ברוכים הבאים, אורח

לחזור לעצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לחזור לעצמי 597 צפיות

לחזור לעצמי לפני 4 שנים, 7 חודשים #118315

שלום חברים יקרים, 
אני חדש כאן באתר, אני מתמודד עם נפילות של אוננות ואינטרנט אחת לכמה חודשים, ואז הנפילה מלווה אותי כמה ימים,... 
אני מרגיש אבוד כשאני בנפילות.. כמו עכשיו.. 
רוצה לחזור לחיים 

תגובה: לחזור לעצמי לפני 4 שנים, 7 חודשים #118316

מזדהה איתך ומבין אותך יותר מידי טוב.
במאות השנים האחרונות קמו ונפלו תאוריות רבות לסיבה שאנשים מסוימים עושים דברים שנראה שהם נגד רצונם.
הרבה היו (וחלק עדיין) סבורים שמדובר בכוח רצון חלש, או חוסר רצון. חלק מאיתנו הוכחנו כוח רצון אדיר בכל מיני דברים אחרים בחיים, ולמרות הרצון החזק שלנו להפסיק, לא הצלחנו.

חלק סברו שמדובר בבעיה נפשית או טראומה מהעבר, במקרים רבים הצליחו ממש להוכיח קשר ישיר בין ההתנהגות לעבר. כמו אנשים שהוטרדו מינית ונהיו אובססיבים למין, או אשנים עם נטיות שונות ומוזרות שנראה שפותחו בגלל דברים לא נעימים שחוו בעבר. אך פיתרונות שמצאו יעילות לאנשים האלה לא סיפקו תוצאות  מספקות או בכלל לא עזרו.

לפעמים פסיכולוגים ויועצים למינהם הצליחו לעזור לאדם שנראה חסר אונים מוחלט על מעשיו. הראו לו איך להסתכל על החיים בצורה חדשה, ונתנו לו כלים להתמודד עם הקשיים שפעם הובילו אותו להתנהגות הרסנית.
אך ברגע שהוא הפסיק את הטיפול, או עבר לעיר אחרת או שקשיים גדולים חזרו, האדם חזר להתנהגות הקודמת בדיוק איפה שהוא עזב.

יש קונצנזוס היום שמדובר לעיתי רבות בהתמכרות, שמטבטאת באובססיה, כפיאתיות ואלרגיה (תוכל לקרוא יותר בפורום על זה).
אבל אם אתה מוצא את עצמך עם מעט עד שום שליטה על התאוות שלך (דהיינו עושה פעולה שאתה החלטת בעבר שאתה רוצה לסיים עם זה), או ברגע שאתה מחליט שבא לך כמות מסוימת של תאווה, כמו לאונן רק פעם בשבוע או לראות סרטון פורנו אחד קצר, או רק להסתכל על תמונות פרוצות. ואתה קולט שאתה לא מצליח לעצור אחרי שקיבלת מה שרצית, ואתה תמיד רוצה יותר. יש מצב שאתה מכור כמונו.

חלק מאיתנו הגענו לשפל של ההתמכרות עם זונות, נשואות, גברים ונשואים, ואפילו בעלי חיים, או פעולות לא חוקיות.
וחלק בסך הכל מכורים לאוננות, פלרטוטים או אך ורק רומנטיקה או תמונות או סרטונים פרוצים (אפילו בלי לאונן). זה לא משנה מה עשית, זה כמה שליטה יש או אין לך על המצב.

אם אתה חש שאתה חסר אונים ושליטה על התאוות שלך, וזה מפריע לך לנהל חיים כמו שהיית רוצה, אתה אחד מאיתנו כנראה. 
ואני מאמין שרק כוח גדול יותר ממני יכול לעזור לי. אם היה לנו פיתרון יותר הגיוני או קל, היינו לוקחים את זה.
אבל 12 הצעדים עזרו לרבים להתמודד עם החיים למרות הקשיים לפעמים, ולהישאר נקי מהתאווה והתנהגות שרצינו להפסיק שנים.
אני בטוח שיש דרכים רבות לעזור למכורים או למתמודדים, אל מה שהכי עזר לי היה תוכנית הגמילה של 12 הצעדים.

בכל אופן, אם תצטרך עזרה בכל דבר, אשמח לעזור לך כאן או בפרטי, אחרי הכל, זה צעד 12 לעזור לאחרים.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 7 חודשים על ידי אדם אחד.

תגובה: לחזור לעצמי לפני 4 שנים, 7 חודשים #118320

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי אדם אחד .
כתבת תגובה מדהימה כל הכבוד עלנהסבלנות והכתיבה .
אכן צעד 12 לעזור לאחרים , וכמובן כשאני בנתינה זה גם עוזר לי להמשך החלמה .
גם זמין לש'ות. 
בהצלחה לחבר החדש,  ושנה טובה ומחלימה לכולנו

תגובה: לחזור לעצמי לפני 4 שנים, 7 חודשים #118329

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני כשהצטרפתי לכאן, הרגשתי אבוד. 
היום אני נקי בחסד אלוקים. 

מאחל לך גם.

תגובה: לחזור לעצמי לפני 4 שנים, 7 חודשים #118341

תודה רבה

• עמוד: