י"ט תמוז התשע"ז

ארבעה חודשים של החלמה אמיתית

אני זוכר את היום שהצטרפתי לקבוצה כמו היום. זה היה בשושן פורים אחרי עוד התרסקות כואבת ומדממת. וכשהבנתי ששוטטות בפורום ואפילו השתתפות בקבוצה חיה לא עושים בשבילי את העבודה. נפל לי האסימון שמשהו חסר לי. לא ידעתי מה, החלטתי להאזין לקבוצה הטלפונית של הצהריים. הקשבתי למשך כמה ימים בשקיקה עד שאזרתי אומץ לעלות להציג את עצמי ולשתף. ומאז בחסד אלוהים ובעזרת החברים אני נקי כבר ארבעה חודשים כל יום מחדש.

למדתי שם שהתכנית היא לא רק קבוצת תמיכה של חברים שכל תפקידם היא להגיד לי אוהבים אחרי כל נפילה. ולקבל את הנפילות שלי כעובדה מוגמרת.

למדתי שם מה הן 12 הצעדים ואיך הם משפיעים על חיי. ואיך חיי יראו בלעדיהם. למדתי מה העיקר ומה הטפל בתוכנית. התחלתי להבין ממה אני מנסה לברוח ובעיקר לאן. התחלתי להבין מה גורם לאנשים להישאר נקיים בניגוד גמור לטבע שלהם. ומשם שאבתי תקווה עצומה. תקווה שגם אני יוכל לעלות על איזה שהוא דרך. תקווה שלא די שמצאתי המון חברים שסובלים כמוני אלא חברים שיחד נוכל לעלות על דרך חיים שפויים ונורמליים.

אני לא מפספס אף יום בקבוצה. ובמקביל אני משתתף בקבוצה חיה ובקבוצת ווידאו כל שבוע. אני קורא בכל יום את סיכום הקבוצה שנשלחת במייל. ממליץ בחום לכל מי שעדיין סובל או לא מצליח לעלות על איזה שהוא דרך.

מחכה בכיליון עיניים להתחיל שוב מחזור חדש ביום ראשון הבא. כולכם מוזמנים.