ברוכים הבאים, אורח

אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! 2383 צפיות

אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94631

שלום חברים
כל שנה ושנה אני מתענג וסובל מחודש ההתעורות והתשובה "אלול".
אני מנצל את הזמן בלחשבן כמה פעמים אוננתי \ צפיתי בפורנו \ הסתכלתי על נשים.
ואז אני חושב על כל העונשים שקיבלתי מאלוקים השנה, על זה שאני פשוט כישלון.
זה סוג של כיף כשאני מתחיל להאשים את הסביבה שלי, את האינטרנט, את התרבות, את היחס של ההורים שלי אלי.
זה משחרר לדעת שלא אני אשם. הלואי שאלוקים היה חושב כך. הוא לא מפסיק למרר לי את החיים.
הפסדתי כסף ? זה פשוט, אלוקים שונא אותי. אחרי ששפכתי ליטרים של זרע, איך אפשר לאהוב אותי ?
אני אהיה חייב לישפוך כמות כפולה של דמעות כדי שאלוקים אפילו ישקול לחבב אותי כידיד רחוק.
זה עבודה קשה מידי, אין לי סיכוי, אז בשביל מה לנסות אפילו.
ואז אני מחליט שלפחות לאלול הנורא לא אאונן, וכך לפחות אחיה לחודש אחד בשנה הקרובה.
נפלתי באלול ! אני הולך למות, בדוק ! אז לפחות לא אאונן מעכשיו עד המוות. כמה זמן זה כבר ?
איזה טמבל אני שאני מאונן יומיים לפני יום כיפור, עכשיו באמת הלך עלי. ביומיים הבאות אני נישבע בשמו שלא אאונן.
אני עומד בתפילה ביום כיפור, מצמיד את הסידור לפנים שלי, ומוריד את הטלית על הפנים, ופשוט בוכה בלי מעצורים.
דיייי.... אלוקים, תסרס אותי כבר. נימאס לי. קח לי את העולם הזה, אבל לפחות שאהיה לי עולם הבא.
אני לא יכול מול העבירות האלו יותר.
אחרי התפילה אני לא יכול יותר, אני חוזר הבייתה לישכב דקה על המיטה.
אבל לא נוח לי, יומיים לא אוננתי. אני לא יודע מה ניכנס בי כשאני מתחיל לאונן. אני קופץ מהמיטה, ומקלל את עצמי.
אתה משוגע ? לאונן ביום כיפור ? לא עובר כמה דקות ואני כבר אחרי שאוננתי. מאז ועד סוף יום כיפור אני כבר לא בוכה.
אני גמור ! אין טעם יותר.
אבל השנה אני נורא מבולבל. אני נקי כ"כ הרבה זמן בעז"ה. אני מאמין היום שאלוקים אוהב אותי גם כשאני מאונן.
אני חולה, ולא עברין. אז מה אני עושה השנה ? ליבכות ? לחגוג ? לפחד ? לישמוח ?
בחיים לא היה לי כזה יום הדין. איך עושים תשובה בלי הלקאה עצמית ? איך מתקרבים לקב"ה כשאני לא שונא את עצמי ?
אני מרגיש כמו ילד שלומד לראשונה בחייו מה זה יום הדין. עד עכשיו המצאתי את יום הדין. מה זה באמת ?
אני מאוד מבולבל.
"השיבנו ה' אליך ונשובה", אלוקים תביא אותי אליך, תדריך אותי בתשובה אמיתית. אני חסר אונים, וצריך אותך.
אני מאמין בך אבא, שתעזור לי.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94636

וואו חזק מאוד!
החוסר שליטה... הבריחה... והקטע שזהו, אין למה לבכות יותר. אדישות. אפטיות. מוות...

אוהבים

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94641

וואו..
מציע לך פשוט לפנות אליו אחי ככה זה הכי הכי פשוט והכי אמיתי. תפנה אליו תבקש ממנו שיאיר לך את דרך התשובה.
אגב, היום ראיתי משהו מאוד מחזק, שגם בדור המבול, אחרי שהם חטאו כל כך הרבה וכמו שאנחנו יודעים מהמפרשים שאמרו שהם הוציאו זרע לבטלה וכו' והתאוות שם היו קיצוניות, אף על פי כן - הקב"ה חיכה להם עד שיחזרו בתשובה. הוא המתין שהם ישובו מדרכם הרעה. אבל אחרי שעברו כבר בערך 120 שנה אז ה' אמר לנוח לבנות תיבה וכו'.
אבל מה החלק המחזק פה?
שגם הם - עם כל השפיכות זרע המטורפות, שהמדרש רבא או אחד מהפרשנים (אני לא זוכר פשוט) אומר שהם היו שופכים את זרעם על העצים והאבנים וכל מה שכתוב שהשחית כל בשר את דרכו וכו' - עם כל זה - הקב"ה עדיין רצה והאמין בהם שהם יכולים לחזור בתשובה! זה עצום.
המון בהצלחה אחי.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94649

שלום חברים
אחרי שקראתי שוב את מה שכתבתי. אני מרגיש שאולי פירטתי יתר על המידה.
אבל המחלה שלי אוהבת להסתתר, היא לא רוצה שאף אחד יגלה אותה.
אז אני חייב לחשוף אותה בפניכם, ולהשתמש באותם מילים שהמחלה שלי משתמשת.
אז לאלה שרגישים ולא אוהבים לישמוע שיתוף גלוי כזה, אני מתנצל.
אני לא הולך להשתנות, כי זה איך שאני מתמודד עם המחלה שלי.
אבל אני יכול לפחות להתנצל.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94652

כתבת אותי ממש.
הזכרת לי תקופות שהתחלתי כבר לשכוח. 
הזכרת לי כמה כאב היה שם. 
תודה לוחם אמיץ! 

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94682

תודה ענקית על זה.
הייתי בקבוצה וחלקתי חוסר אונים על הימים הנוראים האלו בשבילי.
לא ראיתי הרבה חברים שמזדהים, (היו כמה)

בהתחלה, ניסיתי לברוח מזה שמגיע ראש השנה, סליחות מאן דכר שמיה? אין סיכוי השנה שאני יאמר סליחות ואני ישאר שפוי.
אבל באסירות תודה ענקית, ממש נס מאבא (שאני רוצה להאמין שהוא) אוהב, אני לומד להתחבר לימים האלו מתוך כניעה פשוטה למלכותו יתברך, לנסות לצאת מריכוז עצמי ואגו ולשאול את עצמי רק להיום מה הוא רוצה ממני בלי פרפקציוניזם, וזה עובד בשבילי הרבה יותר טוב מהדמעות ששפכתי כדי למחוק את הטיפות ששפכתי.

תודה לך לוחם.
אוהבים. 

תגובה: אני סקסוליסט, הלך עלי, יום הדין !!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #94692

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

מוכר. מאוד. זה תהליך. רק תשאר על "הכביש", אני מאמין שכל השאר יקרה. ככה היה אצלי. אז הבנתי שכבר לא הלך עליי, אלא "הולך" לי. סוף סוף..
אתה מוזמן "להנות" מהניסיון שלי - כאן.

חיבוק

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן