבין בתחילת המסע

כדי להצליח יש צורך בהשקעה והתמדה. הסיכוי להצלחה עומד במתאם ישיר לרמת ההשקעה שלך, וככל שתקדיש לה יותר זמן וכוחות, כך תצליח יותר. הכלים והאפשרויות עצמם הם המילה האחרונה בתחום, אבל כדי שתהיה להם השפעה עליך תצטרך להשתמש בהם, אחרת הם חסרי תועלת. אף אדם לא הצליח לעשות דיאטה רק מכך שהוא רכש מנוי לחדר כושר… גם חדר הכושר המשוכלל ביותר בעולם יהיה חסר השפעה אם לא משתמשים בו, וכך גם התכנית שלנו.

בהתמודדות שלנו ישנן רמות שונות, החל מכאלו שרק צריכים קצת חיזוק ועד כאלו שנמצאים במה שמוגדר כ"התמכרות" אמיתית והם לא יכולים להפסיק בכוחות עצמם. הספר הנוכחי מיועד עבור כל הרמות, ואנחנו בטוחים שהוא יכול לעזור לכל אחד שישתמש בו, כאשר ברוב מוחלט של המקרים, דהיינו בכל מקרה שלא מדובר בהתמכרות, התכנית הזאת היא כל מה שאדם צריך כדי להפסיק את ההתנהגות המינית שגורמת לו לסבל מנטלי. ואולם גם במקרה של התמכרות, התכנית הנוכחית יכולה לעזור מאוד בעבודה עצמית, אם כי בדרך כלל יש צורך בנוסף לכך בהצטרפות לתוכנית אחרת המיועדת לגמילה מהתמכרות (למשל, תכנית המבוססת על 12 הצעדים).

איך שלא יהיה, אנו משוכנעים כי אם תקדיש לתוכנית הזאת את הזמן והכוחות הדרושים, אתה תצליח במטרה שלך ותעשה שינוי ענק בחיים שלך.