ברוכים הבאים, אורח

בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה.
(0 צופה) 

נושא: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. 12642 צפיות

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 7 חודשים #43913

• pureman
  • חבר קבוע
נתן היקר
תודה רבה ענקית לך... אני נמצא בתחילת הדרך, בראשיתה של המסע. והסיפור שלך כל כך נגע לליבי...
קיבלתי ממנו כל כך הרבה חיזוק ותמריץ להצליח...
אני מאוד מודה לך ושהשם יעזור לך להמשיך ולהתמיד בדרך זו כל חייך

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 7 חודשים #44007

• איתי
  • חבר חדש
מרגש מאוד יו יורדים לי דמעות ה' אוהב אנשים כמוך אני חושב שעכשיו אתה באמת נקי.  וכזו אישה "בחייאת"  אל תעזוב! 

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 7 חודשים #44067

נתן
תודה רבה לך על מה שכתבת אני מאחד מאלה שתמיד חשבתי שאוכל לצאת מזה לבד ואני מנסה למצוא את הדרך כשזה לא לבד...
נגעת לליבי מאוד בפרט המשפט הזה "היא אמרה לי באותו הערב, גם אם תלך לזונות, אני לא אעזוב אותך" אני לא יכולתי להפסיק לבכות ממה שאמרה לך
בהצלחה לכולונו

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 7 חודשים #44234

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
Hard ואיתי, תודה על התגובה. גם אני בוכה כשאני מציף בתוכי את הסצינה הזו.
עם הזמן גיליתי שמה שאשתי חשפה בפני, הוא גם מה שאני יכול לקבל מאלוקים.
הידיעה הזו עזרה לי לקבל את עצמי יותר ויותר.
אכן בהצלחה לכולנו.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 4 חודשים #50480

• arielwriter
  • דירוג זהב
נתן אתה מלאך!

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 4 חודשים #50531

• בער
  • חבר חדש
שלום רב

תודה על הפוסט, קראתי ובלעתי כל מילה, מרגש מאוד, בזכותך, עשיתי מעשה טוב ומחקתי כל המספרים של .... בטלפון שלי,
שאני הולך ל-ז-ו-נ-ו-ת????

תודה רבה
דוב בער

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 4 חודשים #50532

• בער
  • חבר חדש
פשוט מדהים  ומרגש, איך האשה, קיבלה את זה בכזאת אהבה, ובקשר של קיימא ובאהבה אמיתית... כל הכבוד

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53816

• כנפי רוח
  • חבר קבוע
  • כנפי רוח
פשוט כנה מדהים
תודה שהראת לי את התהליך אותו אני צריך לעבור
חוסר אונים עדיין לא 100% מופנם אצלי ואולי בזכותך אתחיל לצעוד...

GYE260
"אבא אני צריך לדעת בכל לבי שלמסע הזה יהיה סוף טוב שכל מה שאני עובר בדרך יהפוך חולשה לשמחה גדולה"(אביתר בנאי, אבא)

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53820

• נתן במתנה
  • דירוג פלטיניום
תודה. עדיין מפתיע אותי שאנשים מושפעים מהסיפור שלי.
אשמח להיות בקשר
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53858

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
נתן במתנה היקר,

בדיוק השבוע יצא לי לקרוא שוב את כל הסיפור שלך והיה לי המון תועלת מכך (וסליחה שהמתנתי עד ההקפצה הנוכחית כדי לכתוב את זה...).

לי אין שום תיעוד מכל אותן שנים כואבות של התמודדות, אבל אני לא רוצה לשכוח איך זה היה. אוסף הוידויים שלך הם בדיוק מי שאני, וזה מאוד עוזר לי לחוות שוב ושוב את המקום אליו אינני רוצה לחזור.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #53863

• יעקב י
  • חבר ותיק
ריגשת אותי ממש... כמעט ואני בוכה.. עד כמה זה נכון הרבה דברים שכתבת, אמנם אני ב"ה לא הגעתי למצב הזה אבל אני הגעתי למצב לא טוב...
ממש תודה על זה... נתת לי כוח להמשיך(אתמול נרשמתי באתר ומאז אפילו אין לי חשק לחטוא ב"ה). בהצלחה!!

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #54473

• guni (אחד שלא יודע)
שלום נתן,
רק עכשיו נחשפתי לסיפור שלך. הזדהיתי מאוד עם התהליך שעברת, ואני מקווה שיום אחד אני אוכל להתבטא כך על עצמי ולכתוב את סיפור חיי. כרגע זה נראה לי בלתי אפשרי בעליל.
משפט אחד הקפיץ לי את הפיוזים - זה על אלוהים שרוצה אותי כנוע, חלש, מתחנן. זה מרגיז אותי נורא לקרוא דברים כאלה. לא אוהב שהוא משחק בי.  אבל העולם למרבה הצער איננו מקום מושלם.
תודה רבה על השיתוף שלך!

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 10 שנים, 2 חודשים #54521

• נתן במתנה
  • דירוג פלטיניום
שלום גוני,
שמח שהסיפור שלי נגע לליבך.
באמת היום הייתי מנסח את המשפט הזה קצת אחר, ממקום יותר מפויס מול אלוהים.
הייתי אומר שהוא רוצה אותי בדיוק בגודל הטבעי שלי, חלש מול דברים מסוימים חזק מול דברים אחרים, ובעיקר מודע למגבלותי ומנסה באופן פעיל להתפלל לעזרה לשנותם.
אני מניח שזה לא עוזר לך, אבל אולי זה ההבדל בין התפילות הנואשות של הצעדים הראשונים לתפילות היומיומיות יותר סביב צעד אחד עשרה וצעד שבע.

תודה על תשומת הלב
סיפורי האישי

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61983

נתן, קראתי את הסיפור [לא כולו] והזדהיתי עד לכאב עם כל מילה, כאילו פרסת את חיי מול עיני, הבאת אותי כמה פעמים לסף בכי, ואני מתפלל אל רבש"ע שיוציא אותי ג"כ כבר מתוך מחלתי,

בעניין: בעקבות עצת הספונסר , כתבתי את הסיפור שלי באריכות. בהחלמה. לפני 9 שנים, 9 חודשים #62162

• הראל12
  • דירוג כסף
עכשיו היה לי התקף תאווה וברחתי אל הפורום לחפש הודעה שתציל אותי. כשקראתי את ההודעה שלך, כל כך התמלאתי בזעזוע לאיפה אני יכול להגיע שמיד עבר ההתקף.
סיפור מאוד חזק, כל הכבוד שהצלחת להתגבר על התאווה אחרי מה שעברת!
בעיקר נדהמתי מהעובדה שמההודעה הראשונה שכתבת בפורום נשארת נקי!
הלוואי שגם אני אצליח יום אחד להגיע לזמן נקיות ארוך מאוד.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן