ברוכים הבאים, אורח

צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו 552 צפיות

צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118086

• aviyodea
  • דירוג זהב

לאחר שהבנתי היטב שאין לי כוח לבדי בהתמודדות הזו.
והבנתי היטב שאוכל להצליח רק ע"י שהבורא יתברך ילחם את המלחמה הזו עבורי.
לכן החלטתי למסור את כל חיי וכל רצונותיי אל הבורא יתברך ולבחור לחיות בחיים הללו כפי שהוא יבחר וכפי שהוא יחליט.
תמיד דיברתי על אמונה, ועל ההבנה שצריך לרצות את רצון ה'. גם הייתי אומר את זה שקשה לי, אבל מעולם לא מסרתי את הכל אליו, אני לא זוכר שאמרתי לבורא 'אני נותן את כולי אליך', 'מה שתחליט תעשה בי' ואני לא רק מוכן להכיל זאת, אני רוצה בעזרת ה' לרצות זאת.
לרצות את החיים שה' רוצה, ולא את החיים שאני רוצה!!! הלוואי ואצליח לרצות גם מה שלא נוח לי כי כך הבורא יתברך רוצה.
הוא נתן לי את עצמי ונתן לי את החיים שלי, נשאר לי רק לקבל את המתנות האלה, ויהי מה!!
שנזכה לבטל רצוננו מפני רצונו וה' יעשה רצוננו כרצונו!!!
אשתדל לעדכן כאן את התקדמות שלי בהפנמת הצעד הזה...
בורא עולם, תודה על הפורום הזה, תודה על הרעיון להיכנס לזה בלי לפחד.
תודה לכם, זה נותן עוצמה לכל מילה כשאתה יודע שאחר כך יש אנשים שקוראים אותה...

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118089

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה!
אתה יכול לספר איזה דברים אתה מנסה לעשות היום כדי להתגבר על הבעיה?

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118092

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה מחזק לקרוא את זה !!!

ממש תודה רבה והמון הצלחה !!!

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118097

• aviyodea
  • דירוג זהב

בנתיים אני מפנים ומשנן לעצמי בראש כל הזמן שאני לא יודע מה טוב לי ושהעיכובים והשינויים הם הדבר הנכון לי, כי מסרתי את ההנהגה של חיי לבורא עולם!!
מסרתי, כפשוטו!!! אין לי שליטה על כלום, אפילו לא על התפקוד שלי!! ומאתמול גם לא על הרצון שלי!!! ואפי' לרצות לא לרצות אין לי שליטה רק אוכל להתפלל על זה.
עד עכשיו עשיתי זאת באותו רגע שהיו שינויי תכניות, וכרגע מתפלל לקבל את הכוח ממנו יתברך לעשות זאת לפני השינויים, כלומר- כל תכנית שאני מתכנן ורוצה, לזכור שהיא לא בטוח תהיה. ושאני רוצה יותר מהכל את הרצון שלו יתברך.
באמת היו לי אתמול נסיונות לא קלים בתחום עבודת הצעדים, עבודת המידות , וקיבלתי את זה בהכלה יחסית שיפרתי בערך 75% ממה שהיה אמור להיות ללא העבודה. אמשיך בעזרת ה'!! מקווה שע"י הכנה מוקדמת בכל בוקר ולפני כל עיכוב שאני צופה שעלול להיות, להבין ולשנן לי בראש שהשינויים הם התכנית האמיתית, והתכנית שלי היא ללכת אחר רצונו יתברך. מצאתי רעיון זהה ביחזקאל. 'על אשר יהיה-שם הרוח ללכת ילכו, שמה הרוח ללכתוהאופנים, יינשאו לעומתם' להיכן שהרוח (הרצון של ה') ללכת לשם אלך.
עוד רעיון שחיזק אותי הרי בלאו הכי אלך היכן שה' ירצה, אם אלמד לרצון את רצונו לאט לאט אשמח מזה, ולא אתעצב מזה. נשמע קצת מצחיק 'אשמח לא לרצות את רצוני', אבל כן אני מאמין שאגיע לזה בעזרתו יתברך.
עוד רעיון שלישי ואחרון בנתיים, לא אחפור יותר מידי, אני כל קטן בכדי לדעת מה טוב לי, ואם יאמרו לי איך ארצה לראות את עצמי לא אדע מה לענות כי איני יודע מה נכון עבורי, ולכן כדאי לי לתת לנהג הכי טוב והכי ותיק להנהיג אותי, ובלי לתת לו הערות, לא להגיד לו 'תיצמד לימין', 'סע מהר מאוחר לי'. רק כגמול עלי אימו, ברוגע ובשקט. 
שיהיה הצלחה לכולם, החלמה אמיתית, רוגע ושלווה, ורצון חזק למסור את הנהגת החיים כולם, כל פרט בהם, לאבינו האוהב והמושלם!!

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118129

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממליץ לעבוד צעדים עם ספונסר. 
אני לא באמת יודע מה הכוח העליון שלי רוצה ממני, לפני צעדים 4-10.

זה הניסיון שלי. 

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118146

• aviyodea
  • דירוג זהב

לנתן- היתרונות שיש בספונסר הם רבים: אתה משתף מישהו במצבך בצורה מפורטת, הוא עבר את זה והוא יודע יותר טוב בהרבה איך ומה לעשות, ועוד..
אבל אצלי, העניין אחר, ולמה? כי אני מבין שאני צריך לעבוד את הצעדים בצורה הטובה ביותר, למשל צעד 3 הוא בעצם אומר לך תחיה בביטחון גמור ותשליך על ה' יהבך. אני מבין את זה ומייד מקשר לאינספור מקרים בחיים.
אומר לך מעבר לכך, בעבר היה לי ספונסר, והרגשתי שלא לוקחים אותי לדרך הנכונה, הרגשתי שהמצב שלנו לא זהה, שאין הבנה במצבי, לא נתנו לי פתרונות, לא חידשו כלום,לא הרגשתי צועד..
ואילו כאן אני מרגיש מתקדם ומתקן, בוטח יותר, זורק את עצמי לה', מתקן ומתקן... אני מקווה ומאמין שהחברים כאן כולם, בנוסף לכנות מוחלטת יכולים לעשות את העבודה ולעזור לי לתת לה' לתקן אותי

אוהב אותך אחי! תודה רבה על העצה!

טאטע!!!! אני אוהב אותך   'לא רוצה פה שום דבר מלבדיך'.

תגובה: צעדים 2-3 אם לא שיויתי ודוממתי נפשי כגמול עלי אמו לפני 4 שנים, 6 חודשים #118253

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

צעד שלישי כתוב בלשון רבים, כמו כל הצעדים. 
אני לא ממשיך את הוויכוח מעבר לזה. זה הניסיון שלי. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן