עדויות אישיות

סרטון הווידאו המוצג כאן מכיל את סיפורו האישי של משה.

נא התאזר בסבלנות בזמן שהוידאו נטען.

 


"הייתי מכור 12 שנה, תמיד חיפשתי ותהיתי מי יכול לעזור לי. לפני כמה חודשים נתקלתי באתר שלכם. כשהתחלתי לראות את כל המידע הנהדר שנמצא שם, ישבתי מרותק שעות. אני חייב לומר שמאז לא נפלתי, ברוך השם, ועכשיו אני מרגיש טוב מתמיד. אתם הרבה יותר מסתם ארגון. בשבילי אתם כמו בית החולים של השם."

— יצחק

"אני זוכר שכאשר הייתי ילד היו לי יחסים קרובים מאוד עם השם. ואז, ברבות השנים, דיברתי אתו רק מדי פעם בפעם. בשנות העשרים לחיי כבר ידעתי שהוא כאן, אבל לא הייתה לי שום כוונה להיות עוד "מאמין עיוור". הייתי צריך הוכחה. אז אמרתי לו "אני לא אאמין בשום דבר. אם אתה אמיתי, תוכיח לי." במבט לאחור, אני רואה כל כך הרבה דרכים שבהן הוא הוכיח לי, אבל אני החמצתי את כולן. ואז הפכתי לפריק של תאווה. בעקבות זאת הגעתי לכלא, היו לי כמה נישואים כושלים ובתי התנכרה לי. התחלתי אט-אט לעשות תשובה, אך ההתמכרות שלי לתאווה לא נתנה לי מנוחה...היו לי עדיין מרתונים של התנהגות הרסנית שקשורה לתאווה. ואז, לגמרי במקרה (קרי: השגחה פרטית), מצאתי את האתר הזה. הצלחתי להישאר נקי 120 יום, ברוך השם, אך מה שהכי חשוב כאן הוא שהספקנות שלי סוף סוף התפוגגה בעזרת תקופת הימנעות רצופה זו. בעזרת האנשים באתר והחוויה האמיתית מאוד של יד השם שמחזיקה אותי ושומרת עליי, חוויתי, באופן האישי ביותר, חוויה אמיתית ומוחשית של נוכחות הקב"ה ומציאותו. הגעתי לשפל התחתיות וקרוב לוודאי שהייתי כבר מת אלמלא "שמור עיניך". תודה ועוד תודה."

— חיים

"התמודדתי, בלי הצלחה, עם הבעיה הזאת לפחות 40 שנה. קראתי ביסודיות את מדריך "שמור עיניך" והייתי רוצה לעשות את מחברו לרב שלי. "כמים קרים לנפש עייפה", יצירת המופת הזאת עוררה בי תקווה מחודשת שאולי אצליח להיות מה שהתלמידים שלי חושבים שהנני. אני שופך את לבי לפני הקב"ה בתקווה שיום אחד אוכל לסייע, במקום להסתייע בכם. הלוואי והיו בפי מילים לבטא כמה אני מברך אתכם, שכן הצלחתכם היא הצלחת כלל ישראל".

— שמואל

"אתם לא יכולים לשוות בנפשכם את ההשפעה שהייתה ל"שמור עיניך" על חיי. מאז שהצטרפתי לפורום, חיי פשוט השתנו לטובה כמו צב שיוצא אט-אט (מהר בעצם) משריונו. התחלתי לחיות חיים תוססים, חיים של שליטה והיגיון, להבין את עצמי ואנשים אחרים סביבי. פקחתי את עיניי, הבנתי את מצבי המייאש ועשיתי סיבוב פרסה מהיר. ואו! 125 ימים חלפו מאז שהצטרפתי לפורום. לפני 125 יום נולדתי מחדש. נכון, אני רואה את עצמי כתינוק בן ארבעה חודשים. אני רואה את נשמתי גדלה מדי יום ביומו, כמו ילד שאומד את גובהו שוב ושוב. לא התפללתי במסירות כזאת כבר הרבה זמן. הלימוד שלי השתבח מאז ששבה השלווה למצפוני. בני משפחתי מעולם לא היו קרובים אליי יותר ממה שהיו בחודשים האחרונים, והרשימה עוד ארוכה. בזכותכם השתפרו חיי לאין ערוך. אני יכול לדבר עם ילדיי על יהדות בלי להרגיש צבוע. אני יכול לשיר זמירות בשולחן שבת בלי להרגיש אשם. אני יכול ללחוץ את ידו של הרב בלי לומר לעצמי "לו רק ידע". אינני יכול להביע במלים את התודה שאני חייב לכם."

— אפרים

"כשאני מסתכל לאחור, למקום שבו הייתי לפני שלוש שנים, אני לא יכול להאמין למה שהשגתי בכל הנוגע למחשבות שלי ולמקומות באינטרנט שאליהם הלכתי מאוחר בלילה. אי אפשר לזהות אותי היום, ברוך השם, ואני כמעט יכול לומר שניצחתי את הבעיה הזאת. העובדה שהגעתי עד הלום היא כולה בזכות מה שעשיתם למעני, שלא לדבר על אלפי האנשים האחרים שלהם עזרתם."

— אהרון

"הפקתי תועלת מקצועית ואישית מהרשת שלכם במשך למעלה מ-17 חודשים. כמעט ברגע שהתחלתי לקבל את המייל היומי, הפסקתי להיכנס לאתרי פורנו וכדומה."

— יורם

 

כלי זה יפתח לך בעוד שבועיים