כלי 5 – מייל חיזוק יומי

כלי 5 – מייל חיזוק יומי

כאשר התחלנו את התהליך, הבנו שאין מדובר בהחלטה בלבד, כיוון שזאת כבר עשינו אין-ספור פעמים. יחד עם זאת, גם הבנו שמדובר כאן במסע ארוך, לא בפעולה של "זבנג וגמרנו". אלו מאיתנו שהינם מכורים (בכלים המתקדמים נלמד כיצד לזהות אם אנו מסווגים ככאלה), יודעים שזהו תהליך לכל החיים, אבל גם אלו שרחוקים מהתמכרות ומתמודדים עם תאווה "נורמלית", יצטרכו חיבור קבוע למקורות שיעניקו להם תזכורת וכוח להתמודדות.

בדיוק לצורך כך קיים אימייל חיזוק יומי, העוסק בהתמודדות עם התאווה, ונשלח מדי בוקר לאלפי חברים המקפידים לא להחמיץ אותו בכל מחיר.

במגזין היומי נמצא סיפורים של חברים המשתפים אותנו בהתמודדות שלהם, רעיונות שיעזרו לנו בגישה נכונה יותר, טיפ יומי ועוד. ברור שלא כל מה שמופיע במייל מדי יום יתאים לנו, כאשר לעתים יהיו דברים שמתאימים לכאלו שנמצאים במצב קשה מאיתנו, ולעתים להפך. אין הכוונה שנאמץ כל מה שנכתב במייל כאילו הוא תורה למשה מסיני, אלא שנישאר מחוברים לתהליך וננסה למצוא את הדברים שיותר מדברים אלינו.

רבים מאיתנו נרשמו למייל, אבל אחרי תקופה הפסיקו לפתוח אותו ולקרוא בו. זה יכול להיות בגלל עומס בעבודה, או בגלל הרגשה שאין בכך עוד צורך, אבל בדרך כלל זו טעות, כיוון שהמייל היומי הוא כלי עוצמתי שמעניק לנו הרבה עזרה וידע שחבל מאוד לוותר עליהם.

האימייל היומי הזה נותן המון ניסיון, כוח ותקווה, בין לחברים חדשים ובין לוותיקים יותר. כאשר אנו קוראים על כאלו שהיו במצב שלנו או גרוע מכך, והיום הם נקיים שנים ארוכות וחייהם השתפרו בלא הכר, או כאשר אנו קוראים על התמודדויות של חברים חדשים הנמצאים בדיוק במצב שלנו, זה גורם לנו להאמין שאפשר אחרת. גם אם איננו משתמשים באותם כלים, וגם אם ניסינו חלק מהדברים ונכשלנו, עדיין יש לקריאה היומית השפעה חזקה עלינו.