ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהלן 728 צפיות

אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143566

טוב אז ב"ה איכשהו הגעתי לאתר הזה, מקווה מאוד שהאתר הזה יצילני מיצר הרע..
אז ככה: אני עוד מעט בן 21 כרגע בצבא,  כבר כ8 שנים אני מתמודד עם הפורנוגרפיה, אמנם יש לי סינון על הטלפון כבר המון שנים כמעט מאז שיש לי טלפון, אבל ברמות שונות, ב"ה לאחרונה הבנתי שהרמה שהייתי בה לא מספיק טובה ואפשר לעבור אותה בקלות אז עליתי לרמת חסימה יותר גבוהה, ב"ה מאז כשאני לא בבית, אין לי גישה למכשיר ללא סינון, אז אני נקי ב"ה, הבעיה היא כשאני מגיע הביתה, אני אומר לעצמי, היום אני אלמד תורה, אני אעזור בבית, אצא עם חברים, אפילו התחלתי ללמוד לנגן, כדי להוסיף הרגלים, אבל עדיין כמעט כל פעם שמגיע הביתה- איכשהו מוצא את עצמי עם המחשב הלא מסונן ובום! נפילה! אשמח לעצות איך לצאת מזה, איך להפוך את היצר ליצירה:)

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143567

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים אותך.
לא מובן מאליו הצעד שעשית לשתף, לבקש עזרה, עצות.
תראה הרבה משתפים שבבית יש להם טריגר וקשה להם.
הדרך שאני מציע ועובד אצל רבים - זה קודם להתקין סינון, להתעסק בחיובי, לא להיות במצב עכב"ר. ולהיות מחובר לעצמך ולאלוקים אוהב. 
ואם אתה מרגיש מכור - אז יש תוכנית של 12 צעדים, מציע לך לנסות. 

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143570

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

שלום חבר
אני מאוד מזדהה עם המצב הזה כי גם אצלי בבית זה עיקר הבעיה
לפחות ככה חשבתי עד לא מזמן, וממש אני נופל בלי לרצות ובלי יותר מידי להתכוון ואפי' בלי אובססיה מוקדמת פשוט ההרגל הזה שאני יכול ליפול בבית בנוחות..
מה שאני כרגע עושה בעניין הזה , אני נמצא בקבוצות גמילה של 12 צעדים ולכן יש הרבה חברים שאני בקשר איתם ואני יכול להתקשר אליהם לפני זה ולפתוח איתם מעגלים שזה כל מיני כלים טובים אבל זה כרגע לא רלוונטי בשבילך כי אתה לא נמצא איך שאני מבין בקבוצות הללו
אבל עכ"פ דבר נחמד שעזר לי לפעמים זה לעשות נדר כדי שלא אמצא את עצמי פתאום כבר אחרי נפילה לכן אפשר לעשות נדר שאם אני יהיה על המחשב באותו יום אני יתן מאה ש"ח או איזה סכום שיפריע לך חסרונו לצדקה
או אפי' שעד שתשתף כאן באתר אם תעשה משהו אחר על המחשב וכל מיני דברים כאלו, וזה יכול לעזור לך שלא תחליק בלי לשים לב 
וכמו שדייב 2 בהודעה הקודמת אמר שאם אתה מכור אז אולי תנסה להגיע גם לSA אבל בינתיים תנסה את זה ושיהיה בהצלחה!

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143574

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אפוטרופוס כתב on 12 אוג' 2022 15:24:

טוב אז ב"ה איכשהו הגעתי לאתר הזה, מקווה מאוד שהאתר הזה יצילני מיצר הרע..
אז ככה: אני עוד מעט בן 21 כרגע בצבא,  כבר כ8 שנים אני מתמודד עם הפורנוגרפיה, אמנם יש לי סינון על הטלפון כבר המון שנים כמעט מאז שיש לי טלפון, אבל ברמות שונות, ב"ה לאחרונה הבנתי שהרמה שהייתי בה לא מספיק טובה ואפשר לעבור אותה בקלות אז עליתי לרמת חסימה יותר גבוהה, ב"ה מאז כשאני לא בבית, אין לי גישה למכשיר ללא סינון, אז אני נקי ב"ה, הבעיה היא כשאני מגיע הביתה, אני אומר לעצמי, היום אני אלמד תורה, אני אעזור בבית, אצא עם חברים, אפילו התחלתי ללמוד לנגן, כדי להוסיף הרגלים, אבל עדיין כמעט כל פעם שמגיע הביתה- איכשהו מוצא את עצמי עם המחשב הלא מסונן ובום! נפילה! אשמח לעצות איך לצאת מזה, איך להפוך את היצר ליצירה:)

יש כמה כלים שיכולים לעזור, אם אתה לא ביכולת לסנן את המחשב, אתה יכול לנסות את הכלי של נדרים, זה עוזר מאוד אם אתה לא מגזים עם זה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143586

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר ותיק

סומכים עליך שתצליח. הגעת למקום הנכון!

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143603

• mitmoded
  • דירוג זהב
ברוך הבא אפוטרופוסכל הכבוד על האומץ והנכונות למצוא פיתרון לבעיהאני מאמין שכבר ניסית הרבה פתרנות (דתיים נפשיים פיזיים וכו) ולא כל כך הצלחתבשביל לפתור את הבעיה שלי לא מספיק לי "רק לא לאונן" או "רק לא לצפות בפורנו" אני צריך משהו יציב וחזק יותר שבאמת יעזור לי להפסיק לברוח ולהתחיל להתמודד עם החייםאני גיליתי לאט לאט שה"בעיה" שלי יושבת בעיקר על מצוקה ריגשית, הרגשה שאני לא אהוב ולא מוערך, הבחורות בפורנו תמיד מחייכות אלי ואוהבות אותי (לפחות ככה אני גורם לעצמי לחשוב)מציע לך לנסות למצוא פיתרון שיעבוד לך וייתן לך חופש ושחרור אמיתיאוהבים אותך תמשיך להגיב ולהשתתף כאן בפורום יש כאן המון דברים טובים שיכולים לעזור לך

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143619

תודה רבה על כל העצות!
אני ארחיב קצת על עצמי: כנראה כמו הרבה אנשים פה אף אחד לא יודע על ההתמכרות שלי, כלפי חוץ אני מאוד דוס, לא מפספס תפילה במניין, קובע עתים לתורה, ומאוד אוהב ללמוד, גם בין אדם לחברו אני משתדל מאוד להיות אדם נוח עם הבריות, וגומל חסדים.
אבל יש בי איזה פחד לספר על ההתמכרות, אני חושב שההורים שלי לא מודעים לסכנות האינטרנט, כשרציתי שיעשו לי סינון על הטלפון תירצתי שאני רוצה כי בישיבה מכריחים אותי לעשות. יכול להיות שאני מפחד שאם אספר אתפס כרשע, כחוטא בפני ההורים. אפילו שיש לי איתם קשר ממש טוב. יכול להיות שבגלל זה הפתרונות שאתם מציעים ללכת למפגשים, אני חושב שכרגע זה לא יקרה, כי אני לא מעוניין בחשיפה, וגם כי אני חייל קרבי, אז אני לא אוכל להגיע כל כך, לגבי נדרים זה משהו שניסיתי פעם קצת, אבל זה לא ממש פגע בי, דווקא סמכתי לתרום לצדקה קצת מדי פעם, זה לא היה משהו שגרם לי, תודה רבה על כל העצות, בעז"ה נעשה ונצליח!

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143664

מצטרף להמשתוקק.

המצב שלך הוא בדיוק כמו שלי, רק שאני לא קרבי אני חושב שאם הקונספט של הנדר יהיה יותר תובעני ועם תרומה באמת משמעותית זה יעמיד אותך יותר.

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143667

[dir=rtl]אני באמת החלטתי לנסות ללכת על הרעיון של הנדר, כרגע בלי נדר

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 7 חודשים #143673

תגובה: אהלן לפני 1 שנה, 4 חודשים #144640

• ברית
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר ותיק

תגידו,יש עוד משהו באתר חוץ מלהציע את תוכנית 12 הצעדים?
זה די מייאש אותי, מה יעשה מי שאין לו אפשרות לעשות את תוכנית 12 הצעדים?!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן