כ"ח טבת התשע"ז

בקשת סליחה מאבא אוהב

אני מרגיש בימים האחרונים שאני צריך לעשות סוג של תשובת המשקל על דברים שכתבתי פה לפני תקופה, כתבתי על הקשר החולה שלי עם אלוקים, על זה שאני מרגיש שהוא לא סופר אותי, ועוד כהנה וכהנה תסכולים כואבים.

זהו, שאלוקים עושה בשבילי מה שאני לא הצלחתי לעשות.

אני כל כך אסיר תודה על הניסים שהוא עושה לי, לפני שנה בזמן הזה הייתי בהתפוררות מוחלטת למרות שמבחוץ זה היה נראה שהחיים שלי מושלמים, היה לי הכל ולא היה לי כלום, חייתי בשקר מוחלט, נפלתי שוב ושוב, התחלתי לחפש שימוש חי, ולא הבנתי מה קורה לי,כל דבר שעשיתי אחרי תקופה התפרק ולא החזקתי בו מעמד.

הייתי מתחיל לקום בבוקר מוקדם, הולך להתפלל יומיים, מרגיש מאושר ועובד ה' מופלג ואז שוב צופה בפורנו עד 4 לפנות בוקר ושוב משקר על אשתי שבכלל ישנתי על הספה ושוב קם ברגע האחרון ולא מתפלל שחרית ושוב מרוב תסכול לא הולך לכולל ושוב צופה בפורנו כל הבוקר ושוב מאונן ושוב הולך למקווה ומתחיל מהתחלה וחוזר חלילה רק ברצף הולך ומתגבר.

והיום, קיבלתי מתנה עצומה מאבא אוהב, קיבלתי חוויה של אלוקים שנמצא שם בשבילי, אבא טוב שעוזר לי, שמחבק ומלטף אותי, שאני יכול לסמוך עליו שהוא ינהל לי את החיים ואני לא צריך להמשיך עם הטירוף הזה ולהחזיק בכל הכוח שהחיים לא יתמוססו לי בין האצבעות.אני יכול היום לבקש ממנו שיהיה איתי בכל מיני מצבים קשים, והוא פשוט עוזר לי.

אני יכול לבקש ממנו לפני יחסים עם אשתי שיהיה איתי שם, בעבר לא הייתי מסוגל להתפלל לפני יחסים, הרגשתי לא כנה, הוא רק הפריע לי שם, היום אני יודע שאני צריך אותו שם, כשהוא נמצא איתי או יותר נכון כשאני רוצה אותו איתי שם, הכל נראה אחרת, אני יכול להיות בנתינה, אני מתמלא ולא מתרוקן.

יותר קל לי להיות כנה עם אשתי ועם הסובבים אותי, אני לא מפחד כל כך מה יהיה, אני יודע שאני בידיים טובות, וזה ממש משנה לי את החיים, כי כשאני כנה עם אחרים אני גם כנה עם עצמי, וכשאני כנה עם עצמי אני יכול לשים לב למה שקורה איתי ולהגיב למה שאלוקים שולח לי כדי לצמוח משם.

תודה שאתם איתי.

אוהב אתכם.