ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם חדש כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם חדש כאן 1242 צפיות

שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142329

• ל.ק.י
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

הייתי רוצה לשאול בכנות האם יש דבר כזה שמירת הברית בדורנו? האם אפשר להגיע למצב שבן אדם נקי לגמרי ולא מרגיש צורך לשגעון הארור הזה??
ואם זה אפשרי בע"ה האם זה גם כשיש סמארטפון, או אולי רק עם כשר והתנזרות גמורה מהאינטרחטא.
תודה לעונים.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי ל.ק.י. סיבה: תיקון שגיאת כתיב

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142346

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

הרצון שלך להיפטר לגמרי מהתאווה, ועדיין להמשיך להחזיק באינטרנט בלי סינון, הוא דבר שאין בן אדם שלא יזדהה איתו. אבל, לדעתי הצנועה לפחות, הרצון הזה מגיע מעצלנות - אין לי כח להתמודד מול התאווה, אז הלוואי שהיה כדור פלא שהיה מעלים אותה לגמרי כדי שאני לא אצטרך לעבוד.
ושלא תחשוב לרגע שאני מתנשא עליך כי אני מרגיש את הרצון הזה מדי יום ביומו. אבל כיום אני יכול לשאול את עצמי שאלה מאוד אלמנטרית (שהתעלמתי ממנה במשך שנים): לצה אלוקים נתן לי את התאווה? אין ספק שאם הוא היה רוצה הוא היה מסוגל לקחת ממני את התאווה חוץ מאשר לאשתי לעתיד (בעז"ה), אז למה הוא לא עשה את זה?

התשובה לזה משתנה בין אדם לאדם, אבל אני מאמין על עצמי שרבש"ע נתן לי את התאווה כדי שלא תהיה לי ברירה אלא לפתח את הרמה הרוחנית והרגשית שלי כדי למצוא תחליפים לתאווה שלא גורמים לי לכ"כ הרבה סבל.

ממליץ לך לקרוא פה בפורום פוסטים של חברים, ובהצלחה בהמשך הדרך!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי אבי0533.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142355

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
ל.ק.י כתב on 27 אפר' 2022 08:05:

הייתי רוצה לשאול בכנות האם יש דבר כזה שמירת הברית בדורנו? האם אפשר להגיע למצב שבן אדם נקי לגמרי ולא מרגיש צורך לשגעון הארור הזה??
ואם זה אפשרי בע"ה האם זה גם כשיש סמארטפון, או אולי רק עם כשר והתנזרות גמורה מהאינטרחטא.
תודה לעונים.

אמרו שכאשר ניסו לעשות מחקר על הפורנוגרפיה בארצות הברית, אז חיפשו אנשים שלא צפו כלל לצורך המחקר אבל לא מצאו כלל.

אני חושב שזה עונה לך על השאלה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142356

• ל.ק.י
  • חבר חדש
:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142357

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

וואו, חמש עשרה שנה זה נשמע די רציני!

אני אישית הייתי ממליץ לך לנסות להגיע לקבוצות החיות של SA, תנסה 5-6 מפגשים ותראה אם זה מתאים לך...
מאחר שנשמע שהנקודה של הסמארטפון די חשובה לך, אומר שיש חברים שב"ה יש להם כבר כמה שנות נקיות טובות ובמקום שהם נמצאים הם יכולים לעבוד עם אינטרנט עם הגנה מינימלית (או אפילו פתוח לחלוטין) בלי לפחד מנפילה. אבל בהתחלה, זה ודאי וברור שאנחנו צריכים לשים לעצמנו גדרות שימנעו מאיתנו ליפול בקלות רבה מדי כשנרצה. כדוגמא אישית, אני גילתי בדרך הקשה שעבורי החזקת מכשיר שאני יכול לראות בו סרטים בפרטיות (כלומר נגן MP4) חמורה בשבילי כמו סמארטפון כי הייתי מוריד בשקט במחשב של איזו ספריה ואז רואה בנחת בשירותים. אסירות תודה על שיכולתי לוותר על זה.
חזק ואמץ.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142368

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר,
שאלה, למה אתה שואל?
אם סתם לצורך מחקר, אז קשה לענות לך תשובה,
אבל אם אתה סובל מזה, ורוצה לצאת,
אז יש פה פתרון, אחד מצליח יותר ואחד פחות, אבל כולם מתקדמים ההחלמה, 
יש שתי אפשרויות, נקי לגמרי בלי מחשבות זרות, וזה קשה למצוא,
אפשרות שניה, לא לפעול על התאווה, אפילו שמאוד מושך, ובגלל זה אנחנו פה, לעזור אחד לשנילשני,
אם אתה נמצא בשלב שני, נשמח לעזור לך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142374

• ל.ק.י
  • חבר חדש

לא לצורך מחקר לצורך תיקון. רוצה לדעת אם יש תקווה או לפחות למה לשאוף

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142410

• ארי100
  • חבר קבוע

הי אני לא מאוד ותיק פה. קצת יותר מחצי שנה.
כשהתחלתי פה היו לי כמה חודשי נקיות מוחלטים.
בסוף לילה אחד עם הסמארטפון (עם הגנה מנימנלית!) ומצאתי איך להגיע ל...
אז... תחשוב לבד, חזקים ככל שנהיה, כמה אנחנו גיבורים באחד על אחד עם הסמארטפון, ואם לא בפעם הראשונה אז בפעם החמישים.
אגב זה אפילו לא הסמארטפון שלי, רק שתבין.
בהצלחה
גם לי.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142411

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 30 אפר' 2022 19:25:

אמרו שכאשר ניסו לעשות מחקר על הפורנוגרפיה בארצות הברית, אז חיפשו אנשים שלא צפו כלל לצורך המחקר אבל לא מצאו כלל.

הוא מדבר על יהודים שרוצים לשמור את הברית.  לדעתי יש הרבה שלא צפו. אני אישית לא צפיתי עד גיל עשרים וארבע!

לא צפית עד גיל 24 ואתה מחשיב את עצמך למכור ? 

אני חושב שקשה להגדיר אותך כמכור, יש אנשים שנחשפו לפורנו בגיל 11 או אפילו נמוך מזה...

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 11 חודשים #142412

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
robinhood כתב on 28 אפר' 2022 21:52:

ל.ק.י כתב on 27 אפר' 2022 08:05:

תודה לעונים.

אז כנראה שארצות הברית הם לא ממש ארצות הברית... 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 10 חודשים #142453

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום אח יקר
מזדהה עם הצורך לקבל קצת תקווה ואופטימיות.
לגבי השאלה הכללית - כן, יש דבר כזה שמירת הברית בדורנו. זה טווח מאד רחב כמו שהזכירו לפניי, אבל את המעשים עצמם - כלומר חיפוש תאווה באינטרנט שמביאה לאוננות, אני יכול להעיד אישית רק על אדם אחד שאני בטוח לגביו... ההוא שמשתקף לי מהמראה, שאפשר לעצור. רק להיום.
אישית גם כשגילתי שיש כאלה אנשים שטוענים שהם היו נופלים הרבה והפסיקו, זה לא עזר לי להפסיק. זה כן נתן לי אמונה שזה אפשרי, אולי גם אצלי, אך הייתי צריך עדיין להמשיך להתמודד עם עצמי ולעשות פעולות החלמה מכל מיני סוגים, ולא ליפול לזרועותיו המנחמות של הייאוש המזדחל, שלחש לי כל פעם שנפלתי לוותר על הרצון להפסיק ליפול לגמרי, כי זה אולי עבד לכמה אנשים מוזרים, אבל כנראה הם לא נמשכו לזה כמוני. מודה לה' היום כעבור כמה שנים שלא הקשבתי לקול ההוא.

לגבי שאר השאלות, זה מאד אישי, ומשתנה מאדם לאדם. יש כאלה שיצטרכו לקחת פסק זמן מגישה למסכים בכלל, יש כאלה שיספיק להם סינון טוב, יש כאלה שצריכים חבר שילווה אותם בתהליך, בשיחות או בהתכתבויות פה בפורום. אני ניסיתי כמה מהדרכים הללו, תקופה. בחסד ה' אני נקי כמה שנים.
יש לי סמארטפון סגור הרמטי של 'הדרן', ואין לי עליו דפדפן, יש לי גישה לאינטרנט (עם סינון של רימון) בבית ובעבודה. ואני יכול להגיע בלי הרבה בעיה לתמונות ולסרטים פורונוגרפים (מכיר דרכים עוקפות סינון), ובחסד ה' רק להיום אני לא חש צורך לעשות את זה. וכשאני כן חש צורך, אני מצליח ברוך ה' לזהות את זה מספיק מוקדם, ולשנות כיוון. כמו שאמרתי, אין לי ביטוח על מחר, רק תפילה על עוד יום 'רק להיום' לה' שיעזור לי ולנו להישאר נקיים. באהבה.

נ.ב. - נקודה חשובה לדעתי, אישית לא הצלחתי להישאר נקי לפני שהתחתנתי, וגם אחרי שהתחתנתי כל עוד הזוגיות עם אשתי הייתה רצופה מריבות ותסכולים לא הצלחתי לעלות על דרך החלמה. כשעבדנו על הזוגיות, ועבדתי על קשיים נפשיים אישיים שהיו לי, הצלחתי בחסד ה' גם לצבור ימי נקיות. מהחוויה שלי זה קשור להחלמה.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 10 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 10 חודשים #142531

• בן ראובן
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר קבוע

הי פנימה
אני חדש פה...
מאוד מרגש לקרוא את מה שכתבת.
אחרי קריאה והתעניינות בתחום
הבנתי שהמלחמה הזו כרוכה בשילוב כוחות...
מי היה מאמין ... אני... שדורש בתורה... שליח ציבור...
אבל אמרו לי את זה מההתחלה... "אל תאמן בעצמך עד יום מותך" (אבות)
שמח להיות חלק מהמהלך העצום הזה של שמירת הברית וההתמודדות היומיומית
עם לוחמים כמוך וכמו כל השאר.
זה מחזק אותי מאוד... אין לי איך להסביר את זה...
תודה לה'
תודה ל"שמור עיניך"

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 10 חודשים #142532

• בן ראובן
  • חבר קבוע

יישר כח
חיזקת אותי גם

תגובה: שלום לכולם חדש כאן לפני 1 שנה, 10 חודשים #142533

• בן ראובן
  • חבר קבוע