ברוכים הבאים, אורח

מתחיל כאן שינוי!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל כאן שינוי! 2232 צפיות

מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143601

שלום!
כיום בן 22, בישיבת הסדר.. השנה שחלפה היתה לא פשוטה, נסיונות קשים להתגברות, קבלות שלא מצליחות וייסורי מצפון. השלב של הדייטים מתחיל. חברים שלי כבר מתחתנים, חלקם עם ילדים ואני עדיין לא יכול להתחיל כי אני שקוע בתוך התאווה הזאת. מקווה שאצליח בתהליך ומאחל לי ולכולכם לדעת לנתב את התאווה לעבודת ה' וכן זיווג הגון ורפואה שלימה. אמן!

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143602

• mitmoded
  • דירוג זהב

אוהבים אותך אח יקר 
מציע לך לנסות לא רק להילחם מול התאווה אלא לנסות להבין על מה זה יושב מה אתה מחפש שם

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143609

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

בעז"ה, שאלוקים יהיה איתך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 8 חודשים #143665

כל כך מבין אותך אחי! אני במצב שלך (כמובן בנקודה שהצגת) בדיוק! מוזמן ליצור קשר, קצת לדבר, לשתף... ותכתוב אחי.

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 7 חודשים #143900

שלום אח יקר בהצלחה!

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 7 חודשים #143909

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום גאולה ומשה שלמה
חברים יקרים יש כאן פיתרון
צריך רק נכונות, כניעה

תגובה: מתחיל כאן שינוי! לפני 1 שנה, 6 חודשים #143947

• רוח חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר ותיק

היי אח יקר, כ"כ מבין את התיסכול שלך מהמקום שבו אתה נמצא. מתחבר מאוד למה שמישהו כתב פה על זה שצריך להבין מה יושב על התאווה הזו. לרוב, יש לנו הרבה צרכים רגשיים שהמוח שלנו למד לתת להם פורקן באופן של פורנוגרפיה ושז"ל (שפיכת זרע לבטלה), אך אם נזהה את הצרכים וניתן להם מענה אחר זה יהפוך את ההתמודדות שלנו לקלה הרבה יותר.
אני לא יודע בדיוק באיזה מקום אתה נמצא, מהן הנפילות שלך ומה התדירות שלהן אבל באופן כללי בתור אחד שהיה בדיוק במקום שלך אני ממליץ לך לקחת איזו מטרה (לדוג' אתגר 90 הימים) ולהחליט שאחרי שהשגת אותה אתה מתחיל לצאת. ההתמודדות מול התאווה הזו האי תיק לכל החיים ואם יש רצון ויש יכולת (אתגר מסויים שעמדת בו) אז לדעתי אל תלקה את עצמך כל החיים. תתפתח ביחד עם בת הזוג שלך.
המון בהצלחה ומוזמן בשמחה לפנות בפרטי!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן