ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 63231 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 6 ימים #150729

בהמשך היום אמורה להיפתח לי אפשרות להתחבר למחשב מסויים שבעבר היה אפשר לראות בו פורנו ודומיו, ובמשך התקופה האחרונה פעלתי בכמה מישורים שישימו סינון אמיתי על המחשב ההוא, ואני לא יודע האם עשו כן או לא.
אני מתפלל לפעול שם בצורה שפויה ושלוה, ולא לפעול שם על התאווה. ולהשתדל הלאה לדאוג לסינון של אותו מחשב, שאני לא מעוניין שתהיה בו אפשרות לתאווה.
[אני רוצה להדגיש שהסיבה שאני לא רוצה שיהיה שם תאוה, זה לא בגלל המחלה שלי, אבל בגלל שאני סבור שמבחינת התורה אין לי שום היתר שתהיה גישה לתאווה באותו מחשב].

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 6 ימים #150734

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 06 מאי 2024 09:01:

בהמשך היום אמורה להיפתח לי אפשרות להתחבר למחשב מסויים שבעבר היה אפשר לראות בו פורנו ודומיו, ובמשך התקופה האחרונה פעלתי בכמה מישורים שישימו סינון אמיתי על המחשב ההוא, ואני לא יודע האם עשו כן או לא.
אני מתפלל לפעול שם בצורה שפויה ושלוה, ולא לפעול שם על התאווה. ולהשתדל הלאה לדאוג לסינון של אותו מחשב, שאני לא מעוניין שתהיה בו אפשרות לתאווה.
[אני רוצה להדגיש שהסיבה שאני לא רוצה שיהיה שם תאוה, זה לא בגלל המחלה שלי, אבל בגלל שאני סבור שמבחינת התורה אין לי שום היתר שתהיה גישה לתאווה באותו מחשב].

עדכון:
לצערי, המחשב שם לא סודר, למרות שכבר כמה חודשים אני מבקש לטפל בזה.
ניסיתי כעת לבקש בצורה אחרת שיסדרו שם סינון נורמלי וראוי. יש לי שם טינות על המעביד שאמור לתת לעובדיו מחשבים מסוננים וראויים, ובמקום זה נותנים לבן אדם שלא מבין את אורח החיים החרדי לסדר את כל העניינים הטכניים של המחשבים כולל הסינון שלהם.
אשתי שאלה אותי איזה אתרים פתוחים שם, והסברתי לה שהבעיה היא לא אתר מסויים או שתים, אלא פתוחים שם הרבה מאד אתרים, תמונות, וכדומה. אך לא רציתי לפרט לה יותר מדי. ויש לי שם איזשהו אי נעימות או משהו כזה שאני לא יודע בדיוק להגדיר אותו.
מתפלל לשלוה ולרוגע ולעשות את הפעולות הנכונות. וכן כמו שעכשיו נכנסתי למחשב רק אחרי שפתחתי מעגל עם חבר, גם מכאן והלאה לא להיכנס למחשב ההוא, אם לא שאכן יש צורך, ובתנאי שאפתח מעגל עם חבר באותו זמן.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 6 ימים #150739

• mose
  • חבר ותיק

שמע מתחיל שוב היקר
אני לומד ממה שכתבת שיעור לעצמי 
אתה שכבר כמה שנים נקי מהתאווה עדיין נזהר 
מאוד מכל מחשב באופן של אין אפוטרופוס לעריות…
זה מלמד אותי איך אני צריך לעבוד בשלב שלי שאני בהתחלה.
כי באיזה שהוא מקום אני קצת אומר לעצמי שאני כבר שולט בעצמי ואני יכול לראות איזה כתבה לא ממש 
בעייתית וכו וכו 
וכשאני רואה אותך אני מבין שאין ביטוח וצריך להתנקות 
באופן יותר מוחלט.
אז ישר כח והמשך הצלחה בכל

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 5 ימים #150750

אני אמור היום להמשיך לטפל בענין של המחשב, אני מתפלל להתנהל בשפיות ושלוה, בלי אובססיה. וגם בלי תאווה, כי יתכן שאצטרך שוב לגשת לאותו מחשב בשביל שאוכל להסביר לאחראי על המחשבים את הבעיה.
אני רוצה וחייב לזכור שלבד אני לא יכול, ואני צריך להיכנע ולפנות לעזרה לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 5 ימים #150751

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 07 מאי 2024 04:34:

אני אמור היום להמשיך לטפל בענין של המחשב, אני מתפלל להתנהל בשפיות ושלוה, בלי אובססיה. וגם בלי תאווה, כי יתכן שאצטרך שוב לגשת לאותו מחשב בשביל שאוכל להסביר לאחראי על המחשבים את הבעיה.
אני רוצה וחייב לזכור שלבד אני לא יכול, ואני צריך להיכנע ולפנות לעזרה לאלוקים.

אני רוצה לחשוף בכנות שלמרות שעשיתי הרבה פעולות, ופתחתי מעגל ועוד, היתה לי שם מעידה.
האמת היא שאתמול חשבתי עם עצמי איך אני יכול להיכנס למחשב ההוא כדי לוודא שיש בו בעיות בשביל לדבר על כך עם  האחראי על המחשב, ובכל זאת השתקתי את הקול הפנימי הזה, והחלטתי להיכנס לבדוק את הענין.
וממילא חיפשתי עוד דבר או שנים של תאווה.
אני מתפלל להיות כנה ולהיות בשפיות ונקיות.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 5 ימים #150752

• 9625
  • דירוג זהב

מעומק ליבי אאחל לך לקבל עזר ממרומים להצליח לשמור על עצמך בקלות. הקשיים שנכפו עליך שלא מרצונך קשים לכולנו.

מחזק את דברי ידידינו mose ושואב ממך כוחות להמשיך וללחום גם אחרי תקופה נכבדה של ניקיון [אמנם תקופת הניקיון שלי רחוקה מסדר הגודל לשלך, אבל הרעיון מתקיים כמאמרם ז"ל אחד המרבה ואחד הממעיט וכו'].

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?

9625fe@gmail.com

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 ימים, 7 שעות #150850

אני רוצה לשתף, שמקודם ראיתי איזו מודעה על עיתון אינטרנטי שעל פי הוראת הרבנים הוא מיועד 'לנשים בלבד', ומשום מה  ברור לי שאני בכלל 'לנשים בלבד'. ואכן זו המחלה שלי. אני רוצה לשחרר את זה ולוותר על זה לגמרי, ולא לשמור את הרעיון הזה גם לא כבקבוק היכן שהוא במחסנים הגדולים שבראשי.
דבר נוסף, הייתי אמור להיות אתמול בקבוצה ולבסוף ברגע האחרון זה לא הסתדר לי כי אשתי היתה צריכה אותי בבית, וכנראה בגלל זה לא אהיה עוד השבוע בקבוצה, וגם חבל לי שלא הייתי אתמול בקבוצה כי היה לי מספר יפה לומר בימי נקיון, אני מרגיש תינוקי שיש לי חוסר אונים מול זה, אבל זאת המציאות, וההכחשה היא הדבר האחרון שעוזר לי...

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן